Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Design Yapımı

ya arkadaşlar adam gibi geniş anlatım yapabılıcek olan varmı.
sitemi baştan yaratmak ıstıyorum her noktası bana aıt olsun.kendım tasarlamk ıstıyorum bunun ıcın ılk photoshopda komple resmınımı tasarlamam lazım sitenin? link yerlerı başlık yerı alt kısım vs. vs eğer öyleyse ben direk başlıyım
Mesaj17.08.2009, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css Design Yapımı

oyunsupriz yazmış:
ya arkadaşlar adam gibi geniş anlatım yapabılıcek olan varmı.
sitemi baştan yaratmak ıstıyorum her noktası bana aıt olsun.kendım tasarlamk ıstıyorum bunun ıcın ılk photoshopda komple resmınımı tasarlamam lazım sitenin? link yerlerı başlık yerı alt kısım vs. vs eğer öyleyse ben direk başlıyım

css ve xhtml öğrenmen yeterli hiçbir programa da ihtiyacın olmaz Wink
xhtml zaten basit, css'yi de iyi, sıkmayan bir kaynak bulursan 3,4 günde öğrenirsin ve sıfırdan yapabilirsin siteni..
Mesaj17.08.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

her noktasını kendin tasarlamak istiosan tr.gg'de buna en uygun seçim css-design tasarımını seçmektir. seçtikten sonra gerisi senin xhtml/css/js'deki becerine kalır. ki bunları bu forumdan pek adam giib öğrenebileceğini zannetmiorm. ingilizcene güveniosan yabancı kaynaklar en iyisidir. yoksa son zamanlarda türk kaynaklar da yok sayılamayacak kadar yaygınlaştı.

Mesaj17.08.2009, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Saolun Gerçekden Hemen Başlıyorum css ye baya kafa yormuştum sımdı xhtml ye bakarım daha önce duymamıstım Çok saolun
Mesaj17.08.2009, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu xhtml şey değişmi ya kalın harf kucuk harf yapma yatay head body cart curt onları bılsem bile nereye eklıcem ne yapacam tasarımı ilk photoshopda tasarlayıp sonra ustune kodlarımı eklıcem lınklermı yaratıcam kafam cok karısık Very Happy bi geniş anlatımlı vie o yokmu baştan sona css design yapan (: anlaşılır bir şekil de öyle video varsa lınk ı gonderin lutfen