Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Tekerleği bulan adam işaret etti ama kimse anlamıyor hala Laughing

xD xD

Mesaj20.08.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

öbür dünyadan kim geldi de böyle dediyse xD neyse boş tartışma bunlar konuyu da değiştirdik iyce xd

Mesaj20.08.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Klasik Laf xD
Tartışma Ortamı Yaradacak Kelimelerde,Sözlerden Kaçınınız xD

Mesaj20.08.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:
gureltekel yazmış:
Türkler nasıl olsa geleceği görüyor adamlar hiroşimaya atom bombası attı haberiniz oldumu atana kadar kuranda o yazıyormu? Gölcükde ruhunuz duymadı geldiler kurdular tesla yı bir hata oldu binlerce türk öldü varmı kuranda bu... Güney doğu Anadoluda binlerce türk asker öldü yazdımı kuranda onların öleceği
araştır bi bakalım 51. bölge diye ne miş orası obamanın cnn canlı yayınında arkada duranlar sence uzaylılarmıydı yoksa amerikanın güvenlik timimiydi onlar öyle geliştiki bizim yaptıklarını ne anlama ne takip etme şansımız kaldı bizi geriletenler ise sizlersiniz!!!
siz oturup kuran okurken birileri sizin canınızı okuyor sizin baş kaldırmaya vaktiniz yok sizin gücünüzü göstermeye zamanınız yok siz müslümanlıkla kendinizi kurtarmaya çalışın ya çocuklarınızı kim kurtaracak
(İstemez cennet vadetmeyin bize dünya cennet olacak ellerimizle.....)
(Şimdi vicdannın varsa biraz düşünürsün)

işte budur. (süpersin adam) xD
siz kafayı gömün kurana. bi de bu vatan satılmaz türküsü filan söylersiniz xD. adam uzaya çıkmış. siz oturduğunuz yerden ahkam kesin xD

biz bu vatan satılmaz türküsünü söylemeyiz Wink çünküsattırmayacak kadar kendimize güveniriz.Bu güvenide imandan alırız Wink adamın uzaya çıktığnı söylüyorsunda kim çıktı ilk desem abd diyeceksin peki madem abd çıktı neden rusya 3 ay önce ilk uzaya biz çıktık dedi Question abd nin çıktığına inanıyorsun ya bunda da inan hadi Wink biz ahkamı tecrübelerimizle somutluğu RESMEN İSPATLANMIŞ şeyler ile İNANARAK keseriz oturduğumuz yerden değil Wink uzaya çıkmış siz oturun diyor Mr. Green neden abd ni,n çıktığuına inanıyorsun bunu abd dışında nedense hiç bir ülke kabullenmiyor ama rusya da diyorki abd yalan söylüyor uzaya ilk biz çıktık kime inanalım Question herşeyin tamam cahilliğin de de Kurana kafayı gömün lafın asla kabullenemez bir daha bu tür cümleler kullanma Wink gerçekten bu cümlene sana o kadar çok karşıt çıkan işnsan çıkar ki bırak başetmeyi sayışlarını sayamassın Wink
Mesaj20.08.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazen düşünüyorumda .. dünya haricinde sadece kendi galaksimizde 9 gezegen war.. ama yüzlerce galaksi war.. zaten kendi galaksimizdeki 9 gezegenden 3 ü sanırım bilinior görsel olarak.. ancak.. daha bir çok galaksi var.. bana göre mutlaka yaşam vardır
Mesaj20.08.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
csstore yazmış:
gureltekel yazmış:
Türkler nasıl olsa geleceği görüyor adamlar hiroşimaya atom bombası attı haberiniz oldumu atana kadar kuranda o yazıyormu? Gölcükde ruhunuz duymadı geldiler kurdular tesla yı bir hata oldu binlerce türk öldü varmı kuranda bu... Güney doğu Anadoluda binlerce türk asker öldü yazdımı kuranda onların öleceği
araştır bi bakalım 51. bölge diye ne miş orası obamanın cnn canlı yayınında arkada duranlar sence uzaylılarmıydı yoksa amerikanın güvenlik timimiydi onlar öyle geliştiki bizim yaptıklarını ne anlama ne takip etme şansımız kaldı bizi geriletenler ise sizlersiniz!!!
siz oturup kuran okurken birileri sizin canınızı okuyor sizin baş kaldırmaya vaktiniz yok sizin gücünüzü göstermeye zamanınız yok siz müslümanlıkla kendinizi kurtarmaya çalışın ya çocuklarınızı kim kurtaracak
(İstemez cennet vadetmeyin bize dünya cennet olacak ellerimizle.....)
(Şimdi vicdannın varsa biraz düşünürsün)

işte budur. (süpersin adam) xD
siz kafayı gömün kurana. bi de bu vatan satılmaz türküsü filan söylersiniz xD. adam uzaya çıkmış. siz oturduğunuz yerden ahkam kesin xD

biz bu vatan satılmaz türküsünü söylemeyiz Wink çünküsattırmayacak kadar kendimize güveniriz.Bu güvenide imandan alırız Wink adamın uzaya çıktığnı söylüyorsunda kim çıktı ilk desem abd diyeceksin peki madem abd çıktı neden rusya 3 ay önce ilk uzaya biz çıktık dedi Question abd nin çıktığına inanıyorsun ya bunda da inan hadi Wink biz ahkamı tecrübelerimizle somutluğu RESMEN İSPATLANMIŞ şeyler ile İNANARAK keseriz oturduğumuz yerden değil Wink uzaya çıkmış siz oturun diyor Mr. Green neden abd ni,n çıktığuına inanıyorsun bunu abd dışında nedense hiç bir ülke kabullenmiyor ama rusya da diyorki abd yalan söylüyor uzaya ilk biz çıktık kime inanalım Question herşeyin tamam cahilliğin de de Kurana kafayı gömün lafın asla kabullenemez bir daha bu tür cümleler kullanma Wink gerçekten bu cümlene sana o kadar çok karşıt çıkan işnsan çıkar ki bırak başetmeyi sayışlarını sayamassın Wink

abd veya rusya. tarihi bu kadr iyi bildiğimi iddia edemem. özellikle işin içinde böyle büyük istihabaratlı ülkeler varsa. resmen ispatlanmış şey din dışında herşey olabilir. Dinler kendi içinde doğru olabilir. en doğru da olabilir. ki muhtemelen yer yüzündeki tüm dinler de en doğrusunun kendisi olduğunu söyler. biraz bakış açını genişletirsen. sadece islamı kabullenmek istediğini görürsün. diğerleri de onla eşittir halbuki. hepsi bişeyi savunur. burda herhangi bir üstünlük yok. sadece çocukluğundan, küçüklüğünden beri kafana bunları doldurdukları için asla bunun yanlış olamayacağını düşünüyosun.

Alıntı:
herşeyin tamam cahilliğin de de Kurana kafayı gömün lafın asla kabullenemez bir daha bu tür cümleler kullanma Wink gerçekten bu cümlene sana o kadar çok karşıt çıkan işnsan çıkar ki bırak başetmeyi sayışlarını sayamassın Wink

biliyorum zaten, bu ülkede farklı düşünceden insanlara saygının hiç bir zaman olmayacağını, her zaman başına belalar geleceğini, kimse tarafından kabullenilmeyeceğini...
bu basit hikayeleri, senaryoları zaten biliyorum, kendinizi anlatmanıza gerek yok. zaten sen ve senin gibi düşünenler yüzünden bu ülkede farklı düşünen insanlar hep ezilecek. abd gibi avrupa ülkeleri gibi ülkelerde yaratıcı, farklı düşünebilen insanlar ön plandayken, türkiye gibi gelişmemiş ezik ülkelerde hiç bir zaman bu olamayacak. beyin göçüne sonuna kadar karşıyız dersiniz işte...

Mesaj20.08.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:
öbür dünyadan kim geldi de böyle dediyse xD neyse boş tartışma bunlar konuyu da değiştirdik iyce xd

öbür dünyadan kim mi geldi Mr. Green Mr. Green Mr. Green 16 yaşıonda b u soruyu mu soruyorsun Mr. Green
Mesaj20.08.2009, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:

öbür dünyadan kim mi geldi Mr. Green Mr. Green Mr. Green 16 yaşıonda b u soruyu mu soruyorsun Mr. Green

16 yaşına gelip de bunu sormayanlardan daha iyi olduğunu düşünyorum

Mesaj20.08.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türk gençliği İslam'dan yoksun mu büyüyor ne! Söyledikleri laflara da bakın: "Öbür dünyadan kim geliyor" diye.. O zaman ben bu kişinin İman'ından şüphe ederim. İslamdan haberi olmayan müşrikler gibi konusmayın.
Mesaj20.08.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

osscanavari yazmış:
Türk gençliği İslam'dan yoksun mu büyüyor ne! Söyledikleri laflara da bakın: "Öbür dünyadan kim geliyor" diye.. O zaman ben bu kişinin İman'ından şüphe ederim. İslamdan haberi olmayan müşrikler gibi konusmayın.

xD
dimi hiç böyle sorular sorulur mu. bize ne söyleniyorsa harfien kabullenmeli...

Mesaj20.08.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

türkiye gibi gelişmemiş ezik ülkelerde hiç bir zaman bu olamayacak

gibi akılsız,mantıksız,gereksiz ve utanman gereken bir cümle yazmışın.sen yaşadığın ülkeyi beğenmiyorsan zaten git yaşama avrupa da herşey özgür ya orada yaşa sen zaten 18 ine az var Wink ayrıca kimse kimsenin kafasına bir şey sokmuyor eğer incil içki için diyorsa zaten ona inanlar aptaldır salaktır Wink biz inançları yargılamayız istediğine inansın umumda bile değil ancak sen gelip içki için diyen incilin islamdan bir farkı olmadığını söylüyorsan öyle bir karışırız ki aklın durur. sen ataizm düşüncesinin savunucularından o kadar ilham almışın ki kendini ilerletmişin bu da iyi inancın o dur beni tınlamaz ama benim inancıma laf atıyorsan öyle bir tınlar ki inbanadığın amansız inançlar bile sarsılır Wink
Mesaj20.08.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

gibi akılsız,mantıksız,gereksiz ve utanman gereken bir cümle yazmışın.sen yaşadığın ülkeyi beğenmiyorsan zaten git yaşama avrupa da herşey özgür ya orada yaşa sen zaten 18 ine az var Wink ayrıca kimse kimsenin kafasına bir şey sokmuyor eğer incil içki için diyorsa zaten ona inanlar aptaldır salaktır Wink biz inançları yargılamayız istediğine inansın umumda bile değil ancak sen gelip içki için diyen incilin islamdan bir farkı olmadığını söylüyorsan öyle bir karışırız ki aklın durur. sen ataizm düşüncesinin savunucularından o kadar ilham almışın ki kendini ilerletmişin bu da iyi inancın o dur beni tınlamaz ama benim inancıma laf atıyorsan öyle bir tınlar ki inbanadığın amansız inançlar bile sarsılır Wink
Haklısın kardeşim. Bravo
Mesaj20.08.2009, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben kimsenin inancına laf etmiyorum ama sen ediyosun bir saattir.
tüm dinlerin eşit olmadığını kanıtladığın gün sana tapabilirim ...

Mesaj20.08.2009, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:

ben kimsenin inancına laf etmiyorum ama sen ediyosun bir saattir.
tüm dinlerin eşit olmadığını kanıtladığın gün sana tapabilirim ...

Eminim taparsın. Mr. Green
Mesaj20.08.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:
osscanavari yazmış:

xD
dimi hiç böyle sorular sorulur mu. bize ne söyleniyorsa harfien kabullenmeli...

evet kabulleneceksin neden biliyor mjusun yaşadığın ülkenin %95 i müslüman Wink sen başka dinlerin egemen olduğu yerlere gi,deceksen çin tavsiyem budizmi dene beğenirsin belki ama ölünce bunlar aklına gelirse çok pişman olursun sen daha 16 yaşında kendi düşüncelerini belirtmeye çalışan bir, olmak için kendini ispatylamk için bir şeyler uyduruyor birşeylerin çabalarını veriyorsun neyse daha akıl çağın geliyor belki bişraz imana gelirsin.
Önceki mesajları göster: