Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2009, 05:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
turkplayer yazmış:
belirttiğin yerler nereleri çok sıktım senide yha Very Happy

kardes sayfa adresi link adresi vb. şeyler yazmısım ya onlari doldur kendin. Wink

çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim sen büyüksün Very Happy
Mesaj24.08.2009, 05:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik eklemek istediğimde sayfalarımı değiştirden ekleyeceğim değilmi bu arada bazı şeyleri karıştırdım şimdi düzeltiyorum

-bide bişey daha vardı ama unuttum neyse teşekkürler .. ?
Mesaj24.08.2009, 06:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

linkleri tamamladım şimdi içerik atmaya başlıyacağım .. üyelik sistemi atacağım doğrulama yapacağım. ve dahası sorun olursa yazarım
Mesaj24.08.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: üst menü

arkadaşlar ben şöyle bişey yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz? mesela ana sayfa yazıyo ya onu üste olmak istiyorum diğerleri gene sol menüde kalacak ama ben anasayfa soa ziyaretçi defterini falan üste almak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Mesaj24.08.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onun tek çaresi css tasarımdır bir tane css tasarım bul sonra yardım kısmına tekrar yaz yardımcı olurlar ...
Mesaj24.08.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede
Mesaj24.08.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: üst menü

memocuoyuncu yazmış:
arkadaşlar ben şöyle bişey yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz? mesela ana sayfa yazıyo ya onu üste olmak istiyorum diğerleri gene sol menüde kalacak ama ben anasayfa soa ziyaretçi defterini falan üste almak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

arkadaşım git kendine yeni konu aç benim konumu neden kirletiyosun lütfen bidaha olmasın
Önceki mesajları göster: