Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Sen Varsan Onlarda Var!

Sen varsan onlarda var!
Uzaylılarından bahsediyorum. Bu konu artık hemen hemen her yerde karşımıza çıkar.. Uzaylılar gerçekten varmıdır ? Artık bazı bu konuya deli saçması olarakta bakmaya başladı... Ama boşa bakmasınlar. Uzaylılar şahsen bana göre VAR! Bu koskoca evrende yanlız olamayız. OLAMAYIZ!... Uzaylılar hakkında çok şey anlatılır ama nasıl olduklarıda pek bilinmez... Peki sizce varmıdır uzaylılar ?
Mesaj28.08.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer olsaydı Kuran-ı Kerim'de bahsedilirdi Wink
Mesaj28.08.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslankent yazmış:

Kuran-ı kerimde bahsediliyor zaten evrende yanlız olmadığımız! Wink
Mesaj28.08.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-learned yazmış:
aslankent yazmış:

Bu konuyu iyice araştırmak lazım ama düşüncene katılıyorum bu evrende tek değilizdir ama evrende yanlız olmadığımız Kuran-ı Kerimde Cin vb gibi şeyler olarak bahsediliyor görebildiğimiz yada duyabildiğimiz bir uzaylı türünden değil..
Mesaj28.08.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ligheycani yazmış:
mr-learned yazmış:
aslankent yazmış:

Bu konuyu iyice araştırmak lazım ama düşüncene katılıyorum bu evrende tek değilizdir ama evrende yanlız olmadığımız Kuran-ı Kerimde Cin vb gibi şeyler olarak bahsediliyor görebildiğimiz yada duyabildiğimiz bir uzaylı türünden değil..

Bakın sizlere bir kitap önericem. Bu kitabı alın okuyun gerçekleri farkına varın. Wink

Kitabın adı GERÇEK ALEMLER!
Mesaj28.08.2009, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslankent yazmış:

uzayda yaşayan varlıkların olduğu ayetlerle sabit zaten Wink
Mesaj28.08.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dünya uzayın alt kümesi değil mi zaten Razz
yani sende uzaylısın, yorum yazanların hepsi de, bende Razz
bu arada her şey Kur'an-ı Kerim'de yer alacak diye bir şey yok, çünkü o hayat boyu olmuş, olan ve olacağı yazan değil dini yaşamın ne şekilde yön aldığını, almakta olduğunu ve alacağını yazmakta..
Mesaj28.08.2009, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Var ki zaten Kuran-ı Kerim'de.

Bence biz bir mikrop gibiyiz. Hakaret değil.

Hani bir virüs ya da mikrop vücudumuza girer ve ürer. Sanki başka hiç biryerde yok gibi. Bizde o misal. Dünyada ürüyoruz. Ama başka vücutlarda var yani.

anlatamadım belki ama siz ne demek istediğimi anlayın Mr. Green
Mesaj28.08.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz mantıklı düşünürseniz zaten uzaylıların var olduğuna inanırsınız..Koskoca evren sadece bizler için yaratılmış olamaz. Bir araştırmaya göre cinler nüfusu 90 milyon civarındaymış. Uzaylıların ise insan neslinden daha az. Yani insanlarda daha sonra yaratılmış varlıklar olarak düşünülüyorlar.. Zaten insanlar yakın tarihte uzaylıları görmeye başlamışlar..
Mesaj28.08.2009, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-learned yazmış:
Biraz mantıklı düşünürseniz zaten uzaylıların var olduğuna inanırsınız..Koskoca evren sadece bizler için yaratılmış olamaz. Bir araştırmaya göre cinler nüfusu 90 milyon civarındaymış. Uzaylıların ise insan neslinden daha az. Yani insanlarda daha sonra yaratılmış varlıklar olarak düşünülüyorlar.. Zaten insanlar yakın tarihte uzaylıları görmeye başlamışlar..

bu araştırmayı kim yapmış merak ettim şimdi Very Happy araştırmayı yapanlar cinleri görüp konuşuyorlarmış heralde yoksa nüfus sayılarnı nerden bilcekler değil mi?
Mesaj28.08.2009, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Uzaylılar Yok Kesinliklede inanmıyorum çok ikna etmeye çalıştılar ama ikna edemediler "YOOOK" Mr. Green
Mesaj29.08.2009, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
mr-learned yazmış:

bu araştırmayı kim yapmış merak ettim şimdi Very Happy araştırmayı yapanlar cinleri görüp konuşuyorlarmış heralde yoksa nüfus sayılarnı nerden bilcekler değil mi?

Cinlerle irtibat içinde olan o kadar çok medyum var ki.. Wink