Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2009, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: sizden gelenler

selam arkadaşlar benim iki sorunum var
1.ben arkadaşlarıma bi site yaptım tasarım da attım www.kankalartayfa.tr.gg ama menü biraz karışık oldu onu nasıl düzeltcem bu arada adresi hit için vermedim zaten hit istemiyoruz.Smile arkadaşlarımında oraya toplu resimlerimizi atabilmeleri için bi sistem yapmak istiyorum.. nasıl olacak
2.sorunum üsttekiyle aynı sayılır ama bu turkplayer.tr.gg için sizden gelenler bölümü yaptım ziyaretçiler oradan inceleme haber v.b atabilmelerini istiyorum o bölümü nasıl aktif edebilirim ?
bide şimdi aklıma bişey geldi
ziyaretcilerimin incelemelere fln yorum yazmasını nasıl sağlaya bilirim üyeliksiz çoğu tr.gg sitesinde var bende istiyorum bana ne bende bende Very Happy lütfen yardım

saygılşarımla ...
Mesaj26.08.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

12 kişi bakmış cevap yok
Mesaj27.08.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

23 olmuş yine cavap yok Sad lütfe nacil yardım
Mesaj27.08.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

halamı yardım yok
Mesaj29.08.2009, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım edinn
Mesaj29.08.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı Değiştir Başka Bir Tasarım Kullan veya menünü değiştir Wink

Mesaj29.08.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi soru için Very Happy
Mesaj29.08.2009, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sizden gelenler

turkplayer yazmış:
selam arkadaşlar benim iki sorunum var
1.ben arkadaşlarıma bi site yaptım tasarım da attım www.kankalartayfa.tr.gg ama menü biraz karışık oldu onu nasıl düzeltcem bu arada adresi hit için vermedim zaten hit istemiyoruz.Smile arkadaşlarımında oraya toplu resimlerimizi atabilmeleri için bi sistem yapmak istiyorum.. nasıl olacak
2.sorunum üsttekiyle aynı sayılır ama bu turkplayer.tr.gg için sizden gelenler bölümü yaptım ziyaretçiler oradan inceleme haber v.b atabilmelerini istiyorum o bölümü nasıl aktif edebilirim ?
bide şimdi aklıma bişey geldi
ziyaretcilerimin incelemelere fln yorum yazmasını nasıl sağlaya bilirim üyeliksiz çoğu tr.gg sitesinde var bende istiyorum bana ne bende bende Very Happy lütfen yardım

saygılşarımla ...

1 tasarımı değiştir
resimler için extralarda n galeriyi aktive edebilirsin ama arkadaşların ekleyemez ama puan vs gibi verebilirler ziyaretci defteri yada iletişim extrasını
adını değiştir (sayfa adı ) göndersinler ama senın inceleyıp koyman gerekıyor
neden böyle bişey bedava sitemde yok dersende yenı versiyonda değişim olucak yorum yazılmasını istiyorsanda extralardan yorum extrasını aktive edersin her yenı sayfa açısındada bu sayfaya yorum yapılsın/yapılmasın secenegini kullanabilirisn

umarım faydalı olmuştur Wink
Mesaj30.08.2009, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet hap merak etmiştim teşekkürler çokk saolun
Önceki mesajları göster: