Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj31.08.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım güzel.. görsel olarak bişeyler ifade ettiği kadar.. profesyonellikten uzak duruyor.. font kullanımlarından tutalım.. katman kullanımına kadar.. eksiklerin var.. dediğim gibi görsel olarak hoş ancak geliştirmelisin kendini.. illaki geliştir illaki geliştir Very Happy Very Happy
Mesaj31.08.2009, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

raffinery yazmış:
tasarım güzel.. görsel olarak bişeyler ifade ettiği kadar.. profesyonellikten uzak duruyor.. font kullanımlarından tutalım.. katman kullanımına kadar.. eksiklerin var.. dediğim gibi görsel olarak hoş ancak geliştirmelisin kendini.. illaki geliştir illaki geliştir Very Happy Very Happy
iyiki profesyonel kelimesini kullandım Very Happy biliorum ole olmadıgını | saol kardeşim yorumların için . geliştirmeye devam ediorum xd
Mesaj01.09.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

DreamyForce'de ki Pattern güzel olmus kanka.Eline sağlık.Güzel tasarım.
Mesaj02.09.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ugurodabas yazmış:
DreamyForce'de ki Pattern güzel olmus kanka.Eline sağlık.Güzel tasarım.
Mesaj02.09.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet Başarılı Dostum Wink
Mesaj02.09.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Gayet Başarılı Dostum Wink
Mesaj02.09.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım açısından gayet başarılı ama benim kişisel görüşüm şöyle tamam görüntü de olacak ama içerik daha önemli. Mesela bildirgec.org tasarımı çok basit ama içeriği harika.Ayrıca site çok geç açılıyor Exclamation
Mesaj02.09.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

cakbilink yazmış:
Tasarım açısından gayet başarılı ama benim kişisel görüşüm şöyle tamam görüntü de olacak ama içerik daha önemli. Mesela bildirgec.org tasarımı çok basit ama içeriği harika.Ayrıca site çok geç açılıyor Exclamation

1) Bak Şimdi Burası Site Yorumlama Kısmı Değil (:
2) Resim i beğendiğin için teşekür ederim
3) mehmet-altin... sitem kişisel bir site içinde içerik olmayacak.
4) Ben burda bildirgec gibi bir site yapmıyorum !
5) DreamyForcea Diyosanda Onuda Yeni Açtım Photoshop ve Css Dışında Bİlgi Olmayacak + Site Sadece İsteyenlere Grafik Hazırlamak İçin Yapıldı
Kısacası Bilgi İçerikli Site Açmıorum Wink

Yorum İçin Saol Kardeşim Umarım Dediğimi Anladın Wink