Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

cssogrenmekicin yazmış:
anti abi merakla bekliyorum Laughing vallaha böyle bi servis yap direk arkandayım hemen üye olurum
:arrow:He bide tr.gg kapanırsa herkes olumlu yöne gider baksana herkez comlu açarım diyor arkadaşlar ftp bilginiz olsun kapanmasını beklemeyin

Arrow inşAllah yanlış anlaşılmamışımdır Crying or Very sad

Razz Razz sevindim Cool aslında şimdi bile kurabilirim Wordpress Mu ve BuddyPress sayesinde böyle bir hizmet yapmak mümkün. Admin panelini bs'deki gibi daha sade ve kolay hale getiriceksin tamam işte. Yani çok zor gözükmüyor ama dediğim gibi büyük kasalar, o kasaları en güvenli hale getirebilecek adamlar lazım iskeleti kurmak kolay Wink Razz
bedava-sitem'in çok tutulma sebebi ise ücretli ekstranın olmaması, tasarımı özgürce ve kolayca değiştirebilme imkanı verilmesi ve bunun da ücretsiz olması tabi bir de tr.gg müthiş bir alan adı. Ve Selin Hanım'ın zamanında forumu çok iyi bir şekilde yönetebilmesi ve gerçekten samimi, bilgili moderatörlerin görev almış olmasıdır. Paylaşımı seven aziz Türk Milletini de yok saymamak gerek Wink Razz

ua1905ua yazmış:
hostlu domainli site kurulumunu ayni bs de site acip editörden tasarim yapmak gibi saniyor sanirim bazi arkadaslar Wink

benim bakis acimdan bu konuya bir analiz yapip yorum yapmam gerekirse bence b-s de ögrendiginiz hic birseyi hostlu domainli sitede uyguliyamazsiniz
bedava-sitem bedava olusuyla´da en kolay yine soyluyorum en kolay web site hizmeti bence Wink

yani neymis Bedava-Sitemin degerini bilmekmis
bizimde domainli hostlu sitemiz var fakat b-s´yi birakamiyoruz
site kurmak icin degil dostluklarin burda olusu b-s ye yeni katilan arkadaslara yardimci olabilmek icin buralardayiz......

aslında site açmak kolay ama korumak çok zor. Ve korumak için "kod"dan daha çok veritabanına verilecek sorguların, emirlerin düzgün tanımlanabilmesi önemli. Bunu da herkes yapamaz. Yani siteniz göze batmaya başladığı an hacklenirsiniz.
bu arada bende b-s'yi bırakmıyorum çünkü Dünya üzerindeki en güzel deneme tahtası yahu Razz Razz kodda hata bile yapsam düzeltiyor istediğim rengi rgb yapıyor. Razz ve benzerlerinin tamamından çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. O yüzden ua1905ua'nın dediği gibi değerini bilmek gerek Wink Razz
Mesaj03.09.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum açarım xD zaten açtım xD
Mesaj21.10.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

açarım bi ferdi baba, toplarım arkadaşları da çekeriz kafaları, ertesi gün zaten en az 4'e kadar uyurum Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
Mesaj21.10.2009, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu: BUNUMU DERT EDIYORSUNUZ?

Bedava sitem bir almanya sunucusu olan homepage baukasten,in devamidir belki türkiyede kapanabilir ama almanya icin söz konusu degildir onun icin dert etmeyin ayni sekilde homepagebaukasten e üye olarak devam edebilirsiniz selam ve sevgilerimle.
Mesaj21.10.2009, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

gh.tc diye biyer var oraya giderim
Mesaj22.10.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arabeske bağLarım../MüsLüm Babanın müzikLeri iLe kederLenirim..

SiteLerimi ve Forumu özLerim.. Mr. Green
Mesaj24.10.2009, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
japon-cocuk yazmış:
Blogger veya Blogcu Ya Geçerim Razz
Olmadı Alırım Bi Host CO.CC Ye Kurarım Mis Gibi WordPress Kullanırım Mr. Green

Yaw öyle bir yorum yapmışsınki bs kapansa daha iyi olur gibi Very HappyVery HappyVery Happy

katılıyom royal..ayrıca tr.gg kapansa gerçekten çok üzülürüm.çünkü burdan insqanın canı sıkılmıo.azbuza fln geçmem.onların adresleri çok uzun hoşuma gitmio,co.cc fln da kurmayı bilmiyom.,com.net gibi paralı domain aLcak paramda yok.
yani anlayacağınız tr.gg kapanırsa ben ayvayı yedim Smile
Mesaj24.10.2009, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

wordpress geçerim direk kullanım klavuzuda var kitapcık Very Happy
Mesaj24.10.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası Ücretli Arkadaşlar Mı ?
Mesaj24.10.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:

Ya ben harbiden senin desingxxkod oLduğunu düşünmeye başLadım!

Harbi çok beLLi oLuyor..

Ama soruna cevap vereyim ücretLi değiL! Wink
Mesaj24.10.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

.com domain + host alırım Mr. Green
Mesaj24.10.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
iceblueking yazmış:

Ya ben harbiden senin desingxxkod oLduğunu düşünmeye başLadım!

Harbi çok beLLi oLuyor..

Ama soruna cevap vereyim ücretLi değiL! Wink

Ya Arkadaşım Neden Anlamıyorsunuz...

Bahsettiğiniz Kişi Ben Değilim.

Mesaj24.10.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

benımkı zaman gecırmek zaten kapanısa bıdaha da ugrasmam
Önceki mesajları göster: