Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben OPERA'yı sevmem.Fakat @mistanbul doğru diyorsun hackerlar opera kullanıyor.
HackerFriend'de opera kullanıyor diye biliyorum...

Mesaj01.09.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya tarayıcı olarak Opera kullanınca hacker olunuyor diye bişe olmadığı gibi hackerların Opera kullandığı da yalan Razz
şimdi zaten hepsi Opera kullanıyosa hiçbir anlamı yok Razz hacker bilgisayarına virüs bulaşmasından korkmaz ki zaten korksa hacker olamaz Razz hacker olmaya karar veren kişi bilgisayarda oyun oynamak yerine sürekli gizli korunan dosyaları arasında dolaşan, bilgisayar dilini öğrenmeye çalışan, verdiği komutlarla bilgisayara takla bile attırabilen Razz kişilerdir. Sonra hacker olmak için hacker forumlarından bir sürü virüs barındıran programlar indirir, konuları takip eder. O programların ne şekilde çalıştığına ve nasıl açık oluşturduğuna bakar. Yazılımı koyan kişinin de virüsünü bulmaya çalışır ve onunda yapısını inceler derken böyle böyle hacker olur, kendi yazmaya başlar. Sonrada iyi, kötü ya da keyfi hacker olarak yaşamına devam eder Razz bugün en iyi hackerların Türklerden ve Ruslardan çıktığı bilinmektedir. Ama Opera mı kullanırlar yoksa kendi yazdıkları bir tarayıcı mı orası tartışılır Wink Razz
Mesaj01.09.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Opera Kullanmıyorum Ama Safari,Chrome ile Birlikte Sitemi Optimize Ederken Kullanıyorum.
Hayatta Her Zaman İE'den Nefret Ettim Razz
Yavaş ve Çok Ağır Bir Tarayıcı.
Firefox Kullanmaya Başlayalı Başka Bir Tarayıcıyı Gözüm Görmüyor Açıkcası Razz

Mesaj01.09.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
ya tarayıcı olarak Opera kullanınca hacker olunuyor diye bişe olmadığı gibi hackerların Opera kullandığı da yalan Razz
şimdi zaten hepsi Opera kullanıyosa hiçbir anlamı yok Razz hacker bilgisayarına virüs bulaşmasından korkmaz ki zaten korksa hacker olamaz Razz hacker olmaya karar veren kişi bilgisayarda oyun oynamak yerine sürekli gizli korunan dosyaları arasında dolaşan, bilgisayar dilini öğrenmeye çalışan, verdiği komutlarla bilgisayara takla bile attırabilen Razz kişilerdir. Sonra hacker olmak için hacker forumlarından bir sürü virüs barındıran programlar indirir, konuları takip eder. O programların ne şekilde çalıştığına ve nasıl açık oluşturduğuna bakar. Yazılımı koyan kişinin de virüsünü bulmaya çalışır ve onunda yapısını inceler derken böyle böyle hacker olur, kendi yazmaya başlar. Sonrada iyi, kötü ya da keyfi hacker olarak yaşamına devam eder Razz bugün en iyi hackerların Türklerden ve Ruslardan çıktığı bilinmektedir. Ama Opera mı kullanırlar yoksa kendi yazdıkları bir tarayıcı mı orası tartışılır Wink Razz

kesinlikle katiliyorum ama belki bu isleri ögrenmek istiyen sonunda ögrenememe gibi bir ihtimal de var herkes hacker olamaz ama olmayi ister
zaten bir hacker virüsler´den kacinmaz cünki virüs ile yasar
bu nedenle operayi tercih etmis mozilla tercih etmis ie yi tercih etmis etmemis bunlari düsünmez bir hacker
bir hacker firsat bekler firsati nerde yakalarsa orda isine devam eder......
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj01.09.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendimi Pc BuLdu BuLalı İe var xD