Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem Toplulukları

Arkadaşlar forumda bedava-sitem toplulukları diye bir bölüm var biliyorsunuz oraya başlık açmak için modlara mı söylemek lazım ?
Mesaj01.09.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba oraya başlık açabilmek için önce bir takım grup arkadaşlarınız olması gerekiyor ikinci olarak b-s bağımlısı rütbeniz olması gerekiyor bu rütbeyi almadan olmaz rütbeyi alabilmek için de 200 adet paylaşım yapmanız gerekir
Mesaj01.09.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba oraya başlık açabilmek için önce bir takım grup arkadaşlarınız olması gerekiyor ikinci olarak b-s bağımlısı rütbeniz olması gerekiyor bu rütbeyi almadan olmaz rütbeyi alabilmek için de 200 adet paylaşım yapmanız gerekir

1- Yanlış bilgilendirmeyelim 200 değil 300 paylaşım yapmamız gerekir

2- Bir takım grup derken başlık açmaya çalışıyorum sadece moderatörler başlık açabiliyor...
Mesaj01.09.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

1- Yanlış bilgilendirmeyelim 200 değil 300 paylaşım yapmamız gerekir

2- Bir takım grup derken başlık açmaya çalışıyorum sadece moderatörler başlık açabiliyor...
himm benim zamanımda 200 adetdi öğrendiğim iyi oldu
adı üstünde bedava-sitem toplulukları topluluk bir gruptur takım çalışmasıdır onu kastettim ben
Önceki mesajları göster: