Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2009, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Ufuk CEYLAN Galatasaray'da

Ufuk Ceylan Galatasaray'da

Kulübümüz, Manisaspor formasını giymekte olan milli kaleci Ufuk Ceylan ile 5 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Yeni oyuncumuz Ufuk Ceylan'a hoşgeldin diyor, sarı-kırmızı formala üstün başarılar diliyoruz.

Kulübümüz futbolcularından Yaser Yıldız, Mehmet Güven ve Orkun Usak, bonservisleriyle birlikte Manisaspor'a verilmiştir. Yine kulübümüz futbolcularından Necati Ateş'in sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedilerek Antalyaspor'a transfer olmuştur.

Yaser Yıldız, Mehmet Güven, Orkun Usak ve Necati Ateş'e, bugüne kadar kulübümüze verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni kulüplerinde başarılar diliyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

Ufuk Ceylan Kimdir
1986, İzmir doğumlu olan Ufuk Ceylan futbola Altay’da başladı. 2002 yılında Altay A Takımı’na yükselen Ufuk Ceylan, Altay forması ile ikinci ligde 2003-04 sezonunda iki, 2004-05 sezonunda ise altı maçta görev yaptı.

2006 yılında ise Manisaspor’a transfer olan genç kaleci ilk sezonunda iki maçta forma giydi. Takımının üçüncü kalecisi konumunda olan Ufuk Ceylan 2006-07 sezonunda Manisaspor’la 6 lig, bir de Türkiye Kupası’na maçına çıktı.

Ufuk Ceylan, 2007-2008 sezonunda ise Manisaspor’da birinci kaleci oldu. Manisaspor forması altında Turkcell Süper Lig’e çok iyi bir giriş yapan genç kalecinin, Liechtenstein ile oynanan Ümit Milli Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçında kolu kırıldı. Yaklaşık 3 ay sahalarda uzak kalan Ufuk Ceylan, o sezon 16 maçta takımının kalesini korudu.

Manisaspor’la 2008-09 sezonunda Bank Asya Ligi’nde mücadele eden genç kaleci, 30 maçta görev aldı ve takımının 1. lige çıkmasında önemli pay sahibi oldu.

U18, U19 ve U21 Milli takımları için toplam 38 kez davet alan Ufuk Ceylan, 11 Şubat 2009 tarihinde Fildişi Sahili ile oynanan özel maçta ilk kez A Milli Takımın aday kadrosuna çağrıldı. Bu maçta yedek bekleyen genç kaleci, Azerbaycan ve Fransa ile oynanan özel maçlarda da milli takım kadrosuna davet edildi.
Mesaj01.09.2009, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Manisasporumuzun 4 büyüklere müthiş futbolcular verdi.
Hiç bir anadolu takımı bu kadar vermemiştir diye düşünüyorum.Trabzonspor dahi..
Ufuk'la bugün konuşmamız oldu, Galatasaray'a gittiğinden memnun olduğunu Manisaspor'lu taraftarlara selam gönderdi. Smile
Manisaspor'a verdiği emeklerin az olmadığını dile getirdim teşekkürlerinide sundu sağolsun..

Sırada kim mi var ?
Sezer Öztürk
Nizamettin Çalışkan
Seneye görürsünüz. Laughing

Hayırlı ugurlu olsun Ufuk ve Galatasaray için.
Mesaj01.09.2009, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Ufuk'la bugün konuşmamız oldu, Galatasaray'a gittiğinden memnun olduğunu Manisaspor'lu taraftarlara selam gönderdi. Smile
Manisaspor'a verdiği emeklerin az olmadığını dile getirdim teşekkürlerinide sundu sağolsun..

Sırada kim mi var ?
Sezer Öztürk
Nizamettin Çalışkan

sanki burası biraz abartılı olmuş anadolu takımlarından gaziantep,gençlerbirliği,konyaspor 3büyüklere çok oyuncular verdi
Mesaj02.09.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
net-tr yazmış:

Sırada kim mi var ?
Sezer Öztürk
Nizamettin Çalışkan

sanki burası biraz abartılı olmuş anadolu takımlarından gaziantep,gençlerbirliği,konyaspor 3büyüklere çok oyuncular verdi

Biz 3 sene içinde verdik.
Onlar yıllardır bu ligde. Madem çok oyuncular verdi, sayın bakalım.
Ben sayayım ?

Selçuk İnan ( Trabzon )
Hakan Balta, Arda Turan, Ufuk Ceylan ( Galatasaray ) Birde Caner Erkin var. O CSKA'dan gitmiş olabilir ama o yaşına kadar Manisa'da oynadı 2 sezon sadece Cska'da oynadı.
Holosko ( Beşiktaş )

Söyleyebilirsin..
3 takımında verdikleri bütün futbolcuları söyle istiyosan. Laughing
Mesaj02.09.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:
net-tr yazmış:

Sırada kim mi var ?
Sezer Öztürk
Nizamettin Çalışkan

Biz 3 sene içinde verdik.
Onlar yıllardır bu ligde. Madem çok oyuncular verdi, sayın bakalım.
Ben sayayım ?

Selçuk İnan ( Trabzon )
Hakan Balta, Arda Turan, Ufuk Ceylan ( Galatasaray ) Birde Caner Erkin var. O CSKA'dan gitmiş olabilir ama o yaşına kadar Manisa'da oynadı 2 sezon sadece Cska'da oynadı.
Holosko ( Beşiktaş )

Söyleyebilirsin..
3 takımında verdikleri bütün futbolcuları söyle istiyosan. Laughing

Ardanın Manisadan geldiğini bilmiyordum. Surprised
Hayırlı olsun Galatasaray için..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj02.09.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Camiamıza Hayırlı Olsun

FM'de az mı peşinden koşmuştum Very Happy

Mesaj02.09.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arda sadece 1 sezon kiralık olarak gönderildi Manisaya
yani Gs alt yapısından yetişme yanlış anlaşılmasın Razz
Mesaj02.09.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Arda sadece 1 sezon kiralık olarak gönderildi Manisaya
yani Gs alt yapısından yetişme yanlış anlaşılmasın Razz

Galatasaray'da 8 yaşından beri oynadığını biliyorum ama Manisa'ya gelmeseydi belki bugünlerde bu kadar popüler olmıycaktı.
Manisa'ya neden yollandı çokta merak ediyorum. Laughing
Eskiden Arda galatasaray'da nasıl Yasin varsa o'da o isim gibi anılıyordu. Yani çoğu kişide bilmiyordu zaten.
Arda'nın Manisa'da Fenerbahçe maçındaki beyaz formalı halini hiç unutmam. 18 yaşındaydı, Annesiyle Babasıda yanımda oturuyorlardı tribünde. Annesi ikidebir arıyor, soruyor. Arda oğlum nerdesiniz ? Arda diyor Anemon oteldeyiz çıkıyoruz. 10 dakika geçiyor Arda oğlum nerdesiniz ? Fenerbahçe'li taraftarlar taşlamasın, korun, dikkat et. Arda diyor Yoldayız anne, kapatıyorum telefonu. Bütün konuşmalarını dinledim, hoperlörü falan açık bırakmış ki o kadar ses çıkıyor. Şansıma.. Laughing
Manisa Fenerbahçe'yi yendi, kutluyor falan. Arda el sallıyor annelerine doğru el sallıyorlar bende el sallıyorum yanlarında, maksat amaç kameraya çıkmak hani. Razz
O günde protokoldeydim. Ayrı bir hava.. Laughing

Ne olursa olsun Arda'yı unutmıyacak Manisaspor taraftarı.
Her Galatasaray maçındada çağırırlar tribüne zaten..
Ufuk ıslıklanırmı, alkışlanırmı bilmiyorum ama alkışlanır diye düşünüyorum.
Caner ve Hakan Balta'da aynı sekilde.
Mesaj02.09.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arda Turan küçükken bile Galatasaray'da top toplayıcılık görevindeymiş.. Çekilmiş videoları var..
Mesaj02.09.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity@
Futbol ile aran fazla yok sanirim Smile
Arda Turan Galatasaray alt yapisindan yetistirildi manisaspor dan gelmedi MarasultrAslan kardesin dedigi gibi
Arda TurAN futbola baslamadan önce bile galatasaray maclarinda top toplayicilik yapiyordu Smile

Olur böyle karisikliklar ara sira insanlik hali Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.09.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity
Benim yaptigim gibi karisikliklar oluyor gördügünüz gibi Laughing

net-tr´ye yazmistim üsteki iletiyi Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.09.2009, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
bscity

Niye futbol ile ilgim olmasın ki ? Veya aram olmasın diyeyim..
Açıkladım zaten gerekeni.. Sonuçta Galatasaray'dan Manisa'ya geldi Manisa'dan Galatasaray'a..
Sorarlar adama, nerden geldin Galatasaray'a Manisa'dan diyecek tabii. Ama altyapım Galatasaray diyecek.. Wink
Ayrıca Arda Turan Manisa'ya 2.5 yıl anlasmayla geldi..
Sadece 1 sezon oynadı. Galatasaray'ın yaptığını siz değerlendirin artık.
Bkz : http://arsiv.sabah.com.tr/2006/06/16/spo102.html
Selam olsun..
Mesaj02.09.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
bscity

olur böyle karışıklıklar abi Razz
Mesaj02.09.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
Arda Turan küçükken bile Galatasaray'da top toplayıcılık görevindeymiş.. Çekilmiş videoları var..

Eh be kardeşim eh bee..
Neden bu kadar önyargılısınız ? Söyledim gerekeni..
Yukardaki yazdıklarımı okumadığın besbelli.
Oku öyle laf batır.
Mesaj02.09.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
ua1905ua yazmış:
bscity

Niye futbol ile ilgim olmasın ki ? Veya aram olmasın diyeyim..
Açıkladım zaten gerekeni.. Sonuçta Galatasaray'dan Manisa'ya geldi Manisa'dan Galatasaray'a..
Sorarlar adama, nerden geldin Galatasaray'a Manisa'dan diyecek tabii. Ama altyapım Galatasaray diyecek.. Wink
Ayrıca Arda Turan Manisa'ya 2.5 yıl anlasmayla geldi..
Sadece 1 sezon oynadı. Galatasaray'ın yaptığını siz değerlendirin artık.
Bkz : http://arsiv.sabah.com.tr/2006/06/16/spo102.html
Selam olsun..

Evet¨söylediklerinde dogruluk payi var haklisin
fakat arda neden manisadan geldim desinki Smile
evet 2 bucuk senelik anlasilmisti ve yani Arda turan manisa´ya kiralandi 2 bucuk sene kagit üzerinden fakat yine dedigin gibi 1 sene sonra Galatasarayin karariyla tekrar yuvaya döndü
ama birseyin altini cizmek istiyorum arda turan istenmiyen adam olarak gitmedi manisaya kendini gelistirmek icin ve hep ilk 11 de oynamasi icin tempoyu yakalamasi icin gitmisti hatirlarsaniz

Ama sonucta Haklisin Gözüm.......
bonservisi galatasaraydaydi daima sadece kiralandi
Önceki mesajları göster: