Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: !!! 1 dakikanızı ayırın !!!

merhaba arkadaşlar
dha önce forumdan ayrılacağımızı söylemiştik nitekimde eskisi kadar forumda paylaşım yapmıyoruz ama mesaj yazıyoruz eskisi kadar olmasada.
bu başlığı açmamızın sebebi ise bedava sitemden bu sefer TEMELLİ olarak gidecek olmamızdır.belki bazılarınız şuan gideceksen git bize ne diyor veya mod arkadaşlar sadece güle güle diyecek ve başlığı silecek.
bu forumda koskoca 14 ay geçirdik belki bazen uyumadık bazen foruma girme heyecanıyla bilgisayar karşısına geçtik ama şunu tüm samimiyetimle söylüyorum en sıcak forum burası burada kardeşim tabirini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz..neyse KARDEŞLERİM hepiniz hakkınızı helal edin ve kendinize iyi bakın bundan sonra HİÇBİR şekilde siyhbeyaz-1903 burada olmayacak.sadece veda amaçlı açmış olduğumuz SON MESAJIMIZ buydu okuyan ve hakkını helal eden tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.

özellikle dostluğunu unutamayacağım özel kişilere özel teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

turkmayası[tuna]
galatasarayy
ua1905ua
bestclubgalatasaray
bonjuan-1 [birtney-spears ]
cevdetprizrenli

lütfen maruz görün unuttuklarımım

artık veda zamanı geldi.
Mesaj02.09.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

14 aydan beri burda varsan buraya ayrılık başlığı açılmıyacağını öğrenemedin galiba. Razz
Madem burda isim saymayı bılıyorsun o ısim saydıklarına gider söylersin gideceğini, yada duyurursun sitenden ayrıldığını.
İşin ilginç yanı ; 2 aylık Bedava-sitem kullanıcısı başlık açmaz, sessizden gider. 1-2 senelik kullanıcılar gelir ayrılık başlığı açar.
Helal olsun diyorum. Smile
Ayrıca güle güle git, güle güle gel. Geliceğini biliyorum çünkü.. Laughing
Mesaj02.09.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Not;Forumu bozduysam şimdiden özür dilerim.
Ben çok sevidğim bir arkdaşımı daha kaybettiğim için çok üzgünüm. Crying or Very sad

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj03.09.2009, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu: BİZ KÜÇÜK BİRŞEY:

SİZ BİZE DEMİŞTİNİZ FORUM KİRLİLİĞİ YAPMAYIN DİYE ŞİMDİ OLMADIMI?1 DK AYIRIN!!!
Önceki mesajları göster: