Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu: webmaster sitesinde sponsor olarak gözükün

s.a sayın bedava-sitem kullanıcıları.
Buradan webmaster bilgisi olan herkese sesleniyorum.webmaster bilginizi msn ortamında paylaşmak yerine web de paylaşmak sizce de daha akıllıca değil mi?
dün uyanınca msn i açtım ve bir ton destek sorusu geldi.Adamın sorusunu cevaplıyordum 10 dk sonra aynı soruyu başka birisi soruyordu anlatımı kaydetmediğim için baştan anlatıyordum.Kendi kendime dedim ki msn de 10 kere anlatacağıma açacağım web sitesine sorulan sorunu cevabını yazarım isteyene de link verip bu uzun olayı kısaltmış olurm ve webmaster sitesi açmaya karar verdim ve tasarımına başladım bile.Fakat tek başıma bir sürü kişiye destek veremeyeceğimi msn i açtığımda 15 kişinin birden s.a yazmasıyla anladım ve bu konuda bana yardım edebilecek webmaster bilgisi yüksek veya orta kişiler lazım.Webmasterlıkta ki kastımız mesela photohop ustası ya da css ustası yada html kod ustası vs.her alanda usta olmanız gerekmiyor.Açacağım sitenin forum kısmında yazılan destek sorularına birlikte cevap vermemiz yeterli olacaktır.Karşılığında ise sizi eli boş göndermek olmaz.Sitenizin reklamını anasayfada/forumda/blog da sponsor olarak göstereceğim ve kendi geliştirdiğim bir buluş sayesinde yakın zamanda sitenizin hitini tavan yapacağım.
Şimdi sabırsızlanıyorsun acaba bu site ne zaman açılacak.Yaptığım oran/orantılara göre bayramın 3. gününde tüm tasarım bitecek ve web alemine sunulmuş olacak.Sizde bu proje içinde yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

NOT:Şimdi bu bölümün moderatörü bunu bir reklam konusu olarak görebilir fakat öyle değil.Düşünün bi buarada herhangi bir link veya siteden uzaklaştırıcı bir söz söylenmedi.Ayrıca önceden de dediğim gibi sitenizin hitini tavan yapacam yani tr.gg li sitenizi böylece tr.gg de kazanacak. Laughing

PARDON MSN VERMEYİ UNUTTUM.Tabi böle büyük projeyi düşüne düşüne küçük ayrıntıları gözden kaçırıyoruz.
buyuk_proje( at )hotmail.com
Mesaj02.09.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

msn in altı çizili çıkmış okuyamayanlar için buyuk_proje @hotmail.com arada boşluk var dikkat edin altı çizili olmasın diye yaptım
Mesaj02.09.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitemin teknik forumu olmasaydı belki güzel bir uygulama olurdu ancak bs forumu var ayrıca bi uyarı yapayım msn vermek yasaktır.
Mesaj03.09.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence bedava-sitem in forumu pek işe yaramıyor en iyi özelliği blog üzerine olması froum üzerine olan başka free sitelerde var
Önceki mesajları göster: