Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Hata ! Bu Bağlantı Bozuk Olayına Gıcık Olanlar ! :D

Evet arkadaşlar çoğumuz karşılaşıyoruz mozilla yada diyer tarayıcılarda varmı bilmem ama İE de sürekli karşılaşıyorum ve gıcık oluyorum ! Very Happy Hata ! Bu Bağlantı Bozuk diyor ya gıcık oluyorum Very Happy
Mesaj03.09.2009, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

konunun başlığı bana facebook'ta açılmış gereksiz grupların ismi gibi geldi. Razz
sorun nerede, ne zaman, ne yaptığında oluyor bunu belirtirsen eğer sebep söylenebilir Wink Razz
Mesaj03.09.2009, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hata ! Bu Bağlantı Bozuk Olayına Gıcık Olanlar ! :D

online-games1 yazmış:
Evet arkadaşlar çoğumuz karşılaşıyoruz mozilla yada diyer tarayıcılarda varmı bilmem ama İE de sürekli karşılaşıyorum ve gıcık oluyorum ! Very Happy Hata ! Bu Bağlantı Bozuk diyor ya gıcık oluyorum Very Happy

Evet ben tek mozilla kullanıyorum ve mesela 30 siteye girdiysem 14 ünde aynı yazı çıkıyor:s

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj03.09.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
konunun başlığı bana facebook'ta açılmış gereksiz grupların ismi gibi geldi. Razz
sorun nerede, ne zaman, ne yaptığında oluyor bunu belirtirsen eğer sebep söylenebilir Wink Razz
Aynen yazdığımda banada öle geldi Very Happy facebookta açılmış salak bi başlık gibi ama yazdıktan sora öle geldi Very Happy

Sorun hep oluyor ne zaman bi site açsam önce hata veriyor 2 kere yeniliyorum sora açılıyor:D
Mesaj03.09.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mozillada pek olmaz ama IE de çok oluyo!
Mesaj03.09.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:
Mozillada pek olmaz ama IE de çok oluyo!
Aynen
Mesaj03.09.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:

...
Mesaj03.09.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostlar bu sizin sisteminizle alakalı bir sorundur ya da ttnet gibi bir sorun kullanıyorsanız bu sorunun oluşması muhtemel. Razz
Mesaj03.09.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Ben Bi Tep İnternet Kapalıyken Gördüm O tür Yazılardan Very Happy
Önceki mesajları göster: