Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:

bana sorarsan aslinda serbest bölgenin amaci bu degil
benim düsünceme göre serbest bölgenin mevcüt olmasi forumdaki bulunan kategorilere uymiyan bir sorun ile karsilasildiginda serbest bölgeye yönelebilmek icin

tabiki adi üstünde serbest bölge fakat nekadar serbest dedigin gibi girgir samata icin düzenlenmis bir altf forum degil amac bu olmamali bence Wink

bi sorun var serbest bölge senin düşündüğün gibi değil gerçekten gır gır şamata çünki serbest bölge kategorisinin açıklamasını okuduysan her konuda başlık açmak serbesttir yazıyor eğer serbest olmasaydı bütün başlıklar kilitlenirdi ayrıca uyarı yazısı koyulurdu

Başarılar...
Mesaj10.09.2009, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem

hic bir forumda girgir samata vurdum duymazliga izin verildigini düsünmüyorum

serbest bölge forumda kategorilerine uymiyan paylasimlarin paylasildigi alandir
bu nednele de ismi serbest bölge olarak belitilmistir

tabiki herkes istedigi konuyu acar serbest bölge sonucta fakat forumu kirletecek sekilde olmamasi gerekir foruma ve okuyanlara bir faydasi olmasi gerekir acilan basliklarin

benim demek istedigim serbest bölgede
en kücük bir örnegi futbol basliklari acildiginda herkes hodri meydan bayragini aciyor ben bunu önlememiz gerektigini savunuyorum buna benzer konular farkli icerik olarak göz önüne geliyor

serbest bölge serbest oldugu icin kalitesiz ilgi görmiyen basliklarin acilmamasindan yanayim,,,
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj12.09.2009, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar ilk olarak imzamizda bulunan banner´lerden basliyabiliriz

banner boyutlari forumda bildiginiz gibi 468x60 boyutlarini gecmemesi gerekiyor bu eski dönemde böyleydi simdi bu konuda bir düzenlenme yapildimi yani banner boyutlarinin sinirsiz boyut olarak imzaya eklenmesine izin verildimi bilemiyorum ama mantik olarak buna izin verildigini sanmiyorum

cogu banner boyutlari cok büyük ve forumun icerik alan tablosunu genisletiyor ve temayi bozmus misali hal aliyor.. Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj12.09.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
arkadaslar ilk olarak imzamizda bulunan banner´lerden basliyabiliriz

banner boyutlari forumda bildiginiz gibi 468x60 boyutlarini gecmemesi gerekiyor bu eski dönemde böyleydi simdi bu konuda bir düzenlenme yapildimi yani banner boyutlarinin sinirsiz boyut olarak imzaya eklenmesine izin verildimi bilemiyorum ama mantik olarak buna izin verildigini sanmiyorum

cogu banner boyutlari cok büyük ve forumun icerik alan tablosunu genisletiyor ve temayi bozmus misali hal aliyor.. Wink

468*60 boyutlarıda aşabiliriz..
Tabii çok büyük olmamak kosuluyla. Nasıl bir büyüklük derseniz uzunlamasına düzeni bozmamalı alta doğru uzun olursa çokta büyük ve genis olmamak kosuluyla.Örneğin benim imza bannerim 500*100 düzen bozmamakta. Uygun diye düsünüyorum.
Ayrıca sizin imzanızda kurallara aykırı , 3 satırı aşmamalı , 3 satırı aşmış birde banner eklemişsiniz. (:
Mesaj12.09.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr@
evet haklisin

söyle birsey demistim

Alıntı:
forumun icerik alan tablosunu genisletiyor ve temayi bozmus misali hal aliyor..

tam senin söyledigini düsünerek bu cümleyi yazmistim üste Smile
Mesaj12.09.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
net-tr@
evet haklisin

söyle birsey demistim

Alıntı:
forumun icerik alan tablosunu genisletiyor ve temayi bozmus misali hal aliyor..

tam senin söyledigini düsünerek bu cümleyi yazmistim üste Smile

Evet, ama böyle bir cümlede kullandınız ;
Alıntı:
468x60 boyutlarini gecmemesi gerekiyor

Benım gecıyor. Laughing
Mesaj12.09.2009, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr@

son olarak imzam kural disi degil

tam tamina 3 satir halinde ayarladim ama monitor´den monitore degisiyor yani ekran boyutuna bagli bu nedenle yanilgilar olusabiliyor Wink
Mesaj12.09.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana inanınki şuan imzanız düzen bozuyor.
Alttaki çubuk uzamış durumda..
Mesaj12.09.2009, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Bana inanınki şuan imzanız düzen bozuyor.
Alttaki çubuk uzamış durumda..

dogrudur monitor kucuk oldugundan oluyordur dur duzenliyim yinede Smile

birde 468x60 boyutunda dememin sebebi bunu bana 2 sene önce cunobag hocamiz söylemisti Razz
Önceki mesajları göster: