Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2009, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
tasarimci-amca2 yazmış:
cengizhanayaz yazmış:
yoo kardesim ne tartısması bana suan öm geldi styletype ydi galiba ondan öm geldi kfür yazıyo napcaz yani ben ona küfür edmedim herif gelmiş ana avrat düzgüidiyo

kardeşim sana madem küfür etti online moderatöre ver küfür ettiyse cezasını moderatör-admin verir sen burada gereksiz yere konu dısına cıkıyorsun.

basmıyoki Idea napcan

tasarımdan anlamıyon kazmatörün kazması bana burda artislik yapma
Mesaj konusu:

ya özelden yazdığım küfür değil ama hakaret içeren şeyleri burdada yazdım onun dışında siteni kapatıracam yazdın bende canınsağolsun daha çok hakımı yemiş olursun sadece yazdım küfür edme dedi dedim yazdığım küfürleri söyle cevap gelmedi söyleseydi özür dilerdim (eğer küfürse)
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
niye indireyimki bendaha güzellerini yapabiliyorum kardesim sadece görüşümü söledim bir ton aşşalığıcı söz kim yemek isterki

hade senide görelim varmın ??

( gülmeye hazır olun )
Mesaj07.09.2009, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
niye indireyimki bendaha güzellerini yapabiliyorum kardesim sadece görüşümü söledim bir ton aşşalığıcı söz kim yemek isterki

daha güzellerini yapabiliyosan yap senın tasarımın sende kalsın daha ne diyim konu dışına cıkıyon sonrada ben daha güzel tasarımlar yapıyorum dıyosun
Mesaj07.09.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
yok konu dısına cıkmıyorum adamın bana attıgı her mesajda ya küfür ya kazma yada kazmatör kelimeleri geçiyor online mod kimse söleyin bi öm çekiyimde kapansın su konu

ben böyle bişey dediysem ölüm çıksın xD güleceğim yokdu. Bari yalan söyleme
Mesaj07.09.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen bi cvp verki yantı gelsin!

tasarımcı amca al ilk yolladıı mesaj bu

Kimden

styletype Konu:

asalak beyinli bi bok bilmuyorsun bari sus
yaklaşık 34 dakika önce

--------------------------------------------------------------------------------

cengizhanayaz yazmış:
tarihdefterim yazmış:
psd doyasını paylaşığını görmüyormusun ??

ben tasarımın çalıntı olduguna bakarım lorem ipsumlar bile hala duruyo ne kadar belli işte Very Happy

http://tr.lipsum.com/ lorem ipsum ne olduğunu bilseydin saçmalamazdın
ben birşeyi çalacak kadar düşük ve adi biri değilim çalsam şuanda derdim aldım diye inanmayan varsa gelsin istesin tasarımı yaparken videoya çekeyim belki senin gibi kıt insanlar birşey anlarlar... Bedava sitem forumunda çok boş insanlar var biride sensin şuan sen emek hırsızından başka bişey değilsin çünkü benim ona nekadar uğraştırğımı www.scriptype.tr.gg biliyor sitemede bakarsan senden 100 kat daha çok şey bildiğimide görürsün.
Birdahada benim açtığım konulara cevap yazma lütfen
Mesaj07.09.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu baslıgı ayrı bir süper zaten bide attıgı yalana bak bana hiç kazma falan dememişti ıttırıvıttırı körmüsn arkadaşm
Mesaj07.09.2009, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya tamam cengizhan sen inanmamaya devam et bana inananlara tşrk edenler sağlun sen daha iyisini yapabiliyorsan görmek çok isterim ben çünkü öğrenmeyi severim en azından bana ders de olur. Yorumlarınız için kötü iyi sağolun
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
tarihdefterim yazmış:
tasarimci-amca2 yazmış:
cengizhanayaz yazmış:
yoo kardesim ne tartısması bana suan öm geldi styletype ydi galiba ondan öm geldi kfür yazıyo napcaz yani ben ona küfür edmedim herif gelmiş ana avrat düzgüidiyo

kardeşim sana madem küfür etti online moderatöre ver küfür ettiyse cezasını moderatör-admin verir sen burada gereksiz yere konu dısına cıkıyorsun.

basmıyoki Idea napcan

tasarımdan anlamıyon kazmatörün kazması bana burda artislik yapma

senide görürüz tasarım konusunda ben bütün gece burdayım yap kendine bir tane ..
Mesaj konusu:

ha şöyle arkadaşım herkez gördü konuyu sustu tabi sende hatanı anladın ama sonunda barışa bağladın konuyu işte budur
Mesaj07.09.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw abicim tamam tartışmayı kesersek daha iyi olur bence. adam burda karşılık beklemeden free template zannedilen profosyonellikte bir tasarım yapmış sunmuş. süper bir şekilde konu dışına çıktınız harika oldu. ertesi gün bu konuya yazan herkes banlanmazsa iyi yine xD
Mesaj07.09.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumum styletypeye
Mesaj07.09.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:
yaw abicim tamam tartışmayı kesersek daha iyi olur bence. adam burda karşılık beklemeden free template zannedilen profosyonellikte bir tasarım yapmış sunmuş. süper bir şekilde konu dışına çıktınız harika oldu. ertesi gün bu konuya yazan herkes banlanmazsa iyi yine xD

helesükür ikimizide anlayacak kapasitede birisi geldi konuya... tesekkürler arkadaşım ben zorunlu olmadıkca bida bu konuya yazmam saolasın sorunu cözdügün için
Mesaj07.09.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardeşim sen neden anlamak istemiyorsun ben burada fransızcamı konuşuyorum yoksa Question konu dısına cıkan sensın tamammı ben senı ıkaz ettım uyardım sen daha hayla burada devam ediyorsun madem sana küfür etti klavyende bulunan print screen lock tusuna bas bu yöntemle fotosunu çekmiş oluyorsun ayrıca bu resımı upload et mederatöre gönder onlarda inceler gerçekten böyle birşey varsa cezasını verırler burada lütfen konuyu dağıtmak için gereksiz yere mesajlar yazma.
Mesaj07.09.2009, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
ha şöyle arkadaşım herkez gördü konuyu sustu tabi sende hatanı anladın ama sonunda barışa bağladın konuyu işte budur

tasarım bana ayit iftiracı sensin yazdıklarımın arasında kazma geçmiyor asalak demek küfür değil hazırcı demek tamam yeter. yazacanğın cvpı özelden yaz daha konu uzarsa sende bende herkez banlanacak
Önceki mesajları göster: