Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Hackerfriend.Tr.Gg İle Özel Röportajımız

Merhaba Sayın Üyelerimiz Bugün Ropörtaj Serüvenime Başladım ve İlk Röportajımın Bomba Gibi Olmasını İstedim...Bedava Sitemin Sevilen ve Tanınan Paylaşımcısı Hacker Friendle Röportaj Yaptım...Bu Röportaj Canlı Olarak Messengerden Yapıldı...Teklifimi Kabul Ettiği İçin Hacker Friend 'e Teşekkür Ediyorum...

Bedavasitem.forum.st:
İlk önce sizi tanıyalım yaşınız vs...

HackeR Friend:
yaşım 29...isim olarak birçok ismi internette kullandım ve kullanmaya devam ediyorum bu ebnim prensibim haline geldi...kullandığım isimler yunus ve ahmettir genelde...şuan kktc'de kalıyorum

Bedavasitem.forum.st:
Ne kadar zamandır Bedava-Sitem'le İlgileniyorsunuz ?

HackeR Friend:
tr.gg ilk açıldığı zamandan bu zamana kadar

Bedavasitem.forum.st:
Peki İlk Siteniz Hacker Friend miydi ?

HackeR Friend:
daha öncedende başka ücretsiz servisleri denemiştim ama sonra tr.gg yi uygun buldum ve çalışmalarımı oraya yönelttim

Bedavasitem.forum.st:
Hacker Friend Sitesi Çok Beğenilen ve Bilinen Bir Site Bunu Nasıl Sağladınız ?

HackeR Friend:
Bunun için çok çalışmıştım...her zaman paylaşmayı sevmişimdir...çevremdeki insanlara her zaman elimden geldiğince yardım etmişimdir...internet ortamında her zaman yardımlarımdan ve dürüstlüğümden dolayı sevilmişimdir...bu nedenle her zaman benim bulunduğum ortamlarda bulunmak isteyen değerli severlerim var...

HackeR Friend:
sitemi tasarlarken içeriğinin her zaman kaliteli olacağını kendime kabul ettirmiştim
bunun sonucunda hackerfriend sizlerinde desteğiyle bugünlere geldi..

Bedavasitem.forum.st:
İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler ?

HackeR Friend:
ilk olarak tabi ki en büyük hedefimiz daha çok kullanıcıya ulaşmak...bunun için çok çalışmaktayım...yakın zaman içerisindede hackerfriend'den ayrı bir forum sitesi açarak ayrı bir güç kazanmayı planlıyorum..tabi sizlerin desteğiyle...

Bedavasitem.forum.st:
Tabiki Sizde Sitenize Hit Kazandırmak ve Pagerank Arttırmak İçin Çalışmalar Yapmışsınızdır Bize Hit ve Pagerank Arttırma Konusunda Neler Önerebilirsiniz ?

HackeR Friend:
Günümüzde sitesine hit kazandırmak isteyen kullanıcıların hertürlü toplistlere katıldığını gözlemliyorum...tabi sitenizin linkini ne kadar çok sitede paylaşırsanız hit ve pagerankınızda ona bağlı olarak artacaktır ama ben profesyonel webmasterların sadece büyük ve bilinen toplistlere katılmasını ve sitelerinde olabildiğince kendi emeklerini paylaşmalarını öneriyorum.(olabildiğince az alıntı yapın)
ve büyük forumlara para karşılı reklam yapmalarınıda önerebilirim..

Bedavasitem.forum.st:
Site Tasarımınızı Hazırlarken Ne Gibi Kriterlere Dikkat Ettiniz ?

HackeR Friend:
öncelikle kolay bir erişimi düşündüm ve tüm konulara hızlıca ulaşılabilmesi için basit interaktif menüler geliştirdim...tema konusunda başka hiçbir sitede olmayan tamamen kendime ait bir tasarım geliştirmeyi istedim... kullanıcının gözünü yormayan renkleri tercih ettim..dolayısıyla siteye gelen kullanıcılar daha uzun süre sitede kalmak isteyecektir...

Bedavasitem.forum.st:
Sitenizin Tasarımını ve İçeriğini Yenileme Gibi Bir Düşünceniz Var mı ?

HackeR Friend:
Tabi Olabilir...Ama Kesin Olacak Diyemem Herşey Olabilir Sürpriz...

Bedavasitem.forum.st:
Bir Çok Kişi Sizin Tasarımınızı Çok Beğeniyor ve Elde Etmek İstiyor ... Tasarımınızı Değiştirirseniz Eski Tasarımınızı Yayınlamayı Düşünürmüsünüz ?

HackeR Friend:
Bildiğiniz gibi paylaşmayı seven biriyim...eğer tasarımımı değiştirirsem şuankinin birebir aynısı olmasa bile çok benzerini paylaşırım...

Bedavasitem.forum.st:
Burdan Bedava Sitem Kullanıcılarına Söylemek İstediğiniz Birşey Varmı ?

HackeR Friend:
Hepinizin Yolu Açık Olsun...Her Zaman Siz Taklit Etmeye Değil,Sizi Taklit Etmelerini İsteyin...Çok Çalışın ve ''Bilgi Güçtür,Paylaştıkça Büyür !'' Sözünü Çok İyi Benimseyin ve Bildiklerinizi Paylaşmaktan Hiçbir zaman sakınmayın...sizleri seviyorum..sağlıcakla kalın...

Bedavasitem.forum.st:
Bu Keyifli Sohbet İçin Teşekkür Ediyorum ... Bedavasitem.forum.st Adına Size de Başarılar Diliyorum..
İyi Günler..

HackeR Friend:
Rica Ederim...
Önceki mesajları göster: