Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerekli açıklamayı ustatlar yapmış com lu netli veya gen.tr gibi adresiniz olucak denemediğim yöntemler kalamdı bendede var ama oğruluyamadım
netten bilgiler yetersiz hepsi birbirinden alıntı yapmış ne yazıkki konuyu açan arkadaş sanırım alıntı yapmış kaynakta yazsaydınız orayada aynısını yazardım denediğim yöntem şuydu postaları bırbırne bağlamak ama oda olmadı

saygılar Gökhan
Mesaj23.09.2009, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

doğrulayabilen bazı kişiler varmış.

bilen varsa lütfen doğrulama nasıl yapılıyor söylesin Rolling Eyes
Mesaj23.09.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşm için sağol ben bilmiodum Very Happy
Mesaj02.10.2009, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğrulama yapılamaz internetteki bi çok kaynak birbirinden alıntı yapmıştır.Böyle bir uygulama için bir domain olması şarttır.O doğrulamayı yapanların muhtemelen bir domain ve bir sitesi vardır sitesinin adı seklınde mail almış ve mailleride sitesine bağlamıştır.Evet bu şekilde olabilir ama ücret ödemeden doğrulamanız pekte mümkün deildir .Ancak tr.gg bu mail işine bir çözüm getirde tr.gg şeklinde hotmailden tescilli bir mail geitirse doğrulama olmadan normal hotmail gibi hesap alabilirsiniz ama ücretsiz çözülmez bu iş
Mesaj10.03.2010, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

TEŞEKKÜRLER SAĞOL
Mesaj11.03.2010, 00:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

doğrulama için bi alanınız yani hostunuz olmalı ve meail scriptiniz olmalı örnek hotmail.com açarsanız hotmailin hostuna yuklenmıs olurkı zaten herkes hotmaılın sıtesınden yada programından yararlanarak gırıs yapar yanı hotmail gibi bi script yazdırmalı ve sıtenızı doğrulatmalısınız. Scriptiniz varsa tr.gg sitelerinden bile doğrulama yapabilirsiniz net veya coma gerek yokkı yapanlarda var zaten. kolay gelsin