Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Amacına ulaşamayanlara Arda'nın bir sözüyle cevap...

2 senedir bulunduğum Bedava-Sitem ailesinde , aileye uygun davranmayan ve aileyi bölmeye çalışan birçok kullanıcı gördüm..

Belki çoğunuz bunlara abi dediniz sevgiyle şevkatle ve iyi niyetle yaklaştınız. Ama bir gün geldi onlarda kimliğini belli etti gerçek yüzleri ortaya çıktı... Ve ona karşı düşünceleriniz bir anda değişti.

2 Senedir elimden geldiği kadarıyla internette gerek sitemin gerek benim adımın geçtiği yerleri en ince ayrıntısına kadar bütün yöntemleriyle araştırırım..

Araştırdığımda karşıma çıkan gerçeklerle bu aileden kimlerin yolcu olacağını veya kimlerin bir olayla ayrılacağını tahmin ettim ve doğruda oldu..

Bedava-Sitem ailesinin üyelerinin , başarılı olarak gördükleri birkaç kişi var. Bu kişilerin önünde üç tane engel var..

-Çalıntı içerikler
-Bazı Bedava-Sitem kuralları
-Başarıyı kıskanıp düşürmeye çalışanlar...

Çalıntı içeriklere ne kadar "Sahteler asılları yansıtır" diyerek avutsakta hiçbirimiz istemeyiz...

Bedava-Sitem ailesini bölen birinci madde bu.! Bazıları içerikleri çalarak forumda destekçileri kendi yanına çekip , destek vermiyenleri bir araya toplayarak tam bir forum bölücülüğü oluşturmaktadır..

İkinci olarak BS kuralları. Ne kadar büyük ve başarılı bir site olsanda kurallar ayrımcılık yapmadan herkese işliyor.. Tabi başına gelmeden güzel birşey diyorsun ama başına gelincede kafayı yiyiyorsun Laughing

Ve son olarakta başarılıların başarısına gölge düşürenler.. Buna 2 senedir o kadar şahit oldum ki anlatamam..

Mesela bedava-sitem i bırakma ile bırakmamak arasında kaldığım ince çizgide bir anlık düşünceyle webmasterliği bıraktığımı söylemiştim. Bunu sevinçle karşılayan sayısı o kadar çok ki anlatamam. Yeni siteyi açtığımda (Bs harici) birisi "Sen ne kadar yalancısın sitene hit sağlamak için bıraktım yalanını uyduruyosun" yazmış...

Anlaşılan bıraktığıma çok sevinmiş geri dönünce bir anlık hüsranla bu yazıyı yazmış..

Öncelikle çok şükür ki böyle politikalarla ziyaretçi çekmek amacım değil.
O anki psikolojiyle yazılmış ani bir karar ve sonradan da pişman oldum zaten. Ben webmasterliği bırakınca siteme nasıl hit sağlayacağımı da anlamış değilim..

Her neyse böyle başarıyı gölgeleyenlere Saba Tümer'in programına konuk olan Arda Turan'ın bir sözüyle cevap vermek istiyorum...

Türkiye'de başarılı olanları yabancı ülkelerdeki gibi alıp daha iyi yerlere götürmek yerine başarısını gölgeleyip yok etmeye çalışıyorlar..!!

Hepinize iyi günler dilerim...
Başarılarınızın devamını dilerim..

Bu yazıylada hit sağladığımı düşünenlere de diyecek söz bulamıyorum...
Mesaj08.09.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısınız
Mesaj08.09.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın.. Arda'nın sözü de çok doğru..
Wink
Mesaj08.09.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggde çalıntı çoooooooooookk alısmamız lazım ama bi emeğe saygı yani..
Mesaj08.09.2009, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru diyorsun.Bedava-Sitem'de var kıskançlar...
Mesaj08.09.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düşüncelerime katıldığınıza mutlu oldum .. Razz
Mesaj08.09.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mistanbul herzaman desteğimi esirgememeye çalıştığım bir sitedir.Fatih kardeş sen harbi haklsın..İnsanlar çalıntı içeriklerle bir yere gelmeyi hedef biliyorlar..Bazılarıda hem içeriği çalıyor hemde supporta "içeriğim çalındı"gibisinden itamlarda bulunuyor..

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj08.09.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şunu Söyleyeyim.
Ücretsiz Site İle Hiçbirzaman Başarı Sağlanamaz.
Anca Kendini Geliştirirsin O Kadar.En Ufak Örneğini Vereyim; R10.net e Ücretli Siten Yoksa Kayıt Olamıyorsun.Forumunun Adı Webmaster Forumu.Yani Bu Ne Demek Ücretsiz Site Kullananları Webmaster Saymıyoruz Demek.
Ayrılmakla,Bırakmakla Çok İyi Bir Davranış Yaptın Onu Söyleyeyim.Yolun Açık Olsun.İnşallah İyi Yerlere Gelirsin...

Mesaj08.09.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Şunu Söyleyeyim.
Anca Kendini Geliştirirsin O Kadar.En Ufak Örneğini Vereyim; R10.net e Ücretli Siten Yoksa Kayıt Olamıyorsun.Forumunun Adı Webmaster Forumu.Yani Bu Ne Demek Ücretsiz Site Kullananları Webmaster Saymıyoruz Demek.
Ayrılmakla,Bırakmakla Çok İyi Bir Davranış Yaptın Onu Söyleyeyim.Yolun Açık Olsun.İnşallah İyi Yerlere Gelirsin...

Biryere gitmedim eğlence ve dostluk için yine burdayım Laughing
Mesaj08.09.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
japon-cocuk yazmış:
Şunu Söyleyeyim.

Webmasterlik Konusunda Canım Mr. Green
Mesaj08.09.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

doğru söze ne hacet...
Mesaj08.09.2009, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
mistanbul yazmış:
japon-cocuk yazmış:
Şunu Söyleyeyim.

Webmasterlik Konusunda Canım Mr. Green
Önceki mesajları göster: