Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2007, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar girişlerde üyelik olsun istiyorum

arkadaşlar siteye girişte üyelik sorsun istiyorum nasıl yaparım
Mesaj23.08.2007, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş al bu kodu ekle

<title>Üyelik Sayfası</title>
<body bgcolor=orange text=green>
<b>* ile işaretli alanların doldurulması mecburidir.Aksi taktirde üyeliğiniz reddedilir.</b>
<!--webbot BOT="GeneratedScript" PREVIEW=" " startspan --><script Language="JavaScript" Type="text/javascript"><!--
function FrontPage_Form1_Validator(theForm)
{

if (theForm.T1.value == "")
{
alert("Lütfen \"T1\" alanı için bir değer girin.");
theForm.T1.focus();
return (false);
}

if (theForm.T1.value.length < 5)
{
alert("Lütfen \"T1\" alanına en azından 5 karakter girin.");
theForm.T1.focus();
return (false);
}

if (theForm.T1.value.length > 12)
{
alert("Lütfen \"T1\" alanına en fazla 12 karakter girin.");
theForm.T1.focus();
return (false);
}

if (theForm.T2.value == "")
{
alert("Lütfen \"T2\" alanı için bir değer girin.");
theForm.T2.focus();
return (false);
}

if (theForm.T2.value.length < 5)
{
alert("Lütfen \"T2\" alanına en azından 5 karakter girin.");
theForm.T2.focus();
return (false);
}

if (theForm.T2.value.length > 12)
{
alert("Lütfen \"T2\" alanına en fazla 12 karakter girin.");
theForm.T2.focus();
return (false);
}

if (theForm.S1.value == "")
{
alert("Lütfen \"S1\" alanı için bir değer girin.");
theForm.S1.focus();
return (false);
}

if (theForm.S1.value.length < 10)
{
alert("Lütfen \"S1\" alanına en azından 10 karakter girin.");
theForm.S1.focus();
return (false);
}

if (theForm.S1.value.length > 100)
{
alert("Lütfen \"S1\" alanına en fazla 100 karakter girin.");
theForm.S1.focus();
return (false);
}
return (true);
}
//--></script><!--webbot BOT="GeneratedScript" endspan --><form name="FrontPage_Form1" method="POST" action="_derived/nortbots.htm" onSubmit="location.href='_derived/nortbots.htm';return false;" webbot-onSubmit language="JavaScript" webbot-action="--WEBBOT-SELF--">
<!--webbot bot="Registration" s-service="index.htm" s-username-fields="Kullanıcı adı" s-password-fields="Parola Parolanızı Tekrar Yazınız" u-file="kayit.mdb" s-format="HTML/BR" s-label-fields="TRUE" b-reverse-chronology="FALSE" s-builtin-fields startspan --><strong>[FrontPage Kaydetme Bileşeni]</strong><!--webbot bot="Registration" endspan i-checksum="58598" -->*<td>Adınız</td>
<input type name=''ad'' value''nick'' size="20">
<hr>
<br>*<td>Soyadınız</td>
<input type name=''Soyad'' size="20">
<hr>

<p>*Parolanınız
<!--webbot bot="Validation" b-value-required="TRUE" i-minimum-length="5" i-maximum-length="12" --><input type="password" name="T1" size="20" value="*****" maxlength="12">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Tekrar Parolanız
<!--webbot bot="Validation" b-value-required="TRUE" i-minimum-length="5" i-maximum-length="12" --><input type="password" name="T2" size="20" value="*****" maxlength="12"> </p>

<p>Şifreniz en az 5 karakter,en çok 12 karakter olabilir.</p>

<hr>
<br>*<td>E-posta adresiniz</td>
<input type name='mail'mail'' size="20" value="E-Postanız"><STRONG><SELECT><option>Bir mail serverı seçiniz</option><option>@hotmail.com</option><option>@gmail.com</option><option>@mynet.com</option><option>@yahoo.com</option>
</select><br><br>Eğer e-posta adresinizin serverları bunlardan biri değilse aşağıda görmüş olduğunuz alana e-posta adresinizi yazınız!<br>
<input type name='mail'text'' size="20" value="E-Postanızın Adı"><b><font color=''black''>@</font></b><input type name='server'text'' size="22" value="E-Postanızın Serverı">.com
<hr>
<br>
*<td>Site hakkındaki yorumunuz!</td>
<select name="yorum"><option>site için yorum seçiniz</option><option>Çok Beğendim</option><option>Beğendim</option><option>Kararsızım</option><option>Kötü</option><option>Çok Kötü</option></select>
<hr>
</strong><STRONG>
<hr>
Kendinizi Tanıtınız<p>
<!--webbot bot="Validation" B-Value-Required="TRUE" I-Minimum-Length="10" I-Maximum-Length="100" --><textarea rows="10" name="S1" cols="20">YAZINIZI BURAYA YAZINIZ!</textarea><br>&nbsp;</p>
<p><br>
<input type="submit" value="Formu Gönder" style="font-family:verdana;color:blue;background-color:black;font-size:11px;">
<input type="Reset" value="Formu Temizle" style="font-family:verdana;color:blue;background-color:black;font-size:11px;">
</p>
</form>
</strong>
</html>
Mesaj01.02.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

kardeş kodları aynen uyguladım ama olmadı hata 404 böyle 1 sayfa yok diyor ilgilenirmisiniz
Mesaj01.02.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Kod Yazarken Code Düğmesine Basınız...
Mesaj01.02.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

2007 tarihli mesajlara ilgi göstermeyin...
Mesaj22.05.2009, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
2007 tarihli mesajlara ilgi göstermeyin...

neden acaba kimse yanıt vermemıs bu bey vermıs cokmu kötü olmuş
Mesaj25.05.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

COK eski biliyorum ama girişte üyelik bence olmaz çünki adam senin siteye işi gücü yokda üye olmak içinmi ugrascak ıstedıgı bılgıyı baska bır sıteden alır olur bıter haksızmıyız arkadaşlar dusunun cok acıl bır ısı var 2 dk da yapıp cıkması lazım senın sıtewye gırdı hopp uye ol cıktı
Mesaj25.05.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Bencede sanki üyelik olumca site sahibi para falan mı kazanıyor hayır kazanmıyor bende ilk site açtığım zamanlarda bundan bayağı önce bende bir hevesle açmıştım 40 kadar üyem olmuştu sonra dedim bu ne işe yarıyor sanki dedim sildim buda bir arkadaşımın tavsiyesiydi adam senin sitenden birşey merak ediyorsa hemen bakmak ister ama onun yerine neden girsin üye olsun2 gün onay beklesin ve sonunda ulaşsın bilgiye!Bence üyelik sistemi çok saçma!