Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte Arda'nın fiyatı

İşte Arda'nın fiyatı
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Arda Turan için yaptığı 15 milyon Euro'luk teklifi geri çeviren Galatasaray'ın patronu Adnan Polat, "Onun kariyer planlamasını ben yapıyorum.

Sadece Avrupa'nın dev kulüplerinden birine gitmesine izin veririm" diyerek genç yıldıza ne kadar değer verdiğini ortaya koymuştu.

Teklif sonrası strateji işe yaradı

Bu teklifin ardından Arda'ya hem 10 numarayı hem de kaptanlık pazubandını veren Polat'ın stratejisi işe yaradı, yıldız oyuncu futboluna seviye atlatarak performansını sürekli olarak yükseltti.

Gerek Galatasaray formasıyla gerekse de A Milli Takım'da harikalar yaratan Arda'nın yıllık kazancını 2 milyon Euro'ya yükselten Başkan, genç yetenek için dudak uçuklatacak cinsten bir bonservis bedeli belirledi.

Polat'ın kafasındaki rakam "şimdilik" 40 milyon Euro, Ancak 22 yaşındaki futbolcunun UEFA Avrupa Ligi'nde ve Türkiye'nin vize alması halinde 2010 Dünya Kupası'nda ortaya koyacağı performansa göre bu bedeli 50 milyon Euro'ya yükseltmeyi planlıyor.

Devlerin scoutları yola çıktı bile

Başkan'ın sözünü ettiği Avrupa devlerinin Arda'yı yeniden yakın takibe aldığı da gelen haberler arasında. İngiltere, İtalya, İspanya, Almanya ve Fransa liglerinde zirveye oynayan kulüpler tarafından gönderilen temsilcilerin, genç yıldızın maçlarını sürekli olarak izlediği ve bununla ilgili transfer raporu hazırladığı belirlendi.

Arda henüz birkaç gün önce yaptığı açıklamada Avrupa'da oynamak istediğini, kendi ayarında futbolcuların Arsenal ve Real Madrid gibi takımlarda forma giydiğini belirtip, "Pasaportum farklı olsaydı şimdi ben de bambaşka bir yerde olurdum" diye konuşmuştu.
Mesaj08.09.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her ne kadar Galatasaray başlığında yazsam da yine de teşekkürler..

İnşallah Türkiye'miz 2010 Dünya Kupasına gider de orada Arda kendini gösterir.Bu fiyat daha da artar.. Wink
Mesaj08.09.2009, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

40 milyon etmez bence
Mesaj08.09.2009, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
40 milyon etmez bence

C.Ronaldo 94 Milyon € Edermi Peki?
Mesaj08.09.2009, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
magic-net yazmış:
40 milyon etmez bence

ne oluyo arda'yı real'mi alıyo ersel

40 milyon hiçbir türk oyuncuya verilmez.

şuanda avrupa'da oynayan tüm türkleri 10 milyonun altına türkiyeye rahatlıkla getirirsin tuncay,hamit,halil ve diğerleri herkesi
Mesaj08.09.2009, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
japon-cocuk yazmış:
magic-net yazmış:
40 milyon etmez bence

şuanda avrupa'da oynayan tüm türkleri 10 milyonun altına türkiyeye rahatlıkla getirirsin tuncay,hamit,halil ve diğerleri herkesi
ama bir portekizleyi verilir demi türkleri neden bu kadar küçük görüyorsun?
Mesaj08.09.2009, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
magic-net yazmış:
40 milyon etmez bence

Bence etmezdi.Real Madrid'in vurdumduymaz inadı yüzünden o kadar paralar verildi.Şimdi noldu peki o kadar borçları var.

Geçenlerde duydum. Borçları bakımından en fazla borcu olan ikinci takım. Birinci ise C. ronaldo yu aldıkları M. united kulübü.
Mesaj08.09.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
japon-cocuk yazmış:
magic-net yazmış:
40 milyon etmez bence

C.Ronaldo 94 Milyon � Edermi Peki?

C.Ronaldo ile Arda'nın BENCE Hiçbir Farkı Yok...
Hatta Arda Messi'yi Bile Zorlar BENCE...

Mesaj08.09.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:
magic-net yazmış:
japon-cocuk yazmış:
magic-net yazmış:
40 milyon etmez bence

Katılıyorum....?

Türk Oyuncuları Asildirler..

Yeri gelir takımı için 5 kuruş almadan oynadıkları olur..

Hangi yabancı bunu yapar..

GS mesela (fbliyim..amacım kötülemek değil)3-5 yıl önce borç içnde yüzüyordu..ve bi kaç yabancının parasını ödeyemeyince hemen kaçtılar..

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj08.09.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:

Katılıyorum....?
GS mesela (fbliyim..amacım kötülemek değil)3-5 yıl önce borç içnde yüzüyordu..ve bi kaç yabancının parasını ödeyemeyince hemen kaçtılar..

Hah işte çok iyi bir noktaya değindin.
F.Ribery GS'da 1 Ay Parasını Alamadı Kaçtı,Ya Hakan Şükür?Ya Hasan Şaş?Ya Ümit Karan?

Mesaj08.09.2009, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:
magic-net yazmış:
japon-cocuk yazmış:
magic-net yazmış:
40 milyon etmez bence

arkadaşım ben değil avrupa küçük görüyor Very Happy

bak şimdi

tuncay : türkiye'de harika oyuncuydu ingiltereye gidicem dedi gazetelerde adı chelsea,arsenal ile geçti middlesbrough'ya gitti gittiği sezon middles'in ligde ikinci yılıydı ve orta sıralara oynuyordu.

Arda: Arda'ya resmi olarak gelen en yüksek teklif 8 milyon euro (avrupa'dan)

Mehmet topal : Birçok avrupa kulubu istiyor denildi galatasarayda oynamaya devam ediyor.

Fatih Tekke : Zenit'e gitti zenit başarılı oldu ama fatih 18'e zar zor giriyordu.

Gökdeniz Karadeniz : Hnagi takımda oynadığını kim biliyor.Söyliyim size Rubin Kazan.

En iyi başarıyı yakalayan oyuncularımız Hakan Şükür ve Emre Belözoğlu'dur inter'e gitmişlerdi ama bunda büyük pay sahibi olan kişi interi çalıştıran fatih terimdi Wink

Şuan aklıma gelen bu oyuncular var.Bana bir tane söyleyebilir misiniz Avrupa'nın büyük kuluplerinde oynayan türkiye'de büyümüş türkiyede futbola başlamış bir insan evladı.

Ama kimse yanlış anlamasın ben demiyorum ki oynayamazlar bence arda,semih,servet,m.topal,volkan demirel çok rahat avrupa'nın büyük kuluplerinde oynarlar
Mesaj08.09.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte Bunların Değişmesi İçin Oyuncularımızın Gitmesi Gerek Avrupaya.
Bak Çok Rahat Bir Barcelona da Bir Real Madrid de Oynayabilecek Oyuncularımızı Sayayım;
Arda Turan,Gökhan Gönül,Mehmet Topal,Sercan,İsmail Köybaşı...
Bunlar Çok Üst Düzey Yetenekli Futbolcular.Kimse Bana Demesinki Gökhan Gönül Daniel Alves den Çok Çok Düşük Bir Futbolcudur.Diyemez Kimsede Zaten.Çünkü Gökhan Daniel Alves'in Yaptığı Şeyleri Yapabilecek Kapasitede...

Mesaj08.09.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:

fazla uçma ersel Laughing
Mesaj08.09.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
byqraphix yazmış:

Katılıyorum....?

Hah işte çok iyi bir noktaya değindin.
F.Ribery GS'da 1 Ay Parasını Alamadı Kaçtı,Ya Hakan Şükür?Ya Hasan Şaş?Ya Ümit Karan?

yabancı futbolcualr bi yana..
GS gerçekden vefasız davranıyor.. 3 Türk futbolcuda hakkını alamadılar..hakan şükür zorla futbola veda etti..hasn şaşın durumu bilinmiyor..Ümit Karanıda zor la yolladılar Es-es'e vefasızca teşekkürsüz yolladılar....Yerlerine yabancı geldi.. sonucu görücez.. Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj08.09.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikod yazmış:
japon-cocuk yazmış:

fazla uçma ersel Laughing

bkz: BENCE