Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2009, 05:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
Yanlış Anlamayın Ama Gerçektende Saçma : )

katılıyorum.

Mesaj11.09.2009, 06:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bayramda Harçlık Al Ver Ekonomiye Can Ver

Nerdeymiş o eski bayramlar.Büyüdükce tatlızlaştığı söylenip duran bayramların,tatsızlaşma sebebi aslında yaşın büyümesiyle artık verilmemeye başlanılan harçlıklar,ilgilenilmemeye başlanan çikolatalardır.Aslında bayramlar aynıdır.Değişense beklentiler ve harcamalardır.Kabuğu janjanlı bi şeker değildir artık istenilen sevgiliyi sinamaya yada sosyal etkinliğe götürebilmek için cebe girmesi gereken para miktarıdır.Yaş büyümüştür ve harçlık için kocaman adam olan sen gece çıkmak için küçüksündür.Evet el öpme mecburiyetin devam eder,küçük çocuklara bayram sabahı uykunun en tatlı yerinde kapı açma mecburiyetin de devam eder aileni envaye çeşit yere gezmeye götürmekte sorumlulukların içindedir.Bu grup din ve maneviyat üzerine kurulmuş ekonomiyi canlandırma grubudur.Lütfen elinizi yüreğinize değil cebinize atınız Harçlık ALINIZ VERİNİZ EKONOMİYE CAN VERİNİZ....

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj11.09.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

brithney-spears yazmış:
Bayramda Harçlık Al Ver Ekonomiye Can Ver

Nerdeymiş o eski bayramlar.Büyüdükce tatlızlaştığı söylenip duran bayramların,tatsızlaşma sebebi aslında yaşın büyümesiyle artık verilmemeye başlanılan harçlıklar,ilgilenilmemeye başlanan çikolatalardır.Aslında bayramlar aynıdır.Değişense beklentiler ve harcamalardır.Kabuğu janjanlı bi şeker değildir artık istenilen sevgiliyi sinamaya yada sosyal etkinliğe götürebilmek için cebe girmesi gereken para miktarıdır.Yaş büyümüştür ve harçlık için kocaman adam olan sen gece çıkmak için küçüksündür.Evet el öpme mecburiyetin devam eder,küçük çocuklara bayram sabahı uykunun en tatlı yerinde kapı açma mecburiyetin de devam eder aileni envaye çeşit yere gezmeye götürmekte sorumlulukların içindedir.Bu grup din ve maneviyat üzerine kurulmuş ekonomiyi canlandırma grubudur.Lütfen elinizi yüreğinize değil cebinize atınız Harçlık ALINIZ VERİNİZ EKONOMİYE CAN VERİNİZ....

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj11.09.2009, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
Hemde Çok saçma... Exclamation

Mesaj11.09.2009, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buneya Çok Saçma Kim Yaptı Bunu Smile
Mesaj11.09.2009, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlar ne lan Very Happy
Mesaj11.09.2009, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bayramda doğrusu önceden epey bi para olurdu.hatta 40 milyon olup kendime ait olan rekoru kırmıştım ama geçen bayram 10 tl bile etmedi Sad

Eknomoiye can verin nulennnn xD
Mesaj11.09.2009, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
ya bayramda doğrusu önceden epey bi para olurdu.hatta 40 milyon olup kendime ait olan rekoru kırmıştım ama geçen bayram 10 tl bile etmedi Sad

yaş Büyüdükçe Para AzaLıyor xD Mr. Green
Mesaj11.09.2009, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başbakandan harçlıklara zaman istiyoruz yasa çıkarsın Very Happy
Mesaj11.09.2009, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

FUTBOLDADA AYNI ŞEKİLDE MAHALLEDE OYNARKEN ARKADAŞLAR EŞLEŞİYOR.

İLK KİM ALACAGINI SEÇMEK İÇİN ALDIM VERDİM ALDIM VERDİM SÜREKL DİYORLAR BUDA EKONOMİYE CAN VERİR.

Mesaj12.09.2009, 01:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

Evet Ya Önceden Geliştirilebilir Rekorlar Kırıyordum Mr. Green
Şimdi 5-10 Sürünüyoruz Mr. Green

Mesaj12.09.2009, 06:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
hyperend yazmış:

Evet Ya Önceden Geliştirilebilir Rekorlar Kırıyordum Mr. Green
Şimdi 5-10 Sürünüyoruz Mr. Green

Arkadaşlar Biran Önce OLAĞANÜSTÜ Bir Toplantı Yapmamız Lazım...

Bayramda Harçlık Attırtmasının Yollaarını Bulmalıyız Smile