Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Olacak Is mi???

Arkadaslar hepinize öncelikle hayirli RAMAZANLAR diler, saygilarimi sunarim.Uzun zaman dir buraya yazmamistim.Ama artik sanirim vakti geldi. Fazla uzatmadan sorularima geceyim.
1. Ben neden sitene giris bölümünden girdim mi,cikis yapmak istedigimde cikis yapamiyorum???
2.si ve en önemlisi, Forumdan hazir bir site sablonu kullaniyorum.Menülerden RESIMLER e tikladigimda acilan sayfada YAZILARIMIN OKUNMADIGINI gördüm. NE YAPMAM LAZIM ??? (dedigim gibi cok önemli,ama lütfen SABLONUNU DEGISTIR demeyin.)
3. Iceblue icin güzel tasarimlar nereden bulabilirim??? (eger ki illa da sablonumu degistirmem gerekir se diye)
Cevaplayacak arkadaslara simdiden TESEKKÜRLER.
Saygilar
http://vatanbizim.tr.gg/
Mesaj12.09.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baslik gibi varmis degilmi arkadaslar??? YUH BE, koca FORUM da bikisi cevaplayan cikmaz mi ????? Ben yine de umutluyum.
Mesaj12.09.2009, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Olacak Is mi???

vatanbizim yazmış:
Arkadaslar hepinize öncelikle hayirli RAMAZANLAR diler, saygilarimi sunarim.Uzun zaman dir buraya yazmamistim.Ama artik sanirim vakti geldi. Fazla uzatmadan sorularima geceyim.
1. Ben neden sitene giris bölümünden girdim mi,cikis yapmak istedigimde cikis yapamiyorum???
2.si ve en önemlisi, Forumdan hazir bir site sablonu kullaniyorum.Menülerden RESIMLER e tikladigimda acilan sayfada YAZILARIMIN OKUNMADIGINI gördüm. NE YAPMAM LAZIM ??? (dedigim gibi cok önemli,ama lütfen SABLONUNU DEGISTIR demeyin.)
3. Iceblue icin güzel tasarimlar nereden bulabilirim??? (eger ki illa da sablonumu degistirmem gerekir se diye)
Cevaplayacak arkadaslara simdiden TESEKKÜRLER.
Saygilar
http://vatanbizim.tr.gg/

1. Firefox kullanıyorsun öle bir sorun var.Çerezleri silip tekra dene.

2. anlamadım bişi..

3.CSS bölümündeki sabit başlığı inceleyiniz..

...
Mesaj12.09.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. bölümde demek istediğiniz yazılan yorumlar okunmuyor diyorsanız.Yorum ekstrasına gelerek rengini değiştiriniz lütfen çünkü sitenin arka planı siyah yazılan yazılarda siyah renkte oluncada yazılar gözükmüyor.

İyi Eğlenceler
Mesaj12.09.2009, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diger arkadaslara tesekkür ederim.BUABFA kardes sen ne demek istedigimi anlamissin. Yanliz ben tam anlamadim.O dedigin yere yani yorum mevzusunun RENGINI nasil ve nerden degistirecem??? Bunu da cevaplarsan cok tesekkür ederim.saygilar
Önceki mesajları göster: