Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2009, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu: >>Nedir Bu Vurdum Duymazlik <<

evet basligi okudugunuz gibi nedir bu vurdum duymazlik artik yeter arkadaslar harbiden yeter

varan 1 bir dönem hatirlarsiniz serbest bölgede bir baslik vardi söz vermeler vs hic biri tutulmadi cözüm bulunamadi baslik silindi

varan 2 bundan sonra bir kac baslik acildi duyuru misali herkesi forumun kalitesini tekrar sagliyabilmek icin cagrilar yapildi yine olmadi

varan 3 hyperend kardes Ne Oluyor Size (Bize) diyerek yeni bir sayfa acmak istedi ve bizden destegini bekledi destek yine sadece basligin icerisinde kaldi forumun geneline tasinamadi ve sonuc yine 0

Ne Oluyor Size (Bize)
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=123349&highlight=

....................................................

varan 4 ben kendim ua1905ua olarak Neden Serbest Bölge dige baslik acdim ve foruma arti serbest bölgede olan tartismalara son vermek icin herkesi tek yürek tek bilek tek yumruk olmamiz gerektigini ve hepimizin ayni gemide bulundugumuzu gemi batarsa hepimizin batacagini kac kere dile getirdim destek olanlar tabiki oldu ama bir kisim hayla destegini vermemekte

Neden Serbest bölge
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=125024&highlight=

fikir alisverisi var fakat cözüm malesef Confused
.....................................................

varan 5 antispamteam cok duygulu bir baslik acarak bedava-sitem ailesinden bu konuda destegini esirgememesini istedi fakat ilgi istedigimiz gibi yine olmadi

Engelleri Kaldırın !
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=124823&highlight=
.......................................................

byqraphix kardesimiz yine denedi ve bir baslik acti
Hadi Elele Forumumuzu Güzelleştirelim dedi fakat hepsi baslikta kaldi ilgi yine beklenen seviyeye cikmadi

Hadi Elele Forumumuzu Güzelleştirelim
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=126253&highlight=
.........................................................

varan 6 byqraphix tekrar sansini denedi belki seytanin bacagi bu sefer kirilir umuduyla ve Hep Birlikte El Ele Tertemiz Olsun TR.GG adli basligini acarak bizden yani bedava-sitem ailesi icerinde kendisini gören kisilerden bu konuya ilgi ve katki saglamasini istedi istedik belki farkli kisiler tarafindan acilan her basliktan sonra bizim dü¨süncemize sahip olan bir kisi daha ortaya cikarak böyle devam edecegini umuyorum dusunuyorum fakat baslik yine beklenen ilgiyi görmüyor

Hep Birlikte El Ele Tertemiz Olsun TR.GG
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=127139&highlight=

.............................................................

bu vermis oldugum örnekler kisa dönem icinde yasananlar üzerine verilmistir
tabikide ben kendi forum paylasimlarimda gecmiise bakarsam varanlar 100 kadar cikabilir eyer gerekirse onu da yaparim Vallahi ve Billahi

biz burda bir emek veriyoruz forumu güzelestirmek icin neden emegimize saygi göstermiyorsunuz okadar zamandir fikirler üretiyoruz projeler planliyoruz amac ediniyoruz forumu temizlemeye calisiyoruz bosunami yapiyoruz arkadaslar hayir sizlerin bedava-sitemdeki geleceginizin iyi olmasi icin biz bu cabayi gösteriyoruz...

arti fazla söze gerek yok uyanin artik ve bize destek cikin lütfen söylediklerimize kulak asin ve uygulamaya calisin nedir bu vurdum duymazlik Allahiniza gurban bedava-sitem´e kastiniz nedir Confused
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 30.01.2010 22:51:00 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj12.09.2009, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuya verilecek cevapları çok merak ediyorum

yorumsuz diyorum yorum yapmaktan çekiniyorum...
Mesaj12.09.2009, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

T-shirt'i sırf forum yerine gelebilir belki diye çıkarıcaktım.
Herşeyi gözardı ettim.
Belki eski üyelerde gelir , t-shirt'i alır.Veya en azından görüş bildirir.. Bir nevi olsun Forum'da takılırlar diye..
Yok kardeşim yok.
Birşey yapıyoruz direk itiraz , salça olmalar..
Yeniden..
Başlığı açtım millet diyor böyle baslıklar açarak Forum daha kötü oluyor. Çözüm önerileri yapıyoruz adamlar mod gibi uyarıyor.. Yok böyle birşey..
Biz ne kadar düzeltmeye çalışsakta bazı kullanıcılar buna engel olmakta. Bs-magazin başlığı açtım , beğenildi , tutuldu. Millet yine gırgıra bağladı bir süre sonra.. Sıkıysa beni bul gibisinden. Halbuki o başlık Forum'a şen katmak için , şen getirmesi içindi.. Sipariş verir gibi millet '' SIKIYSA BENİDE BUL '' diyor. Sanki hizmet veriyoruz.. Ben o başlığı açmamayıda bilirdim. Ayrı bir site açmayıda bilirdim , ama yapmadım. Şimdide o baslıga ne resim koyuyorum nede baska birşey. Bundan sonrada koymıyacağım.. Biz fedakarlık yapalım her defasında suistimal edilsin.. Resmen hizmet gibi oldu.
Sürekli tartışmalar var. Yok takım tartışması , yok başlık açma o tartışma..
Millet argo kelimeler kullanır olmuş Forum'da.. Önceki dönemlerde Forum'da '' lan '' diyemezken.. Adam 10 tane başlık açıyor ne kilitleniyor ne sitesi siliniyor.. Size yemin ederim bunu bazı arkadaşlar bilir bir kere Net-tr'nin sitesinin silinme sebebi inatla 3-4 tane başlık açmaktı.. Bir dahada o hatayı yapmadım. Şunada dikkat ediyorum. Adam 1 senedir Bedava-sitem'de Serbest Bölge'ye ayrılık mesajı yazılmayacağını bılirken baslık açıyor.. Kiltileneceğini bile bile. Birde utanmadan altına LÜTFEN KİLİTLEMEYİN demeleri yok mu..
Konusulacak cok sey var cok.. Yazmaya baslansa 1 gün alır.. (:
Hepinizi , bütün kullanıcıları KURALLARA UYMASINI , DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE OLMASINI , TARTIŞMA YAPMAMASINI , OLMAMASINI VE ARGO KELİMELER KULLANMAMASINI RİCA EDİYORUM !
Mesaj12.09.2009, 23:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
bu konuya verilecek cevapları çok merak ediyorum

yorumsuz diyorum yorum yapmaktan çekiniyorum...

eyvallah dostum

nott.. ben bu basligi acarken cevap yazilsin amaciyla acmadin kendime reklam saglamak icinde acmadim eyer böyle birsey yaptiysam Allah bin bir tür belami versin insallah diyorum bunun altini net bir sekilde ciziyorum degerli dostlar

bizim icin yapabileceginiz tek sey verdigim örneklerdeki basliklari inceliyip bedava-sitemdeki durusumuzu tazelemektir

örnek net-tr@

Sabahçılık , Öğlencilik diye bir baslik aciyor toplumsal bir konu ilgi görmesi gerekir o baslikta ilgi görmedi fakat iceriligi gercekten anlam tasiyor forum ile alakasi yoktu net-tr kardesimizin actigi o basligin dedigim gibi toplumsal bir konuydu..

demek istedigim bu baslik altina yorum yazmaniz gerekmiyor benim icin sizlerin söylediklerimizden pay cikarip bedava-sitem ailesine sahip cikmaniz benim icin en büyük ilgidir ve basaridir bu actigim basliga 300 kisinin yazmasi fakat bir cözüm getirilmemesi halinde ben yine amacima ulasmis olmiyacam fakat eyer digelim bu basliga 3 cevap yazildi fakat örnek olup bedava-sitem hizmetine katki saglamis olursa bu benim icin daha buyuk bir onur´dur....
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj konusu:

Ayrıca sana bu baslıgı actıgın ıcın tesekkur ederım. Ama artık bu tur boyle baslıkların kımseye yararı olmaz.. Cunku onem gosterılmıyor. Kendın gostermıssın orneklerı. Neler oldugu besbelli ortada. Yani anlamı yok. Forum ıcın ugrasmak ısteyen adam ıcınden gelır ugrasır. Ugrasmayanların gozune soksanda nafile hani.
Ayrıca burda cogu arkadasımız Okul'u nedenıyle gıremıyecekler.. Bugunleri iyi değerlendirelim. Lütfen.. Dostluk çerçevesinde olsun.. Surda 10 gün var yok. Okulu boyunca giremeyecek arkadaşlar bile var.. Zaten ne malumdur ki yarın Bedava-sitem'in olup, olmıyacağı.. Yani hiç belli olmaz.. Bugün burdayız , yarın ne oluruz belli olmaz.. O açıdan bugünlerde bizim için bir hatıra kalıcaktır.
Rica ediyorum , EDİYORUZ!
Mesaj konusu:

Birilerinin Birilerine sesini duyurması için daha ne yapması gerek?

Kaç kere konu açılması gerek?Neden duyarsısız...

Kardeşlerim benn artık sadece acıyorum ve gülüyüyorum ve yeter artık el atsınlar demek istiyorum...
Mesaj12.09.2009, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

Kardeşlerim benn artık sadece acıyorum ve gülüyüyorum ve yeter artık el atsınlar demek istiyorum...

Çok geç çok.
Bu forum ne zamandan beri böyle..
Okullar açıldı be kardeşim. (:

Benımde tek ıstegım okullar açılana kadar su gunlerı ıyı degerlendırebılmemız.. Okullar açıldıgında da gırebılırım ama herkes olmıyacaktır. Sımdıkı ortamı arıyacağız , gerçekten arıyacağız.. Unutmayın bu mesajımı.. (:
Mesaj12.09.2009, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
T-shirt'i sırf forum yerine gelebilir belki diye çıkarıcaktım.
Herşeyi gözardı ettim.
Belki eski üyelerde gelir , t-shirt'i alır.Veya en azından görüş bildirir.. Bir nevi olsun Forum'da takılırlar diye..
Yok kardeşim yok.
Birşey yapıyoruz direk itiraz , salça olmalar..
Yeniden..
Başlığı açtım millet diyor böyle baslıklar açarak Forum daha kötü oluyor. Çözüm önerileri yapıyoruz adamlar mod gibi uyarıyor.. Yok böyle birşey..
Biz ne kadar düzeltmeye çalışsakta bazı kullanıcılar buna engel olmakta. Bs-magazin başlığı açtım , beğenildi , tutuldu. Millet yine gırgıra bağladı bir süre sonra.. Sıkıysa beni bul gibisinden. Halbuki o başlık Forum'a şen katmak için , şen getirmesi içindi.. Sipariş verir gibi millet '' SIKIYSA BENİDE BUL '' diyor. Sanki hizmet veriyoruz.. Ben o başlığı açmamayıda bilirdim. Ayrı bir site açmayıda bilirdim , ama yapmadım. Şimdide o baslıga ne resim koyuyorum nede baska birşey. Bundan sonrada koymıyacağım.. Biz fedakarlık yapalım her defasında suistimal edilsin.. Resmen hizmet gibi oldu.
Sürekli tartışmalar var. Yok takım tartışması , yok başlık açma o tartışma..
Millet argo kelimeler kullanır olmuş Forum'da.. Önceki dönemlerde Forum'da '' lan '' diyemezken.. Adam 10 tane başlık açıyor ne kilitleniyor ne sitesi siliniyor.. Size yemin ederim bunu bazı arkadaşlar bilir bir kere Net-tr'nin sitesinin silinme sebebi inatla 3-4 tane başlık açmaktı.. Bir dahada o hatayı yapmadım. Şunada dikkat ediyorum. Adam 1 senedir Bedava-sitem'de Serbest Bölge'ye ayrılık mesajı yazılmayacağını bılirken baslık açıyor.. Kiltileneceğini bile bile. Birde utanmadan altına LÜTFEN KİLİTLEMEYİN demeleri yok mu..
Konusulacak cok sey var cok.. Yazmaya baslansa 1 gün alır.. (:
Hepinizi , bütün kullanıcıları KURALLARA UYMASINI , DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE OLMASINI , TARTIŞMA YAPMAMASINI , OLMAMASINI VE ARGO KELİMELER KULLANMAMASINI RİCA EDİYORUM !

bedava-sitem t-shirt proje misali birsey ile eski ve yeni butun bedava-sitem ailesini bir araya getirmek istedin bunu hatirliyorum o basliga ben asiri derecede ilgi göstemristim kisisel olarak fakat sonuc yine 0 olmadi olmuyor
bedava-sitem magazin basligini da unutmamak gerekiyor

bukadar örnekler veriyoruz hbütün bize gelen elestirileri görmemezlikten geliyoruz herseye katlanmaya calisiyoruz biz bosunami cabaliyoruz arkadaslar

net-tr evet önceden l?? iceren cumleyi kuramazdi kimse banlaniyor sitesi silniyordu cok güzel bir örnek verdin

senin sitenin silinme nedenini de hatirliyorum bugun belki ayni sekilde 100 site silinmesi gerekiyor

bence düzelecek elinde sonudna düzelecek ve bizim vermis oldugumuz bu cabalarin bosuna gitmiyecegini biliyorum

net-tr yazmış:
Ayrıca sana bu baslıgı actıgın ıcın tesekkur ederım. Ama artık bu tur boyle baslıkların kımseye yararı olmaz.. Cunku onem gosterılmıyor. Kendın gostermıssın orneklerı. Neler oldugu besbelli ortada. Yani anlamı yok. Forum ıcın ugrasmak ısteyen adam ıcınden gelır ugrasır. Ugrasmayanların gozune soksanda nafile hani.
Ayrıca burda cogu arkadasımız Okul'u nedenıyle gıremıyecekler.. Bugunleri iyi değerlendirelim. Lütfen.. Dostluk çerçevesinde olsun.. Surda 10 gün var yok. Okulu boyunca giremeyecek arkadaşlar bile var.. Zaten ne malumdur ki yarın Bedava-sitem'in olup, olmıyacağı.. Yani hiç belli olmaz.. Bugün burdayız , yarın ne oluruz belli olmaz.. O açıdan bugünlerde bizim için bir hatıra kalıcaktır.
Rica ediyorum , EDİYORUZ!

bunu da biliyorum nedemek istedigini iyi anliyorum fakat butun örnekleri bir araya topliyarak herkesin anliyabilecegi bir sekilde SON KEZ böyle bir baslik aciyorum bir anlamda butun bu konulari bir araya toplamak

ben 2 bucuk senedir herzaman dostluk pesindeydim siteme bakin pr 0 neden hit reklam pesinde degilim amacim baska yanlis anlamayin..
dedigin gibi 10 gün kaldi türkiyede okullarin baslamasina vs kimin durusu nasil olacak bundan sonraki 10 gün sonrasinda bu nedenle herkesin kiymetini bilelim fakat ben kendi acimdan söylüyorum daha buradayim forumu güzelestirmedikce ayrilmayi dusunmuyorum Wink

hyperend yazmış:

ben simdi ne diyim kardes kesinlikle haklisin 100% katiliyorum
bir kasedi basa sarip tekrar dinleme misaline döndü bizim bu konumuz yazik gunah ya okadar emek veriliyor lütfen arkadaslar Rolling Eyes
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=126484&highlight=tshirt
Mesaj12.09.2009, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nedense yararlı başlıklara ilgi duyulmuyor forumda..Hep saçma sapan konulara ilgi.. Rolling Eyes
Umarım bu başlık sayesinde bu düzensizlikten kurtuluruz.. Razz
Mesaj12.09.2009, 23:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Nedense yararlı başlıklara ilgi duyulmuyor forumda..Hep saçma sapan konulara ilgi.. Rolling Eyes

Umarım Cevo Rolling Eyes
Bakıyorumda Forumda Tüm Konuların İçinde Millet Birbirine Laf Atıyor Resmen "İt Dalaşı" Yapıyorlar...

Mesaj13.09.2009, 00:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:

seni bu baslikta gördük ya tamam artik gerisi gelir :p
fakat sizler sayesinde de herkes birgun ne demek istedigimzi anliyacak
bedava-sitem yeni versiyonu görücüge cikmis misali geldigi günlerde olacak Wink
Mesaj13.09.2009, 06:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sadece üyelerinn yapabileceği birşey değildir
Mesaj13.09.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuda sizlerinde dedigi gibi bir çok başlık açıldı ama çogunda da istedigimiz sonuca ulaşılamadı inşallah bu başlık altında bir şeyler düzelebilir artık zamanı geldi hep birlikte forumu mükemmelleştirebiliriz bunu herkez istiyor ama nedendir bilinmez ama bir çok kişide bu işe uzaktan bakıyor artık herkezin bu işe tam destek vermesi gerektigini düşünüyorum
Mesaj13.09.2009, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu@ ile konustum ve bu konu üzerine bir site acilmasini önerdi bence cok güzel bir öneri bunu herkes cidiye alsin ben simdi ise gidecem
fakat bu konu üzerine bir site acalim ve istiyen herkes bize bu konuda destek ciksin ve bedava-sitemin gelecegini parlak bir sekil olmasi icin calismalarimizi sürdürelim arkadaslar..
Mesaj13.09.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

site fikri bencede güzel gereken destegi bende size vermeye hazırım