Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu: bunu oku yoksa pişman olursun

Bedva-sitem de bulunan herkes salaktır bunu ispatlarıyla sizlere sunmak istiyorum

Siz siteyi yapıyorsunuz bedava-sitem.com parayı yiyor
www.bedava-sitem.com sahipleri sizi kandırıyor siz farkında değilsiniz..
sizin sitenizde goole reklamlarından onlar parayı alıor sizde kotanızın gittiğinle kalıp bide siteniz siliniyor

hemken siteni sil yada sende salak gibi yaşamaya devam et
Mesaj10.09.2009, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen siteyi para para para diyerek napolyon kimliğiyle kurduysan bizim sorunumuz değil. biz hobi olsun diye kendimizi ispatlamak için bu siteye üye olduk Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Mesaj10.09.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bunu oku yoksa pişman olursun

mahometttt yazmış:
Bedva-sitem de bulunan herkes salaktır bunu ispatlarıyla sizlere sunmak istiyorum

Siz siteyi yapıyorsunuz bedava-sitem.com parayı yiyor
www.bedava-sitem.com sahipleri sizi kandırıyor siz farkında değilsiniz..
sizin sitenizde goole reklamlarından onlar parayı alıor sizde kotanızın gittiğinle kalıp bide siteniz siliniyor

hemken siteni sil yada sende salak gibi yaşamaya devam et

Kotam Gitmiyor Bu 1
Salak Sensin Buda 2
Mesaj13.09.2009, 00:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

rengarenkresimler yazmış:
sen siteyi para para para diyerek napolyon kimliğiyle kurduysan bizim sorunumuz değil. biz hobi olsun diye kendimizi ispatlamak için bu siteye üye olduk Mad Mad Mad Mad Mad Mad

KARDEŞ ...

1: SANA KATILIYORUM

2: KATILMIYORUM

NASIL OLUYOR 2Sİ BİRDEN DERSEN

KATILIYORUM OKADAR EMEK HARCIYORSUN UYARISIZ SİTEN KAPATILIYOR...

HAKSIZSIN SALAK GİBİ SİTE AÇIYORSUNUZ ONLAR KAZANIYOR DEYORSUN BUNU HERKEZ BİLİYOR SATEN AMA SENİNDE BİLMEDİĞİN BİRŞEY VAR BEDAVA SİTELERİN ALAYI BU DÜZENDE YURUYOR ÜCRETLİ SİTELERDEDE PARA ÖDÜYORDUN GENE HOST A KAZANDIRIYORSUN BİRŞEY DEİŞMİYORKİ UNUTMA HER PC Yİ AÇTIĞINDA MİGROSOF HER İNTERNETE GİRDİĞİNDE TTNET VE MİGROSOFT PARA KAZANIYOR O YUZDEN SENİN ACINDAN BAKARSAK SENDE SALAKSIN

XD
Mesaj13.09.2009, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi kere kota falan gitmiyor bize her zaman aynı fatura geliyor
bilip bilmeden konuşmayınız
Mesaj13.09.2009, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş sen siten silindi diye böyle hırçınlaştın.. Tamam.. Ama unutma ki burada öğreniyoruz webpage.. Wink ayrıca unutma ki "kimse kimseye hayır için bedava host+domain vermez"tabi kii adamlar kazanacaklar..

Salak Filan gibisinden itamlarda yakışmıyor TR.GG kullanıcısına..

[Benden Sonra Kimse Yorum Yazmassa Hem Konu Yukarıya Çıkmaz Hem de Forum Kirliliğini Engellemiş Oluruz..]

İyi Çalışmalar..

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj13.09.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

GÖRDÜM AMA SENİN KADARINI GÖRMEDİM .MUJBAREK BURADA SANA İLLA SİTE AÇ DİYE YALVARMIYOLAR.SENİN AMACIN HİZ<MET İSE ONLARIN KAZANDIKLARI PARA UMRUMDAN OL,MAMASI LAZIM BİZİM DEĞİL ÇÜNKÜ.HEM O KADAR KAZANMAK İSTİYORSUN SENDE BÖYLE BİR HİZMET VER MİLLET HEM MİSYONUNU DAGITSIN HEM DE KAZANSIN.AYRICA BUGÜN BS. DEN SİTE KURUPTA REKLAMLRDAN KAZANAAN BİR ÇOK KARDEŞİMİZ VAR SENDE AZ KAFANI KULLAN DA KAZAN.

Mesaj13.09.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaş

arkadaş bedava sitem olmasaydı sen arkadaşlarına bakın bu benim sitem diye gösterip hava satamazdın Very Happy küçük bir reklamdanda zarar gelmez bunun için bedava siteme teşekkür ederim! bana bu hizmeti ücretsiz sunduğu için 1 gb lik hafıza kartı 10 tl kim bu devirde tanımadığına 10 tl verir bidaha almaz lütfen biraz insaf Wink
Önceki mesajları göster: