Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu yöntemlerle sivilcelerden kutulun

Bu yöntemlerle sivilcelerden kutulun

Özellikle ergenlik çağındaki gençler için büyük bir sorun olan sivilcelerden kurtulmak için doktora gitmenize gerek olmayabilir

Evde uygulayacağınız yöntemlerle, oğlunuzun ya da kızınızın moralini bozan, onları bıktıran sivilcelerden büyük oranda kurtulabilirsiniz. Reader's Digest dergisinde yayınlanan habere göre, yaygın kullanılan bu ürünler, sivilcelerinizi kontrol altına almanıza yardımcı olacak.

1. Aspirin: Çoğumuzun ergenlik çağında tek tük sivilcesi olmuştur. Bir aspirini ezerek ve çok az suyla bunu ıslatarak, sizi bıktıran sivilceler üzerine sürün. Ve sivilcenin üzerinde birkaç dakika kalmasını sağlayın, sonra sabun ve suyla yıkayın. Bu kızarıklığı azaltacak ve ağrısını hafifletecektir. Eğer, sivilceniz halen geçmezse, bu uygulamayı sivilceniz tamamen iyileşene kadar her gün tekrarlayın.

Daha fazla ayrıntı için:
Arrow http://www.nethaberci.com/haber_detay.asp?haberID=66
Mesaj10.09.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler bu yöntemler gerçekten etkili yöntemler ben diş macunu olan yöntemi denemiştim gerçekten etkisini göstermeye başladı sivilceler kurutup döküyor gerçekten tavsiye ederim..Fakat bunları yaparken herşey bir yana temizliğede gerçekten büyük önem vermelisiniz çünkü sivilceler genelde mikroplardan doğar.Bunu engellemek için yüzünüzü elinizden geldiğince fazla olarak yıkayın.. Wink
Mesaj10.09.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pudura sürün her gün.
2 güne azalır.
1 haftaya geçer. Laughing
Mesaj10.09.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

duydum ama denemedim Smile yarın başlarım tedaviye Mr. Green doktor jel verdi sıkılaştırıyor,gerginleştiriyor bide krem verdi valla hergün sürüom ama Kâr etmiyor..yağlı yiyecekler yemeyin özellikle patates...öncedende akneler için sabunum vardı o daha beter yaptı xD bide bunu deneyelim Mr. Green
Mesaj10.09.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nalet Olsun xD
Bu Sivilceler Yüzünden Asosyal Bir İnsan Oldum xD
Deniycem Bunları Laughing

Mesaj10.09.2009, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya beyler gerçekten eğğğ bu sivilceler başa bela kesinlikle deneyin diyorum herkese tavsiye ederim...Ama lütfen tedavilerde devamlılığı sağlayın yoksa bir faydasını görmezsiniz. Wink
Mesaj11.09.2009, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginç bir yöntem denicem inş geçer okulallar açılana kadar Very Happy
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
Mesaj11.09.2009, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allam mıllet sıvılceden kurtulma yolu arar bulamaz
Ben buldum ama benım de sıvılcem yok napıcuuhh Very Happy

Şeval deel,Şevval!
Mesaj11.09.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalcee yazmış:
Allam mıllet sıvılceden kurtulma yolu arar bulamaz
Ben buldum ama benım de sıvılcem yok napıcuuhh Very Happy

Kardeş paylaşta bizde kurtulalım şu sivilcelerden neymiş yöntem Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj11.09.2009, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Sivilce Derdinden Muzdaribim

Ayrıca Herşey Krem,Jel,Maske Değil ! Dua Okuyarakta Sivilcelerinizi Geçirebilirsiniz

Alıntı:
Hz.Aise validemizin elinin uzerinde bir sivilce çikmisti.
Hz. Peygamber (asm) _"ya Aise! sivilcenin sonmesi için soyle dua et" buyurdular.
"Allahumme musaggiral 'kebîri ve mukebbiras' sagir.Saggir mâ bî "
ANLAMI= "Ey buyugu kuçulten ve kusugu buyulten Allah'im! Bu bendekini de kuçult" demektir.
hz.Aise (ra) "Duayi okudum ve elimdeki sivilce sondu"
(Bu dua yara-bere, çiban,sivilce gibi seylere ilaç ve merhem gibi seyler surulurken okunmalidir.) YUSUF TAVASLI

Ayrıca Sivilcelerinizi Görmemizlikten Gelin ve Yağlı Yiceklerden Kaçının.Cildinizi Temiz Tutun.
Mesaj11.09.2009, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birazda psıkolojik.
Benim sıkıntıdanda olabiliyor bazen..
Sivilceler uçuğa benzer.
Uçukta sıkıntıdan olur. Zaten birbirleriyle bağdaşlar..
Bende sivilce çıkınca hiç kafaya takmam , düşünmem , üzülmem.
Dediğim gibi her gün en az 1 defa pudura sürünce geçiyor.
Kabuğunu atıyor ilk önce , sonra kendiliğinden kayboluyor zaten.
Mesaj13.09.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu pudra işini bende bir deneyeyim bakalım gerçektende işi yarıyormuymuş ben fazzla psikolojik olarak takmıyorum sviilceleri ama yinede kurtulmak isitoyorum. Rolling Eyes
Mesaj13.09.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allaha şükür sivilce yok Very Happy
Önceki mesajları göster: