Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2008, 05:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

kabul ettiler
Mesaj15.08.2008, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAPTIGIMIZ WEB SİTELERİNDEN ÇOK PARA KAZANIRIZ DİYE HAYALLER KURMAK YANLIŞ.SONUÇTA SİTELERİMİZE GİREN SAYISI BELLİ.BUNLARINDA YÜZDE BEŞİ ANCAK REKLAMLARA TIKLAR.SİTEMİZE REKLAM ALARAK COK COK İNTERNETİ BEDAVAYA GETİREBİLİRİZ.ODA 4GB SINIRLI OLANINI LaughingGÜNDE YAKLASIK BİN KİŞİNİN GİRDİGİ BİR SİTEDEN REKLAM STORE İLE KAZANDIGIM PARA AYLIK 30 YTL Yİ BULMUYOR.BİLGİNİZE SUNARIM.
Mesaj15.08.2008, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

gezerdin yazmış:
YAPTIGIMIZ WEB SİTELERİNDEN ÇOK PARA KAZANIRIZ DİYE HAYALLER KURMAK YANLIŞ.SONUÇTA SİTELERİMİZE GİREN SAYISI BELLİ.BUNLARINDA YÜZDE BEŞİ ANCAK REKLAMLARA TIKLAR.SİTEMİZE REKLAM ALARAK COK COK İNTERNETİ BEDAVAYA GETİREBİLİRİZ.ODA 4GB SINIRLI OLANINI LaughingGÜNDE YAKLASIK BİN KİŞİNİN GİRDİGİ BİR SİTEDEN REKLAM STORE İLE KAZANDIGIM PARA AYLIK 30 YTL Yİ BULMUYOR.BİLGİNİZE SUNARIM.

arkdasım adsense olmazsa uyduruk reklamlar alırsanız tabıkı olmaz bence de yanlıs yok sen benımkını tıkla ben senınkını tıklayım böyle seyler yanlıs
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj29.08.2008, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: :D:

bırakın bu işleri nargile içen varmı Cool
Mesaj31.08.2008, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu: buradan alamadım

blog sitelerden biri bana reklam verdi google adsense
ama hiç bir faydası yok..
Mesaj31.08.2008, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: buradan alamadım

fatihkaragumruk yazmış:
blog sitelerden biri bana reklam verdi google adsense
ama hiç bir faydası yok..

Vereceği para miktarı; sitendeki reklam sayısı,sitenin ziyaretçi sayısı, pagerankı vb. şeyler değiştirir.

Yani çok para kazanmak için, ziyaretçi sayını arttırman lazım.
Mesaj03.09.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Adsense Alamaz Artık Kımse. Google Reklamlarını Koymuşsunuz Bedava Sitem Yazısı Yerine. Ne Kadar Dogru?
Mesaj03.09.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

namazvebiz yazmış:
Google Adsense Alamaz Artık Kımse. Google Reklamlarını Koymuşsunuz Bedava Sitem Yazısı Yerine. Ne Kadar Dogru?

Merhaba,
Kullanıcılara yanlış bilgi vermeyin.
Herkes rahatlıkla (sitesi google kriterlerine uyuyorsa) adsense reklamı alarak yayınlayabilir.
Bedava-sitemin reklam satırı buna engel değildir.
İyi eğlenceler.
Mesaj03.09.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
namazvebiz yazmış:

Merhaba,
Kullanıcılara yanlış bilgi vermeyin.
Herkes rahatlıkla (sitesi google kriterlerine uyuyorsa) adsense reklamı alarak yayınlayabilir.
Bedava-sitemin reklam satırı buna engel değildir.
İyi eğlenceler.

Hocam pek Sanmiyom google reklam versin bu şekilde zaten var reklam bence vermez... ama veriyo dıyosaniz onada bakmak lazım..
Mesaj03.09.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bunlar sanmak yada sanmamakla olacak şeyler değildir arkadaşlar.
Siz bedava-sitem gibi bir firmanın araştırıp sormadan böyle bir şey yapacağını mı düşünüyorsunuz ?
Rahat olun.
İyi eğlenceler.
Mesaj03.09.2008, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Cunobag haklı bende farklı bir düşünce içerisindeydim ama bedava-sitemin böylesine bir hatayı atlayacağını hiç düşünmüyorum.Tüm sözleşme satır satır okunup teker teker uygulanmıştır.Burada bir bilgi verebilmek için varsayımların üzerine değil kesin bilgilerin üzerine konuşalım.Bu başlık bu bilgilerden uzak olanların akıllarını karıştırabilir.

İyi Eğlenceler...Wink
Mesaj03.09.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakıp görecez artık

acıkla icin sagolun

Mesaj04.09.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

para kaygım olmadı, çünkü hiç param olmadı Smile) adsense ile uğraşmam Smile)
Mesaj04.09.2008, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam

bana göre bu işi en iyi yapan site reklamstore.com
bende reklamstor dan reklam aldım ve para kazanıyorum
Mesaj08.09.2008, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

uapasa yazmış:
arkadaşlar bu google adenseden para kazanan varsa bi yazsın bizde buna göre haraket edelim

adsense sayesinde
ayda 1000$ kazanıyorum sadece bu siteden değil tabi 7-8 tane sitem var biri www.siteadresi.com olmak üzere...
tabi bu para sürekli değil bazen 700$ bazen 5000$ sürekli değişiyo. Mr. Green
tık başına değer veriyo daha doğrusu kelime ve site içeriğine dayalı reklamlar gösteriyo oyüzden herkez ingilizce sitelere yöneliyo mesela benim site Very Happy
Önceki mesajları göster: