Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
nası gerek yok saçmalayın lüften slayt diye konu resim bölümüne mi açılır?Ayrıca verdiğin linkte kod yok mu.

millet bu kodu js bölümünde arıyacağını sanmıyorum
Mesaj18.09.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-forum yazmış:
hyperend yazmış:
nası gerek yok saçmalayın lüften slayt diye konu resim bölümüne mi açılır?Ayrıca verdiğin linkte kod yok mu.

millet bu kodu js bölümünde arıyacağını sanmıyorum

isteyen arar.ayrıca resim bölümünde neden arasın kardeşim.Sen böle konu açtın gldi biri kayan resim kodu istedi xS böle yaparak forumuda bozuyorsunuz.

üstelik birde üste çıkıyorsun.bu kaçıncı ya! bundan mesaj yazmam.hatalısın gelen herkeste öle dicektir.bu kaçıncı oldu.kaç defasında hatalısın dedim üste çıktın sonunu ne olduğu sende biliyorsun!
Mesaj18.09.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

senide görüyoz ne oluyor size bize diye konu açıyorsun css bölümüne Mr. Green ayrıca modlar uygun değilse kaldırırlar sen işine bak
Mesaj18.09.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-forum yazmış:
senide görüyoz ne oluyor size bize diye konu açıyorsun css bölümüne Mr. Green ayrıca modlar uygun değilse kaldırırlar sen işine bak

o konuyu orayı sen gibiler yüzünden düzeni bzulduğu için açtım.Keyfimizden açmadık.Ha zaten görüldüğü kadarıyla o konuda seni hiç ilgendirimyor.
Mesaj18.09.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

akıl sağlığına kovuşman dileğiyle peki işe yaradımı?
Mesaj18.09.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
dersim-forum yazmış:

o konuyu orayı sen gibiler yüzünden düzeni bzulduğu için açtım.Keyfimizden açmadık.Ha zaten görüldüğü kadarıyla o konuda seni hiç ilgendirimyor.

css ile ilgili olmadığı için tabi ilgilendirmiyor!
Mesaj18.09.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-forum yazmış:
akıl sağlığına kovuşman dileğiyle peki işe yaradımı?

amacınız nedir? laf sokmaya çalışıyorsunuz... hyperend doğru diyor bu tip kodlar javascript yerlerinde olmalıdır...adı üstünde Resimler bölümü! siz slayt resim kodu veriyorsunuz burada vermeniz yerine javascript'te paylaşmanız gerekiyordu.
Mesaj18.09.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-forum yazmış:
hyperend yazmış:
dersim-forum yazmış:

css ile ilgili olmadığı için tabi ilgilendirmiyor!

doğru ya sizin için herşey tasarımla ilgilı olması gerek.O umrunuzda değil.Forum çöplük gibi olsun ondan sonra sizin gibiler nedeniyle...
Mesaj18.09.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

lafı ilk ben sokmadım o benimle dalga geçerek başlattı
Mesaj18.09.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-forum yazmış:

ya sen beni nasıl dinliyorsun ben diyoreum konu yanlış yerde sen diyorsun fas fiso...
Mesaj18.09.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi o zaman bundan sonra tasarımlarımı js bölümünde paylaşayım çünkü joomla tasarımlarda çok js olur
Mesaj18.09.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
dersim-forum yazmış:

ya sen beni nasıl dinliyorsun ben diyoreum konu yanlış yerde sen diyorsun fas fiso...

bende sana diyorumki yanlış yerde ise modlar gerekeni yapar
Mesaj18.09.2009, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-forum yazmış:
hyperend yazmış:
dersim-forum yazmış:

bende sana diyorumki yanlış yerde ise modlar gerekeni yapar

peki sen mod görüyormusun.herşeyi modlardan mı beklemek gerek? biz bu forum için bişiler yapamaz mıyız...

ayrıca CSS bölümü tasarımlar için açılmıştır ve tasarımlarda kullanılan javascriptler o tasarımlarıma işlevsellik katmak amacıyla konulmuştur.

ve istediğinizi yapın gerçekten ben size karışmıyorum.sonuçta hep siz haklısınız...

iyi günler.
Mesaj18.09.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.
Mesaj18.09.2009, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

teşekkürler.