Forum'da ara:
Ara

Kasımpaşa-Galatasaray maçı ne olur?
Galatasaray Kazanır
  50%
[ 4 ]
Berabere Biter
  12%
[ 1 ]
Kasımpaşa Kazanır
  37%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Maçın 2.Yarısında Yarım Saat Dua Ettim Mr. Green
Bide Sabah Namazını Kılıcam Diye Söz Verdim Mr. Green

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj22.09.2009, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallah hakeme yüklenmek degildir amacim fakat hakan adete berbat bir müsabaka yöneti,,
galatasaray frank rijkaard faktörü durusu ve futbol anlayisi ile son 15 dk costu ve nonda sov yapti aslinda macin özeti keita nonda girdi arda keita nonda uyumu göründü ve goller geldi bu mac gercekten skor acisindan daha farkli bitebilirdi daha fazla atabilirdik kasimpasa iyi mücadele eti fakat fisik yani kondisyonu Galatasaraya yetmedi
galatasaray kötü oynasada 3 gol banko atiyor rekora dogru insAllah Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj22.09.2009, 01:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
vallah hakeme yüklenmek degildir amacim fakat hakan adete berbat bir müsabaka yöneti,,
galatasaray frank rijkaard faktörü durusu ve futbol anlayisi ile son 15 dk costu ve nonda sov yapti aslinda macin özeti keita nonda girdi arda keita nonda uyumu göründü ve goller geldi bu mac gercekten skor acisindan daha farkli bitebilirdi daha fazla atabilirdik kasimpasa iyi mücadele eti fakat fisik yani kondisyonu Galatasaraya yetmedi
galatasaray kötü oynasada 3 gol banko atiyor rekora dogru insAllah Razz

Bu Arada Sanırım Ali Güneş Elano'nun Vuruşunda Elle Oynadığını Söyledi ve Hakem Görseydi Penaltı ve Kırmızı Kart Görmesi Gerekirdi Dedi.Ayrıca 2.Yarıda Kewell'ın Pozistonundada Kırmızı Kart Çıkabilirdi Dedi.Yani 2 Kırmızı Kart Görmesi Gereken Bir Oyuncu İksindede Görmedi Razz
Mesaj22.09.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakem galiba Ali Güneş'i kaleci sandı. Laughing Laughing

Adam iki tane kırmızı kart görmesi lazımdı.Hadi Elano'nun pozisyonunda kırmızı kart görmedi. Keweel'in pozisyonunda kırmızı kart görmeliydi.

Bence Dünyanın En şanslı futbolcusu oldu dünkü maçta Mr. Green
Mesaj22.09.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALİ GÜNEŞ'DEN PENALTI İTİRAFI

Kasımpaşalı Ali Güneş maçın içinde yaşanan penaltı pozisyonu için çarpıcı itirafta bulundu..

Ali Güneş maçtan sonra Lig Tv muhabirine şöyle konuştu :

"Elano kafayla topu aşırttı ben uçarak kafamla çıkarmak istedim ama yetişemeyince elle müdahale etmek zorunda kaldım.. Hakem kafama çarptığını düşünmüş olabilir.. Ama normalde penaltı ve kırmızı kart olması gerekirdi.. Maç içinde Arda gelip sordu (Abi el var mıydı) diye ona da elle oynadığımı itiraf ettim. Ancak hakem bu pozisyonun etkisinde kalmış olacak ki ondan sonraki tüm takdir haklarını aleyhimize kullandı."
Mesaj22.09.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
ALİ GÜNEŞ'DEN PENALTI İTİRAFI

Kasımpaşalı Ali Güneş maçın içinde yaşanan penaltı pozisyonu için çarpıcı itirafta bulundu..

Ali Güneş maçtan sonra Lig Tv muhabirine şöyle konuştu :

"Elano kafayla topu aşırttı ben uçarak kafamla çıkarmak istedim ama yetişemeyince elle müdahale etmek zorunda kaldım.. Hakem kafama çarptığını düşünmüş olabilir.. Ama normalde penaltı ve kırmızı kart olması gerekirdi.. Maç içinde Arda gelip sordu (Abi el var mıydı) diye ona da elle oynadığımı itiraf ettim. Ancak hakem bu pozisyonun etkisinde kalmış olacak ki ondan sonraki tüm takdir haklarını aleyhimize kullandı."

Adam sadece lig tv de değil çoğu kanalda canlı yayında çıkıp itiraf etti.

Yürekli adammış.Başka futbolcu olsa Ali Güneş gibi çıkıp itiraf etmez.Görmediği kırmızı kartlar helal olsun diyorum. Razz Sonuçta kazandık en önemlisi de bu Wink

GAlatasarayımıza Bayram Hediyesi İçin Teşekkürler Wink Cool
Mesaj22.09.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasaray bu maci kaybet´seydi veya berabere kalsaydi bu itraf neyi degistirecekti acaba

hakem görmemis mejbursun görmeye kardesim bosuna o paralari almiyorsun bosuna hakemlik yapmiyorsun ben görmedim diye birsey olamaz..
neyse arkadaslar bir maca baglanip kalmiyalim bu mac oynandi geride kaldi önümüzde daha ne maclar var..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj22.09.2009, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kasımpaşa'ya yazık oldu.O hakem yüzünden gol yedi. Crying or Very sad
Mesaj22.09.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:

Question Question Question

Mr. Green

Biz hakem yüzünden az kalsın yeniliyorduk.Biz 8. Dakikada Ali güneşin elle oynadığı poziyonda golü atsaydık kasımpaşa bu kadar direnebilirmiydi?

62. dakika da attığımız golde de hakemle ilgili birşey yok. Oyuncu değişikliği için oyunun durması lazımdı.ancak Galatasaray golü bulduktan sonra durdu.Maç oynanırken oyuncu değişikliği yapılamaz.Oyun durdurktan sonra yapılır
Mesaj22.09.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

onderteam yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Question Question Question

Mr. Green

Biz hakem yüzünden az kalsın yeniliyorduk.Biz 8. Dakikada Ali güneşin elle oynadığı poziyonda golü atsaydık kasımpaşa bu kadar direnebilirmiydi?

62. dakika da attığımız golde de hakemle ilgili birşey yok. Oyuncu değişikliği için oyunun durması lazımdı.ancak Galatasaray golü bulduktan sonra durdu.Maç oynanırken oyuncu değişikliği yapılamaz.Oyun durdurktan sonra yapılır

Tamam ben sustum siz devam edin ben yokmuşum o yorumu yapmamışım gibi düşünün! Mr. Green