Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2009, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben Süpermenim diyerek ölüme atladı

‘Ben Süpermenim’ diyerek ölüme atladı

Alkollü liseli, 7 katlı apartmanın çatısından kendini boşluğa bıraktı

ANTALYA'da arkadaşlarıyla birlikte alkol alan 15 yaşındaki Oğuzhan Yıldırım, “Ben delikanlıyım, uçabilirim, Süpermenim” diyerek 7 katlı apartmanın çatısından atladı. Bahçedeki ağaçlara çarpıp beton zemine çakılan liseli genç, hastanede hayatını kaybetti.

Olay sabaha karşı saat 05.45'de Ulus Mahallesi Orhan Veli Caddesi'ndeki Fargo Apartmanı'nda meydana geldi. Fargo Apartmanı'nın birinci katında ailesiyle birlikte oturan Endüstri Meslek Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi Oğuzhan Yıldırım, aynı apartmanın 7'nci katındaki arkadaşlarının evine giderek 2 arkadaşıyla birlikte alkol almaya başladı. Bayram nedeniyle erken saatlerde buluşan 3 genç, uzun süre birlikte eğlenip içki içti.

Gece yarısına doğru 3 arkadaş, binanın çatısına çıktı. Oğuzhan Yıldırım alkolün de etkisiyle arkadaşlarına aşağı atlayabileceğini ve uçabileceğini söyledi. Yıldırım, arkadaşlarının ikna etmesiyle bu girişiminden vazgeçti ve 3 genç daireye geri döndü. Yıldırım, sabaha karşı çatıdaki akvaryum malzemelerini eve getireceği bahanesiyle tek başına çatıya çıktı. 7'nci kattaki dairedeki iki arkadaşına “Ben delikanlıyım, buradan atlarım uçarım, Süpermenim ben” diyen Yıldırım, kendini boşluğa bıraktı.

Önce bina altındaki ağaca çarpan, ardından yere çakılan genç, arkadaşlarının çağırdığı ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne götürüldü. Burada tedaviye alınan Oğuzhan Yıldırım, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Oğuzhan Yıldırım'ın cesedi, otopsinin ardından memleketi Burdur'da toprağa verildi.

Yıldırım'ın annesi ve erkek kardeşinin olay sırasında Burdur'a gittiği, babasının ise aynı apartmanın birinci kattaki evlerinde olduğu kaydedildi

En son onderteam tarafından 23.09.2009 09:37:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.09.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Oğuzhan Yıldırım, “Ben delikanlıyım, uçabilirim, Süpermenim”

ALKOL ÖLDÜRÜR!

Gençliğine yazık olmuş. Sad
Mesaj23.09.2009, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alkol değil böyle saçma Filmler Yapıyorlar.Bizim ileri zekalı bazı insanlarımız inanıyor böyle şeylere.İşte sonuç ortada.

Mesaj23.09.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdestek yazmış:
Alkol değil böyle saçma Filmler Yapıyorlar.Bizim ileri zekalı bazı insanlarımız inanıyor böyle şeylere.İşte sonuç ortada.

Bak alkolünde büyük bir etkisi var.O yaşlarda hangi akıllı çıkıp atlar.Vede 7'nci kattan.Farkındaysan alkol almış diyor.Kafası tabiri ile 300-500 olmuş.

Alıntı:
ANTALYA'da arkadaşlarıyla birlikte alkol alan 15 yaşındaki Oğuzhan Yıldırım, “Ben delikanlıyım, uçabilirim, Süpermenim” diyerek 7 katlı apartmanın çatısından atladı. Bahçedeki ağaçlara çarpıp beton zemine çakılan liseli genç, hastanede hayatını kaybetti.

Mesaj23.09.2009, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Aşırı Alkol Alıyorum ama öyle şeyler yapmıyorum.Demekki kendini fazla kaptırmış filme Wink

Mesaj23.09.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Fazla Film İzlemiş xD
Mesaj23.09.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdestek yazmış:
Bende Aşırı Alkol Alıyorum ama öyle şeyler yapmıyorum.Demekki kendini fazla kaptırmış filme Wink

Allah'ım Yarabbim.Ben filmin hiç etkisi yok demedim ki. Mr. Green

Konuya dönelim derim.Sonuçta bende sizde haklıyız. Wink
Mesaj23.09.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben de spidermanım odamın camından atlıyorum ağ atıcam Very Happy şaka şaka
Mesaj23.09.2009, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kafayı bulmuş da demiş süperman nın etkisi yoktur bence.kafayı bulmasa o salak mı ya ??
Mesaj23.09.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

allah rahmet eylesin
Mesaj23.09.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben niyeyse o tür filmleri pek sevmiyorum..
Arkadaş içinde Allah Rahmet Eylesin..
Mesaj23.09.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence filmlere yaş sınırlaması var ya. spiderman'in ki 7 yaştı. onu 18+ yapsınlar. Baksanıza liseli bir çocuk bile böyle saçmalıklara inanıp atlıyor.

Haa bunda alkolün de etkisi de yok mu derseniz var. Alkol için de birşeyler yapmamız lazım.Sigaradan daha tehlikeli olduğunu bu olaydan anlayabiliriz.Sigaraya yasak geldi.Sigarayı 18 yaşından küçükler alamıyor.Alkolde de aynı şekil uygulama yapsınlar.18 yaşından küçükler almasın.

Wink

Mesaj23.09.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar alkolü fazla kaçıran veya şöyle diyeyim alkolü alıp abartan kişiler..yüzünden bir film +7 den +18 e geçirilmez..Ayrıca filmlerin çoğu kişilerin aklında kaldığı için butür sorunlar doğmakta..

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj23.09.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

O yaşta içilir be ders olsun herkeze
Mesaj23.09.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

onderteam yazmış:

Haa bunda alkolün de etkisi de yok mu derseniz var. Alkol için de birşeyler yapmamız lazım.Sigaradan daha tehlikeli olduğunu bu olaydan anlayabiliriz.Sigaraya yasak geldi.Sigarayı 18 yaşından küçükler alamıyor.Alkolde de aynı şekil uygulama yapsınlar.18 yaşından küçükler almasın.

Wink

Yok öyle birşey.. Bakkallar satıyor..
Satmazsa satmasın. Başka bakkalardan alınır.
Paraya bakıyor bakkallar.. Yasaya değil. Wink
Önceki mesajları göster: