Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2009, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

mega-ipek yazmış:
grafikdestek yazmış:
Yeni Gelen kızlara salça olcam Very HappyVery Happy

[img]http://lh3.ggpht.com/gulcan.cengel/SLFG9DKJhkI/AAAAAAAABJ0/z3z-XeJtaDY/bosbakan_yuh_be_thumb%5B1%5D.jpg
[/img]

Confused Confused Rolling Eyes Rolling Eyes Exclamation Exclamation Question Question
Mesaj23.09.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sap gibi bi kösede oturmak zorundayım yoksa beni okuldaki bir kişi bitirebilir o kişide babam Neutral off offf
Mesaj23.09.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Yaparsın?
Güzel Soru Razz
İlk Olarak Sınıfıma Giderim 8.Sınıf Olduk Okulun En Büyüğü Biziz Tabi Kasıla Kasıla Koridorlar Dar Gelir Valla Laughing
Sonra Kankaları Bulurum.Okulun Bahçesine Çıkarız Gezeriz.Sonra Bi Kantine Uğrarız.Top Bulursak Maç Flan Yaparız Öle Geçer İşte İlk Gün Razz

Mesaj23.09.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk yapacağımız ilk iş amele gibi devletin dağıttığı 389463462463 kitabı eve taşımak olur heralde Mr. Green Mr. Green
Mesaj23.09.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben şimdi okuldan girince çook büyük bir utanç ve çok azda korku ile girerim.sonra arkadaşlara beni karşılar zaten ooo cengiz falan Very Happy işte bnm moral %5 yerine gelsede hala tipimden utanırım.saçlar bugün gitti.ya off çok utanıyorum yandık ya tipim şuanda çok kötü herkez gülücek of ya bida böle saç kestirenin... artık bıktım ya kiloda vercem Neutral Neutral Neutral
Mesaj23.09.2009, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son Dakika : Yeni Eğitim Öğretim Yılı Resmen Başlıyor... Very Happy

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj23.09.2009, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Son Dakika : Yeni Eğitim Öğretim Yılı Resmen Başlıyor... Very Happy

uff 6.5 saat sonra okul
Mesaj24.09.2009, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğim gibi okuL "möö"(çalışkan) kaynıyor.Güzel kızlarda var.Birine yazim dedimde bir an vazgeçtim.Ekim'in 5'nde ilk sınavı olacakmışız.Şimdi zorluğunu iyi anlıyabiliyorum.Nasipse Üniversite'de olur. Mr. Green Dediğim gibi yanıma oturan kişi ile kaynaştım.Sonra arkadilerle..

Okulun ilk günü cidden ÇOK sıkıcı idi..Sınavlar başlayınca bakalım nasıl bir ızdırap çekicem. Mr. Green
Mesaj24.09.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Aşkımı gördüm
Ne içim kıpır kıpır oldu gorur gormez...
Mesaj24.09.2009, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selam

kaidem yazmış:
Aşkımı gördüm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj24.09.2009, 09:28 (UTC)    

benimsitem1993 yazmış:
kaidem yazmış:
Aşkımı gördüm

noldu yha :s
Mesaj24.09.2009, 09:31 (UTC)    

kaidem yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
kaidem yazmış:
Aşkımı gördüm

PM(Ö.m)'dan sölerim sana.Sohbet ortamına dönmesin..

Bu arada Lise'de sabahçı olan var mı? Crying or Very sad Bizim Lise tadilata girmiş eğitim 7.30'da değil 7'de başlıyor.13.30'da bitiyor.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ekim'de sınavlar başlıyor.Başlarında.Aboow.Bu sene manita mevzusu malesef olmicak. Crying or Very sad Mr. Green
Mesaj24.09.2009, 09:32 (UTC)    

benimsitem1993 yazmış:
kaidem yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
kaidem yazmış:
Aşkımı gördüm

PM(Ö.m)'dan sölerim sana.Sohbet ortamına dönmesin..

Bu arada Lise'de sabahçı olan var mı? Crying or Very sad Bizim Lise tadilata girmiş eğitim 7.30'da değil 7'de başlıyor.13.30'da bitiyor.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ekim'de sınavlar başlıyor.Başlarında.Aboow.Bu sene manita mevzusu malesef olmicak. Crying or Very sad Mr. Green
Ben sabahcıyım
Mesaj24.09.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okula Bi Gittim Her Tarafta Çocuklar Bana Bakıyo Bende Onlara Dik Dik Baktım Ama Biraz Çekinerek Çünkü İlk Gidince Tanıdıgım Arkadaşlardan Kmse Yoktu Ama 5 Dk Geçti Bi Baktım Bizde 4 Kişi Gelio Gittim Yanlarına Selamlaştım Sonrada Okulu Dolaştık xD

Bizim Okuldan Mezun Olan Herkes Oradaydı Lise 1 im Ya Ben Lise 2-3-4 dde Tanıdıklarım Var Mr. Green
Mesaj24.09.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
Okula Bi Gittim Her Tarafta Çocuklar Bana Bakıyo Bende Onlara Dik Dik Baktım Ama Biraz Çekinerek Çünkü İlk Gidince Tanıdıgım Arkadaşlardan Kmse Yoktu Ama 5 Dk Geçti Bi Baktım Bizde 4 Kişi Gelio Gittim Yanlarına Selamlaştım Sonrada Okulu Dolaştık xD

Bizim Okuldan Mezun Olan Herkes Oradaydı Lise 1 im Ya Ben Lise 2-3-4 dde Tanıdıklarım Var Mr. Green

Ben okuldaki öğrencileri değilde tüm öğretmen,sekreter,hizmetli vb. okulda görevli herkesi tanıyorum.Geçen sene oradaki bilgisayarların tadilatını yapmıştık.Ben okulda öğrenci olarak hiç kimseyi tanımıyorum şahsen.Sen gene şanlısın! Mr. Green Mr. Green