Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2009, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Kim Bana Yardim Ederse(Allah Ondan Razi Olsun:)

Arkadaslar ben tasrimimi yaptımm ama kodlamayı yapamıorumm kim yapabilir css kodlamsını yapabilen varsa cooq sevinirimm...Anasayfada da 1 ay bannerini yayınlarımm nedersiniz...lütfen hem siz karlı hem ben karlı yardimmmm???????

Oyun sitelerine müjde harika oyun tasarımları sadece sitemizde...
Mesaj26.09.2009, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site ismin html-css-kod.tr.gg ama kodlama yapamıyorsun.Ben yapabilirim ama yapmıyorum yapınca banada yap banada yap diyorlar yok diyince ağıza alınmayacak şeyler söylüyorlar sanki suçluyumuşum gibi.Onun yerine siz öğrenin yapın ben hiçkimseye bana tasarım yap demedim şimdiye kadar
Mesaj26.09.2009, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa lutfen yardim edeceksen yazz bizim site arsiw sitesi

lutfen bilipbilmeden konusmayınn......

ben sitenin yeni sahibiyim....

ve sitede deişecek bende bu sürecte oğreneceğimm inşallah.....

Oyun sitelerine müjde harika oyun tasarımları sadece sitemizde...
Mesaj26.09.2009, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında Kendi Yapabilirsin Önce Photoshop Cs 2 Yada Başka Bir Sürüm İnDir Daha Sonda Kodlamana Yardımcı Olucak dreamweaver indir Photoshopda Çiz Dreamveaver'da Kodu Al Bunun İçin Bir Çok Ders Var Google'da Uğraşırsan Yaparsın!
Mesaj26.09.2009, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS zordur!

arkadaşım bir tasarım yaptım diyosun ama bunun CSS kodunu yapamadığını söylüyosun.İlk önce bu kodu yazacak kişinin tasarımını alması gözden geçirmei gerekir.Ayrıca birebir CSS kodu yazacak birisini tanımıyorum ben varsa öyle bi baba yiğit çıksın da görelim....
Mesaj27.09.2009, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CSS zordur!

cubukluweb yazmış:
.Ayrıca birebir CSS kodu yazacak birisini tanımıyorum ben varsa öyle bi baba yiğit çıksın da görelim....

Derken Ne Demek İstedin?
Mesaj27.09.2009, 07:28 (UTC)    

cubukluweb yazmış:
arkadaşım bir tasarım yaptım diyosun ama bunun CSS kodunu yapamadığını söylüyosun.İlk önce bu kodu yazacak kişinin tasarımını alması gözden geçirmei gerekir.Ayrıca birebir CSS kodu yazacak birisini tanımıyorum ben varsa öyle bi baba yiğit çıksın da görelim....

Css kod 0 dan yazılmıcakki , sadece tasarımın kodlarının ayırılmasını isdemiş arkadaş , tabi tasarımı verirken tasarımının çalınmasını göz önünde bulundurmuştur , ayrıca css kodu yazmasını bilmiyorum ama , öyle çok zor bir işte değil.

Mesaj27.09.2009, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Css kod 0 dan yazılmıcakki , sadece tasarımın kodlarının ayırılmasını isdemiş arkadaş , tabi tasarımı verirken tasarımının çalınmasını göz önünde bulundurmuştur , ayrıca css kodu yazmasını bilmiyorum ama , öyle çok zor bir işte değil.

Ben tasarımı kodlamayı biliyorum ama kodu kendim yazmıyorum dreamwear otomatik kodu yazıyo sen sadece div id content ekliyon alt üst ayırıyon:)
Mesaj27.09.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen gönder tasarımı bakarız
Mesaj27.09.2009, 09:53 (UTC)    

kormancity yazmış:
cubukluweb yazmış:
.Ayrıca birebir CSS kodu yazacak birisini tanımıyorum ben varsa öyle bi baba yiğit çıksın da görelim....

Derken Ne Demek İstedin?

demek istediğim size basit gibi görülen kodlarda kaymalar oluyo ve bu kodları "yerli yerine" oturtmak o kadar basit değil. kodu yazmak iş değil o kod siteye konulduğunda tarayıcılarda kaymaması önemli.
Önceki mesajları göster: