Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Cem'in Kemik Yaşı Belli Oldu! [C.G]

Karabulut ailesi Cem Garipoğlu'nun 18 yaşından büyük olduğunu iddia ediyordu. Cem hastaneye gitti. Gerçek ortaya çıktı.

Münevver Karabulut’u öldürdüğü iddiasıyla Maltepe Çocuk ve Gençlik Cezaevi’nde tutuklu bulunan Cem Garipoğlu’na, Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kemik ölçümü yapıldı.

İnceleme sonunda Cem’in kemik yaşını 18 olarak belirleyen heyet kesin raporu bir hafta içinde hazırlayıp savcılığa gönderecek. Cinayeti işlediğinde 17 yaşında olan Cem Garipoğlu, 29 Ekim’de 18’ine giriyor. Cem’in nüfus kağıdındaki yaşı ile kemik yoğunluk yaşı aynı çıktığı için test sonucu yargılamayı etkilemeyecek.

Cem Garipoğlu dün saat 08.45’te, jandarma erlerinin yeleklerinden giydirilerek, 50 jandarmanın korumasında Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin radyoloji polikliniğine getirildi. Hasta yakınları Cem’i görünce yuhaladı ancak jandarma erleri taşkınlığa izin vermedi. Yürürken başını yere eğen Cem, ürkek tavırlarıyla dikkat çekti. Hastanede iki bina arasında yaşanan koşuşturma sırasında Cem Garipoğlu’nu ter bastı. Sağlık kurulu için sırayla Kulak Burun Boğaz Göz, Nöroloji, Dahiliye ve Psikiyatri servisinde uzman doktorlar tarafından muayene edildi.

Garipoğlu, Sağlık kurulunda bulunan psikiyatrist tarafından da muayene edildi. Kurul raporunda akıl ve ruh sağlığı ile ilgili herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmadığı şeklinde görüş belirtildi. Cem Garipoğlu’nun el bileği, sağ omuz ve sağ dirseğinin röntgenleri çekildi. 1.5 saat ayrı bir toplantı odasında bekleyen Cem, hastanede çıkan [color=red]mantı çorbası, nohut ve pilavı yedi, kahve içti.
[/color]

Kaynak : Net Habercilik

Kırmızı bölgeli yerleri Gereksiz bulduğum için işaretledim.. Wink Smile
Mesaj02.10.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Cem, hastanede çıkan [color=red]mantı çorbası, nohut ve pilavı yedi, kahve içti.

Gerçekten şu sıralar cem yattı,cem tuvalete gitti,Cem sakalını kesti vb. ( Mr. Green ) saçma haberler yapmaya başladılar.Bundan bizene.Basın bunun üzerine o kadar fazla gidiyor ki.Halbuki ülkemizde kaç ere bu tür olaylar oluyor.Zengin aileleri çocukları oldukları için olabilir..

Teşekkürler.. Wink

Ayrıca nasıl 17 yaşında olur ya. Shocked
Mesaj02.10.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

insallah çok ağır bi ceza alır
Mesaj02.10.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Alıntı:
Cem, hastanede çıkan [color=red]mantı çorbası, nohut ve pilavı yedi, kahve içti.

Gerçekten şu sıralar cem yattı,cem tuvalete gitti,Cem sakalını kesti vb. ( Mr. Green ) saçma haberler yapmaya başladılar.Bundan bizene.Basın bunun üzerine o kadar fazla gidiyor ki.Halbuki ülkemizde kaç ere bu tür olaylar oluyor.Zengin aileleri çocukları oldukları için olabilir..

Teşekkürler.. Wink

Ayrıca nasıl 17 yaşında olur ya. Shocked

Cem Garipoğlu İzleye İzleye İçim Bir Garip Oldu Mr. Green

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj02.10.2009, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu adamın kemik yaşı 18 ama rahat olun bişi bulunur çocuk cezası yer !
Mesaj02.10.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
insallah çok ağır bi ceza alır

Alacağını zaten diğer arafta alıcak Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj02.10.2009, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben halâ inanamıyorum böyle bi caniliğin olduğuna..! ve ben halâ kızında suçunun olabileceğini düşünüyorum..! ya durduk yere neden böyle bişey..! harbi merak ediyorum..! Neutral
Mesaj02.10.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

17 yaşında cinayeti işlediği için o yaş önemli.. İsterse 30 yaşında çıksın, yıllardır aranıyor olsun.. Cinayeti işledii yaş 17. Birşey değişmedi yani..
Mesaj02.10.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
17 yaşında cinayeti işlediği için o yaş önemli.. İsterse 30 yaşında çıksın, yıllardır aranıyor olsun.. Cinayeti işledii yaş 17. Birşey değişmedi yani..

Aynen Öyle Wink Smile