Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: İletişim Butonu

arkadaşlar ietişim butonu varya hani mesaj filan yazıp mesajı yolla butonuna tıklıyoruz sonra kullanıcıya gideyo işte o butonu nasıl alabilirim.öyle bir şekilde üye olma formu yapcam
Mesaj09.11.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: site sorunu

hello ben semih.ben www.semihis.tr.gg adlı siteyi yaptım ama siteyi sizdende googledende açamıyorum tasarımını değiştirdim ama açılmıyor madem böyle kurmayın arkadaşım bedava sitemi insana hizmet ediceksenizedin gerekirse para veririz kötülük yapmayın bakın şikayet ettirmeyin beni yaa düzeltin yada siteyi başka şekilde kurup herşeyi doldurup mesaj atın para derdindeyseniz söyleyin. Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad
Mesaj09.11.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site sorunu

semihis yazmış:
hello ben semih.ben www.semihis.tr.gg adlı siteyi yaptım ama siteyi sizdende googledende açamıyorum tasarımını değiştirdim ama açılmıyor madem böyle kurmayın arkadaşım bedava sitemi insana hizmet ediceksenizedin gerekirse para veririz kötülük yapmayın bakın şikayet ettirmeyin beni yaa düzeltin yada siteyi başka şekilde kurup herşeyi doldurup mesaj atın para derdindeyseniz söyleyin. Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad

Hello yerine Merhana , yada selam deseydin ne kaybederdin ?

ayrıca yeni bi soru için yeni konu açmalısın .
Önceki mesajları göster: