Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
o demekki öyle girin bakalım bölümlere bir bakın kaç tane download linki var.neden aradan benımki bulunuor??

Görülenler hakkında gerekli işlemler yapılıyor.
DEFALARCA söylüyoruz; uygunsuz içerik bulunan siteleri,kurallara aykırı davranan kullanıcılar vb. ilgili moderatörlere bildiriniz diye.Gerisi artık size kalmış.
Mesaj05.10.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

gökseen bey

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=123628

buyrun 1 tanesi...

bende burda bu arkadaşa yardım ettim diye silindim...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=129104

download linkinde ne var kardeşim yasak birşey yok.herşey yasal.ne var yasadışı şimdi verdiğim linkte...
Mesaj05.10.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca bu konu neden kilitlenmedi işte ayrımcılığın kanıtı bizim konularımızda bununla ilgiliydi kilitlendi ama bu konu kilitlenmedi eğer bu konu kilitlenirse bilinki benim bu lafım ookunduktan sonra kilitlenir...
Mesaj05.10.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
gokseen benim bildiğime göre forumda olan forumda kalır site silinmez yani forumda download linki koyduysa kişinin banlanması gerekir sitesinin silinmesi değil

Bunu mail adresimize mesaj atıp sorabilirsiniz.
Belki de sebeb sadece arkadaşımızın söylediğinden ibaret değil,başka download linklerininin de olmuş olmasından kaynaklanabilir.
Mesaj05.10.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet güzel bir yönetim anlayısınız var. her bölümlerde onlarca reklam yapılıyor ama ben 4. sayfada birine yardım yaptım diye göze batıyorum.Bırakın ya hak mı adalet mi.verdiğim linktede bişi olsa. 1 anlatım 2 dosya var.

süper yönetiyorsunuz forumu sayın modlar...gerçekten güzel yönetiyorsunuz.
Mesaj05.10.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Alıntı:
gokseen benim bildiğime göre forumda olan forumda kalır site silinmez yani forumda download linki koyduysa kişinin banlanması gerekir sitesinin silinmesi değil

Bunu mail adresimize mesaj atıp sorabilirsiniz.
Belki de sebeb sadece arkadaşımızın söylediğinden ibaret değil,başka download linklerininin de olmuş olmasından kaynaklanabilir.

bana gelen mailde verdiğim o 2 linkten dolayı silindği söyleniyor...
Mesaj05.10.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
ayrıca bu konu neden kilitlenmedi işte ayrımcılığın kanıtı bizim konularımızda bununla ilgiliydi kilitlendi ama bu konu kilitlenmedi eğer bu konu kilitlenirse bilinki benim bu lafım ookunduktan sonra kilitlenir...

Hadi bilmece bildirmece ..
Neden kilitlenmedi acaba bu konu değil mi arkadaşım ?
Forumda online listesine bak bakalım serbest bölge'de yetkisi olan bir moderatör var mı diye ?
Görüyormusun.
Görüyorsan Allah'ını seversen söyle beraber mesaj atalım konuyu kilitlesin
Önceki mesajları göster: