Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.10.2009, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
sanalalemdar yazmış:
ahh ahh keske öle olsa hocalar artık dövemez Mr. Green Mr. Green ödevi yaptınız mı die soramaz not defterine yazarız bence süper olur Mr. Green Mr. Green Mr. Green

olum hocalar dövüyomu ? bizim okulda biz hocaları dövüyoz..!

Marifetmiş gibi birde paylaşıyormusunuz ?
Mesaj12.10.2009, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

inş. bunu yapacak duruma gelmeyiz Crying or Very sad yani bu kadar yayıldımı daha kaç kişi türkiyede domuz gribi belli değil kaç kişi olabilir ki ?

neyse benim için iyi olur matematikcimm hit tavan eder Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.10.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
sanalalemdar yazmış:
ahh ahh keske öle olsa hocalar artık dövemez Mr. Green Mr. Green ödevi yaptınız mı die soramaz not defterine yazarız bence süper olur Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tebrikler, Eminim Okul Çıkışı Tenha Bir Yerde 10-15 Kişi Gireşerek Dövüyorsunuzdur.Değilmi?Yanılmıyorum Galiba.Ayrıntılı Olarak Anlatalım Da Küçük 4,5. Sınıfa Giden Arkadaşlarımızda Büyüyünce Yapsınlar...
Mesaj12.10.2009, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
sanalalemdar yazmış:

Vay be,öğrenci demeye SANA bin şahit.O değilde arkadaşı bu kadarda yzüsüzlük olmaz ki.Utanmadanda biz onları dövüyoruz diyor..Onlar sana bilgi vermeye geliyor sen dövüyorsun..

Arrow ALLAH SEN VE SENİN GİBİ CANİ MAHLUKLARI ISLAH ETSİN!
Mesaj12.10.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
sanalalemdar yazmış:

her insan bi özelliğiyle övünür seninki terbiyesizlik ben olsam seni öğrenci diye sınıfa ile almam ne yaptığın sannediyon
Mesaj12.10.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çubukçu: Sömestr Tatili Değişebilir
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, domuz gribi konusunda Sağlık Bakanlığı ile eş güdüm içinde çalıştıklarını belirterek, "Sömestr tatilinin erkene veya ileriye alınması gibi tedbirlerle ilgili çalışmalarımızı ve hazırlıklarımızı sürdürüyoruz" dedi

Çubukçu, Bakanlıkta düzenlenen "Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi Hibe Programı"nın tanıtımına ilişkin basın toplantısında gazetecilerin, "domuz gribi konusunda Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın açıklamalarını anımsatarak, sömestr tatilinin tarihinde bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı" yönündeki sorusunu cevaplandırdı.

Bakan Çubukçu, mevcut durum konusunda Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın bilgi verdiğini anımsatarak, şunları kaydetti:
"Özellikle Aralık ayında hastalığın yayılması ihtimaline binaen birtakım önleyici tedbirlerin yanı sıra hastalığın yayıldığı durumlarda alınması gereken tedbirler konusunda Milli Eğitim Bakanlığı olarak, Sağlık Bakanlığı ile eş güdüm içinde çalışıyoruz. Dolayısıyla şu anda herhangi bir şekilde oluşmuş bir salgın söz konusu olmadığı için oluşan bu salgın ve boyutları konusunda herhangi bir tarih, takvim açıklamak bizim açımızdan çok doğru değil. Milli Eğitim Bakanlığı olarak okulların tatil edilmesi veya geçici veya süreli olarak okulların kapatılması, sömestr tatilinin erkene veya ileriye alınması gibi tedbirlerle ilgili çalışmalarımızı ve hazırlıklarımızı sürdürüyoruz ve gereken tüm tedbirleri de alıyoruz."

kaynak:nethabercilik.com
Mesaj12.10.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler biraz Ağır Konuşmadınızmı !

Ayrıca Arkadaş İster Hocasını İster Babasını Dövsün Bizi İlgilendirmiyorki !
Mesaj12.10.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bygrafiking yazmış:
Beyler biraz Ağır Konuşmadınızmı !

Ayrıca Arkadaş İster Hocasını İster Babasını Dövsün Bizi İlgilendirmiyorki !

Türkçe hocamız hep şöyLe derdi...

"Hakedene hakettiği hakkı vereceksin.." OnLarı derken ona karşı geLecek yorumLarada açık oLması Lazım.Eminim onLine oLduğu zaman Cevap vermeye çaLışacak..

KONUNUN İÇERİĞİNE DÖNELİM.. Wink
Mesaj12.10.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Ya başlıkta 4 hafta kapalı yazınca içimde bi heycan gözlerimin içi güldü ama girip okuyunca bütün keyfim kaştı böle başlık mı olur be Mr. Green

Katılıyorum Very Happy( Başlıkları Düzgün Yazalım.Kalbimiz Var Mr. Green )
Mesaj12.10.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizemligercekler yazmış:
wording yazmış:
sanalalemdar yazmış:

her insan bi özelliğiyle övünür seninki terbiyesizlik ben olsam seni öğrenci diye sınıfa ile almam ne yaptığın sannediyon

Bide Yüzüme Söylermisin Bunları Acaba?
Mesaj12.10.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
wording yazmış:
sanalalemdar yazmış:

Marifetmiş gibi birde paylaşıyormusunuz ?

diğer tüm arkdaşlara katılıyorum wording hariç birde yağ gibi üste çıkmaya çalışıyor ya Evil or Very Mad
Mesaj12.10.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede öLe oLdu sevinçten havaLara uçuyodm ama içeriği okuduktan sonRa Crying or Very sad içim bi tuHaF oLdu çok kötü Oldm beaa Crying or Very sad
Mesaj12.10.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
bendede öLe oLdu sevinçten havaLara uçuyodm ama içeriği okuduktan sonRa Crying or Very sad içim bi tuHaF oLdu çok kötü Oldm beaa Crying or Very sad

yha kusura bakmayın bilseydim böle olacağını adını deişik yazardım
Mesaj12.10.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

fikraninadresi yazmış:
net-uzman yazmış:

yha kusura bakmayın bilseydim böle olacağını adını deişik yazardım

Keşke değişik yazsaydın cidden.Modlara bildirerek halledersen cidden seviniriz.. Mr. Green
Mesaj12.10.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaff keshke bizim lise kapalı kalsa veya acılsın ama oqretmenlerın bazıları gelmesse Very Happy Very Happy