Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
sanalalemdar yazmış:
bide güzel bir tv tasarımı olsa süper olur bence

Katılıyorum
Nasıl bir tasarım yapabiliriz :S mesela
Mesaj13.10.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Seyirmax Tv iç ypımları Komedi ve tayfası adlı programı

seyirmax yazmış:
Bu program sayesinde yerinizde oturamıyacaksınız biran olsun susmuycaksınız..By Mami ve Tayfası toplanıyor ve muhteşem bir komedi sunuyor.Programımızın ismi Komedi ve tayfası çnkü komedinin kralı ve onun tayfları size komedinin kralını yaşatacak tamamen Seyirmax Tv iç yapımlarına ait olan Komedi ve Tayfası programı hafta içi Çarşamba günü Seyirmax Tv ekranlarında saat 18:00'da..Tekrarı hafta sonu 12:30'da...

Programımız hakkındaki yorumlarınızı ve ehleştirlerinizi bekliyoruz..Bu araa program haftaya çarşamba başlıyor yani 21 Ekim Çarşamba günü...

Süper bir yayın olur inş yayın hayatınıza girmenizi çok istiyorum Very Happy sabırsızlıkla bekliyorum bize arşivlerinizde neler var tam anlatırsanız birde ve facebooktaki hayran sayfanıza katıldım tasarıma gelirsek tasarımı değiştirme bence :S
Mesaj13.10.2009, 10:30 (UTC)    

gncity yazmış:
seyirmax yazmış:
Bu program sayesinde yerinizde oturamıyacaksınız biran olsun susmuycaksınız..By Mami ve Tayfası toplanıyor ve muhteşem bir komedi sunuyor.Programımızın ismi Komedi ve tayfası çnkü komedinin kralı ve onun tayfları size komedinin kralını yaşatacak tamamen Seyirmax Tv iç yapımlarına ait olan Komedi ve Tayfası programı hafta içi Çarşamba günü Seyirmax Tv ekranlarında saat 18:00'da..Tekrarı hafta sonu 12:30'da...

Programımız hakkındaki yorumlarınızı ve ehleştirlerinizi bekliyoruz..Bu araa program haftaya çarşamba başlıyor yani 21 Ekim Çarşamba günü...

Süper bir yayın olur inş yayın hayatınıza girmenizi çok istiyorum Very Happy sabırsızlıkla bekliyorum bize arşivlerinizde neler var tam anlatırsanız birde ve facebooktaki hayran sayfanıza katıldım tasarıma gelirsek tasarımı değiştirme bence :S

Arşivimizi anlatmayımda bir kaç tanesini söyleyim;Karayip korsanları 2 dizisi birden,Mustafa Can dündarın belgeseli,Çizgi filmler,Habil Kabil vb animasyon filmleri,belgeseller,İstanbul'un Fethi,müzik klipleri,türkiye tanıtım videoları,komedi videoları ve daha bir sürü film :d var arşivimizde..Ayrıca yorumların için saol herkesi facebook'taki hayran sayfamıza bekliyoruz gelişmeleri oradan takip edebilirsiniz..
Mesaj16.10.2009, 12:11 (UTC)    

seyirmax yazmış:
gncity yazmış:
seyirmax yazmış:

Arşivimizi anlatmayımda bir kaç tanesini söyleyim;Karayip korsanları 2 dizisi birden,Mustafa Can dündarın belgeseli,Çizgi filmler,Habil Kabil vb animasyon filmleri,belgeseller,İstanbul'un Fethi,müzik klipleri,türkiye tanıtım videoları,komedi videoları ve daha bir sürü film :d var arşivimizde..Ayrıca yorumların için saol herkesi facebook'taki hayran sayfamıza bekliyoruz gelişmeleri oradan takip edebilirsiniz..

Wow Süper Arşiv !
Mesaj16.10.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
arkadaşlar programla ilgili ve genel olarak kanal ile ilgili önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyoruz

flood ypma!
Mesaj16.10.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
seyirmax yazmış:
arkadaşlar programla ilgili ve genel olarak kanal ile ilgili önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyoruz

flood ypma!

ya support sana gerken msjı gönderdi sen hayla bizimlemöi uğraşıyorsun ! :s sana cvp vermiyorum artık iyi günler..
Mesaj16.10.2009, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:
seyirmax yazmış:

flood ypma!

ya support sana gerken msjı gönderdi sen hayla bizimlemöi uğraşıyorsun ! :s sana cvp vermiyorum artık iyi günler..

yanlış anladın heralde flood yapmışsında banada aynı mesajı yazmışsın ben kimseyle uğraşmıorm yanlış anlama
Mesaj16.10.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
seyirmax yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:
seyirmax yazmış:

flood ypma!

yanlış anladın heralde flood yapmışsında banada aynı mesajı yazmışsın ben kimseyle uğraşmıorm yanlış anlama

Tamam neyse unut gitsin Very Happy.. Razz şu iş tatlıya bağlansın artık..
Mesaj16.10.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yeni logomuz nasıl durmuş yorumlarınızı bekliyoruz
Mesaj16.10.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:

tama iş tatlıya bağlansın artık fazla uzadı kavga bitsin kimse birbirne lafta atmaz böylece Wink
Mesaj16.10.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
seyirmax yazmış:

tama iş tatlıya bağlansın artık fazla uzadı kavga bitsin kimse birbirne lafta atmaz böylece Wink

Katılıyorum eee yeni logomuz nasıl peki ?
Mesaj20.10.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Sa.

Baba Production

Bana Mesaj Bırakmısın Sizi Biras Arastırdım Msn Ekledim baba.production( at )msn.com sende Kabul ET konusalım ordan...

Yeni Fİlmlerimiz Cıkmak Uzere Satın Almak İçin
www.babaproduction.tr.gg Adresine Gidin.
Önceki mesajları göster: