Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Lucescu'dan Milli Takıma Yeşil Işık ! [Spor]

Tecrübeli hoca, Star TV'de yayınlanan FutboLig programında yer alan röportajında Milli Takım'da görev yapmaya sıcak baktığını ortaya koydu.

Star TV Spor İstihbarat Şefi Uğur Önver'e konuşan Shaktar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu, şöyle konuştu:

Sayın Lucescu, bildiğiniz gibi Fatih Terim Türk Milli Takım'ında ki görevinden ayrıldı. Biliyorsunuz değil mi?
Hayır. Duymadım. Bilmiyorum. Peki bunu niye bana soruyorsunuz? (Gülüyor) Bildiğiniz gibi benim Shaktar ile kontratım devam ediyor.

Biliyorum...
Türkiye'nin 2010 Dünya Kupası'na katılamamasını üzüntüyle izledim. Daha fazla yorum yapamıyorum.

Sayın Lucescu, burada Türk insanları tarafından çok seviliyorsunuz, o yüzden isminiz sürekli geçiyor ve yazılıyor.
Ben de onları ve Türk futbolunu çok seviyorum.

Belki size teklif yaparlar. Bunu değerlendirir misiniz?
Siz sadece bir gazetecisiniz. Sizin böyle bir yetkiniz yok. Çok gurur duydum onu da söyleyeyim ama. Bu benim için çok önemli çünkü Türkiye'de çok güzel zamanlarım geçti.

Türkiye'de bayağı bir mutluydunuz...
Şimdi yapılması gereken oturup gelişmeleri beklemek. Bakacağız ve göreceğiz.

Yani, "Hayır, olmaz" demiyorsunuz, eğer size iyi bir teklif yapılırsa bunu oturup düşüneceğinizi mi söylüyorsunuz?
Evet de... Şu ana kadar kimse bana her hangi bir teklifte bulunmadı. Teklif gelsin ondan sonra konuşalım.

Türkiye Futbol Federasyonu sizi takımın başında görmek ister ve size bir teklif yaparsa bunu değerlendirecek misiniz?
Futbolda asla ve asla "eğer" diye bir şey yoktur. Bekleyeceğiz, göreceğiz.

(startv & haberalemi)

En son rebulitew0w tarafından 13.10.2009 15:56:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.10.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türk Milli Takımına Türk Hoca Lazım Wink

Gitsin Kendi Ülkesinin Başına Geçsin..

Orada Nasıl Almıyolar

Burada Biz Neden Alalım Wink
Mesaj13.10.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Lucescu iyi bir antrenör..
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj13.10.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

helal olsun luçesku kim tutar seni ( okunuşu gibi yazdım sanki türk Very Happy )
Mesaj13.10.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Luçesku Gelmez Bence Wink

Gelsede Kabul Edilmez
Okadar Türk Teknik Direktör Varken Bi Yabancı Tercih Edilmez.. Wink
Mesaj13.10.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodhavadurumu yazmış:
Luçesku Gelmez Bence Wink

Gelsede Kabul Edilmez
Okadar Türk Teknik Direktör Varken Bi Yabancı Tercih Edilmez.. Wink

kopyacuu abooovvvvv seni öğretmenime dicemmm abovvvvvvv bittin sen olum son dua nı et (çıkışta hemen kaçmam lasım ağzımla gözüm yer değişecek korkuyom anneeee Sad ) Mr. Green
Mesaj13.10.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla bilemeyeceğim ama bir haber okumuştum..
"Üçlü Güç" adı altında..

"Hoca Luce, Antrenör Sağlam, Menacer Şükür "

bence güzel olmaz mı ?
Şenol'da olabilir aslında ama böylede güzel bence..
Rıdvan Hoca'da gelebilir..
Güçlü bir üçlü yaratmaları lazım.
Mesaj13.10.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyisi hakan şükür gelsin

yıların oyuncusu Mr. Green
Önceki mesajları göster: