Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2009, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Skandal Futbolcu Fenerbahçe Yolunda [ Spor & Haber ]

Skandal Futbolcu Fenerbahçe Yolunda

Fenerbahçe Romanya’da manşetlerde... Fiorentina ve Romanya Milli Takımı’nın skandallarıyla ün yapmış ismi Adrian Mutu, Fenerbahçe yolunda...

Romanya’nın sport.ro televizyon kanalına göre, sarı-lacivertli kulüp Mutu ile milli takımın kampı sırasında görüştü. Rumen medyasındaki haberlerde, 30 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe’nin teklifini görüşmek için kamptan bir araçla ayrıldığına yer verildi. Sırbistan maçı öncesinde yaşanan gelişmeler sonrasında, Mutu’ya hem milli takım içinden hem de Rumen medyasından büyük bir eleştiri bombardımanı başladı. Cumartesi günkü Sırbistan karşılaşmasından 2 gün önce de Bükreş’te sabaha kadar diskoda eğlendiği öğrenilen ve 5-0’lık yenilgi sonrasında da geç saatlere kadar diskoda kalan yıldız futbolcu, milli takım hocası Razvan Lucescu’nun gazabına uğradı. Lucescu, disko rezaleti sonrasında Mutu’nun kendisi görevde kaldıkça milli formayı bir daha giyemeyeceğini açıkladı. Sırbistan karşısında sarı kart görerek Faroe Adaları maçı öncesinde cezalı duruma düşen futbolcuya, milli takım oyuncularından da büyük tepki geldi. Futbolcular, cezalı olmasıyla takımla birlikte Romanya’ya dönmek yerine F.Bahçe’nin teklifini görüşmek için kampı terk eden, ardından da İtalya’ya uçan Mutu’ya tepki gösterdi.

Futboldan men edilebilir

Geçtiğimiz sezon İtalyan ekibi Fiorentina’da gösterdiği performansla eski günlerine adeta geri dönen Mutu, Serie A’da 19 karşılaşmada 13 gol atarak iyi bir sezon geçirmişti. Bu yıl ise Mor Menekşeler’le tüm kupalarda forma giydiği 8 maçta sadece 1 gol bulan Rumen yıldız, saha içinden çok saha dışındaki problemleriyle gündeme geldi. Kokain kullandığı için 2004’te Chelsea tarafından kadro dışı bırakılan Mutu, sonrasında yapılan başvuru sonucunda FIFA tarafından İngiliz kulübüne 17 milyon euro ödemeye mahkum edildi. İsviçre üst mahkemesi tarafından tazminatın ödenmesi Kasım ayına kadar durduruldu. Mutu, mahkeme önümüzdeki ay Chelsea adına olumlu karar alır ve bu rakamı Londra ekibine ödeyemezse, FIFA tarafından futboldan men edilecek.
Mesaj14.10.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlısı.. Very Happy

Bu ismi ben daha yeni duyuyorum..(Laf sokmaya çalışmayın lütfen.. Mr. Green )
Mesaj14.10.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Hayırlısı.. Very Happy

Bu ismi ben daha yeni duyuyorum..(Laf sokmaya çalışmayın lütfen.. Mr. Green )

Sana Şunu Söyleyim.. Wink

Fiorentina ve Romanya Milli Takımı’nın En İyi Oyuncusundan Birisi Wink

Mesaj14.10.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Futbolunu sevdiğim bir oyuncu..! Özel hayatı kimseyi ilgilendirmez..Para kazandığı gibi yemesini de biliyor demekki Smile Wink

Paylaşım için Teşekkürler..! [Flood Yapmasan Daha Güzel Olacak]

Fenerbahçede iyi işler yapacaktır..!

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj14.10.2009, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Futbolunu sevdiğim bir oyuncu..! Özel hayatı kimseyi ilgilendirmez..Para kazandığı gibi yemesini de biliyor demekki Smile Wink

Paylaşım için Teşekkürler..! [Flood Yapmasan Daha Güzel Olacak]

Fenerbahçede iyi işler yapacaktır..!

Aynen FenerBahçemde İyi İşler Yapar...

Bende Futbolunu Çok Beğeniyorum.. Wink

Googleden Fiorentina Yazın Maçlarını İzleyin.. Wink

Mesaj14.10.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahçede İspanya ligi gol kralı Guiza eridi gitti. Bırakın bari Mutu ya yazık olmasın. Daha çok genç Very Happy
Mesaj14.10.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALLAH'IM İNŞALLAH Gelir Fenerßahçe'ye ßütün Herkezi ezeriz Yalvarırım gelsin bize ALLAH'IM...
Mesaj14.10.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahceye hayırlı olsun

umarım sans getirir. Mr. Green
Mesaj14.10.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-reklami-yap yazmış:
Fenerbahçede İspanya ligi gol kralı Guiza eridi gitti. Bırakın bari Mutu ya yazık olmasın. Daha çok genç Very Happy

Espri anlayışım geniş olduğundan ben anlıyorumdur belki bunu Wink ve..Fenerbahçeliyim..!

Ama diğer arkadaşların bunu benim gibi karşılamayacağına %02 eminim..! Wink Smile Tartışma Çıkmaz umuyorum ki ; Bu arada Fenerbahçe MUTU'yu getirirse Kalitesi artacaktır.Bilesin Smile Wink

İyi Eğlenceler.!

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Önceki mesajları göster: