Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: babam ile teyzem[Fıkra]

sonuna kadar okuyun zaten çok uzun değil
Babamla Teyzem

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis.
Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi sözünü kesmis ve "Dur biraz. Nefes al. Sakinles. Öyle anlat" demis.
Oglan sakinlestikten sonra devam etmis, "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler".
Anne çocuga dönmüs, "Dur bakalim, ne kadar ilginç bir öykü bu. Devamini anlatma, sakla. Aksam yemeginde babanla beraberken bitirirsin. Sen bu öyküyü bitirirken babanin suratini görmek istiyorum".
Aksam olmus, yemege oturmuslar. Anne çocuga dönmüs; "Bu gün neler yaptigini bize anlatsana" demis.
Oglan baslamis; "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler. Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".
Mesaj13.10.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper Fıkra Very Happy
Mesaj13.10.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Aşçı bahçıvana bahçıvan aşçıya..( G.O.R.A filmi hatırlarsınız umarım.. Mr. Green )

TeşekkürLer..Harbi komikti.. Wink
Mesaj13.10.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Alıntı:
Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Aşçı bahçıvana bahçıvan aşçıya..( G.O.R.A filmi hatırlarsınız umarım.. Mr. Green )

TeşekkürLer..Harbi komikti.. Wink

hııı hatırladım bende demin siteme eklerken çok komik buldum oyüzden ekledim beğendiyseniz hep eklerim Wink
Mr. Green
Mesaj15.10.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

fena diil ama sanırım +18 Very Happy
Mesaj15.10.2009, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

böle fıkralar koyun herzaman çok süper saoll Mr. Green
Mesaj15.10.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten çok hoş (:
Mesaj15.10.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu: