Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.10.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Seyirmax Hackelndi ! Bu ypılan byüq ayıp ltfen okyun dstekle

Arkadaşlar bugün saat akşam üzeri 6 sularında Seyirmax Tv Hackelndi.Kimin yaptığını biliyorum ama emin değilim olsun ben yinede paylaşmak isteriyorum.Saat 14.00'de msn adresimizi alaraq çalışmak istediğini belirtti ve armıza katıldı ilk önce yayınlarımızı bozarak kendini biraz belli etti ama heyecandır yanlışlıkla olmuştur diye birşey demedik sonra saat 6'da msnye girdimki ortağım eren tv hacklenmiş dedi inanın hiç korkamadım teleşlanmadım (çnkü elinde sonunda böyle birşey olucaktı netten iletişime geçtiğimiz için byle zorluklar çekiyoruz) sonra hemen siteye girdim kanal çalışmıyor ofline alt yazıdada heehee haaa diye hackendiniz salaqlar diye bir yazı geçti inan k sıçarmadım ama tek üzüldüğüm nokta eeğimizin heycanımızın harcanmasıydı..Neden mi ?
Çnkü büyük heyecanla hazırladığımız

Karayip Korsanları Siyah İnci
1 Saat 10 Dk Belgeseller
Vizontele Tuuba
2 saat 16 dakkalık çizgi filmler
1,45 dakkalık Müzik
yarım saatlik Futbol
M.B.Kıbrıs
Musullat
Vizontele
Çanak.Belgeseli 40 dakka
D.Savaşı BElgeseli 1 saat
17 mayıs belgeseli 50 dk
Karayip Korsanları Dünyanın sonu 2.30
Kadrini Götürdüğü Yere Git 1,40
O AN 9
45 dklık Komik videolar
Süt Kardeşler 1,16
Arog 2 saat
esratin bedeli 2,17
M.B.Irak 1,48
Recep İvedik 1,44
Sihirbaz yarım saat
Atatük belgesel 1
Hacivat ve Karagöz 45
Hacivat ve Karagöz neden öldürüldü ? 2,10
Baam ve oğlum 1,50
Ülke Rehberi yarım saat
Müzik 2 (40 dk)
Türkiye Turu 1,42
Kutsal damacana 1,40
Hz.Muhammed 1,20
Habil Kabil 42
K.Sunal Blgesi 17
Kamp Dostluğu 1 sa
İstanbul'un Fethi 2
Yusuf Peygamber 1,12
Mustafa 1,55
Destere 1,37
G.Gördüm 2
Adolf Hitler Belgeseli 52 dak
İnsanın Yaratılışı Belgeseli 1
Komedi 2 40 dakka
Komiq animasyon 17 dk
Osmanlı Padişahları 50
Cm yılmaz 51
Küçüq Adam 2 sa
Haciva ve Karagöz 2 25 dk
Çizgi ama geçek 22 dk
Çizgi ama gerçek 2 17 dk
Issız Adam ve
Çizgi Film 2 1 saat
arşivimizi silmiş olması ve emeğimizi bir çırpıda atıvermesi şimdi soruyorum sitemizi hackledinde ne oldu eline ne geçti msn-cocuk.tr.gg yada hit-dukkani.tr.gg tv'mizi hackledinde ne oldu inanki ne anana ne ebene birşey dedim gayet rahattım sadece allahın bulsun dedim haram olsun şu emeğim sana dedim bakalım bu yaptığını allah katında nasıl ödüyeceksin..Şimdi size soruyorum arkadaşlar bu kadar emeği bir çırpıda yok eden adam ne yapmalı birde çok ii bir iş yapmış gbii hehehe hacklendiniz diyede yazıyor.Şmdi soruyorum arkadaşlr yolumuza devam delimmi ? bu kadar yayını bir daha toplayabilirmiyiz ? Bizi yardımcı olurmusunuz yeniden kalkabiilmemize yada artık hiç birşey yapmayalımmı ?

Tekrar soruyorum msn-cocuk.tr.gg eline ne geçti ne ? Nemi beddua,hak yedin eline günnah geçti bşka birşey değil bu gariban öğrencilerin 15 yaşındaki öğrencilerin ağı geçti üstüne belkide gelcekte bu işten para kazanacaktık eline ne geçti ?

İnanki hiç biryere ne şşikayet edicem nede dava açıcam davayı yukarda açtılar bile ölümsüz hayatta görüşürüz inşallah..İyi günler arkadşalar..
Mesaj23.10.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Sertaç ve Eren gerçekten o kadar çok üzüldüm ki bunu yapacak bir çok şerefsiz var.Yaramaz Tv'dede olacaktı.Aslında oldu kopyalar filan çıktı.Üzülmeyin arşivinizi tekrar yapın yayına devam derim.Geçmiş olsun.O şerefsizde allahından bulsun
Mesaj23.10.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Offf yazık olmus

geçmiş olsun kardesim..
Mesaj23.10.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
Kardeşim Sertaç ve Eren gerçekten o kadar çok üzüldüm ki bunu yapacak bir çok şerefsiz var.Yaramaz Tv'dede olacaktı.Aslında oldu kopyalar filan çıktı.Üzülmeyin arşivinizi tekrar yapın yayına devam derim.Geçmiş olsun.O şerefsizde allahından bulsun

Saol Burak çok soal...
Mesaj23.10.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaster-html-kod yazmış:
Offf yazık olmus

geçmiş olsun kardesim..

Saol kardeşim.Niçin byle birşey yaptığını anlamaq mümkün değil ya ! Hadi küslüğümüz dargınlığımızda yokki kimseyle alişanınwebsitesi.tr.gg'yle küstüq barıştıq :S Nyse artıq olan olmuş ! ama arşiv çok iyiydi ! Biz neler planlıyorduq :S
Mesaj23.10.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
Offf yazık olmus

geçmiş olsun kardesim..

Saol kardeşim.Niçin byle birşey yaptığını anlamaq mümkün değil ya ! Hadi küslüğümüz dargınlığımızda yokki kimseyle alişanınwebsitesi.tr.gg'yle küstüq barıştıq :S Nyse artıq olan olmuş ! ama arşiv çok iyiydi ! Biz neler planlıyorduq :S
bir anda hayal kırıklığı yaşamak nedir bilirim.Gerçekten çok ama çok kötü olmuş.Arşivde süpermiş zaten artık tekrar upload aylarınızı alır derim:S Crying or Very sad
Mesaj23.10.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
seyirmax yazmış:
Offf yazık olmus

geçmiş olsun kardesim..

bir anda hayal kırıklığı yaşamak nedir bilirim.Gerçekten çok ama çok kötü olmuş.Arşivde süpermiş zaten artık tekrar upload aylarınızı alır derim:S Crying or Very sad

Hklsın burak arşive yanıyorum bnde sadece ! çok emeq harcamıştıq :S hatta arşiv bitmesin diye gnde bir film yayınlıyoduk Razz ama şerefsizin bir geli emeğimizi uçurdu işte ! 4 Ayımızı aldı bu arşiv :S Ne diyim allahından bulsun !
Mesaj23.10.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçmiş oLsn buda nazar boncuğu oLsn ne diyeLim başarılar... ! Wink
Mesaj23.10.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gemiş oLsun! Crying or Very sad
Mesaj23.10.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

trippkolic yazmış:
geçmiş oLsn buda nazar boncuğu oLsn ne diyeLim başarılar... ! Wink
Saol
Mesaj23.10.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Gemiş oLsun! Crying or Very sad

Saol kardeşim !..Çok saolun arkadaşlar baştan arşiv yapsak çok zaman geçer ! bize yardım edicek gönüllüler varmı ? aranızda yada artık yapmayın diyenler ..
Olumlu olumsuz her cvbı ve yrdunları bekliyoruz
Mesaj23.10.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Yaramaz TV'nin yardımlarıyla yayın hayatımıza başlıyacağız yeniden bu davranışından dolayı Burak kardeşime çok ama çok teşekkür ederim..
Mesaj23.10.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
Arkadaşlar Yaramaz TV'nin yardımlarıyla yayın hayatımıza başlıyacağız yeniden bu davranışından dolayı Burak kardeşime çok ama çok teşekkür ederim..
hiç önemli değil kardeşim benim işime yaramadı bari siz devam edin.
Mesaj23.10.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
seyirmax yazmış:
hiç önemli değil kardeşim benim işime yaramadı bari siz devam edin.

Siz değil biz !
Mesaj23.10.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy EVET Biz