Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Cuma Günü Bursadaki Okullar (Liseler)Taitilmi

Arkadaşlar cuma günü okullar tatilmi(bursa) özellikle liseler:D
Mesaj26.10.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Büyük İhtimalle Tatildir..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj26.10.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisi Olanlar Bilgilendirirse Sevinirim. (Ordu)
Mesaj26.10.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Araştırdım Ve Buldum..

İLKÖĞRETİM OKULLARI VE LİSELER - EĞİTİME ARA VERİLEN GÜNLER

Adana: -
Adıyaman: -
Afyonkarahisar:-
Ağrı: -
Aksaray: -
Amasya: -
Ankara: -
Antalya: -
Ardahan: - Merkezde ilk ve orta dereceli okullar ile merkeze bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okullar PERŞEMBE ve CUMA günü TATİL
Artvin: - Yusufeli ilçe merkezi ve bağlı köyler ile Ardanuç ilçesine bağlı köyler PERŞEMBE günü TATİL
Aydın: -
Balıkesir: -
Bartın: -
Batman: -
Bayburt: -
Bilecik: -
Bingöl: -
Bitlis: -
Bolu: -
Burdur: -
Bursa: -
Çanakkale: -
Çankırı: -
Çorum: -
Denizli: -
Diyarbakır: -
Düzce: -
Edirne: -
Elazığ: -
Erzincan: -
Erzurum: -
Eskişehir:
Gaziantep: -
Giresun: - Çanakçı ilçesinde PERŞEMBE, Doğankent ve Güce ilçelerinde ise 25 Şubat Pazartesi gününe kadar eğitime ara verildi. Yağlıdere ilçe merkezi ve köylerdeki ilköğretim okulları, merkeze bağlı belde ve köyler ile Tirebolu ve Piraziz ilçelerine bağlı köylerdeki tüm okullar PERŞEMBE günü TATİL
Gümüşhane: - İl genelindeki bütün eğitim kurumları PERŞEMBE GÜNÜ TATİL. Kamuda çalışan hamile ve özürlü personele ise PERŞEMBE ve CUMA günleri izin verildi. - Torul'da, Yatılı İlköğretim Bölge Okulu hariç merkezdeki okullar ve köyler PERŞEMBE ve CUMA TATİL... Şiran ve Kürtün ilçelerinde ise ilköğretim okulu ve liselerde eğitime 25 Şubat Pazartesi gününe kadar ara verildi. Merkeze bağlı belde ve köylerdeki okullar PERŞEMBE günü TATİL
Hakkari: -
Hatay: -
Isparta: -
Iğdır: -
İstanbul: -
İzmir: -
Kahramanmaraş: -
Karabük: -
Karaman: -
Kars: - Etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle köy ilköğretim okulları PERŞEMBE GÜNÜ tatil edildi. İl Hıfzıssıhha Kurulu, il ve ilçe merkezleri hariç, il genelindeki 386 köy ilköğretim okulunun Perşembe günü tatil edilmesini kararlaştırdı. Köy okullarındaki eğitim - öğretime 22 Şubat Cuma günü yeniden başlanacak.
Kastamonu: -
Kayseri: -
Kırıkkale: -
Kırklareli: -
Kırşehir: -
Kilis: -
Kocaeli: -
Konya: -
Kütahya: -
Malatya: - PERŞEMBE GÜNÜ için tatil edilen merkeze bağlı köy okulları şunlar: "Alhanuşağı İlköğretim Okulu (2 gün), Çakırhan İlköğretim Okulu (2 gün), Beydağı Balıkderesi İlköğretim Okulu (2 gün), Gülamuşağı İlköğretim Okulu (2 gün), Kamıştaş İlköğretim Okulu (2 gün), Dirican İlköğretim Okulu (2 gün), Pelitli İlköğretim Okulu (2 gün), Tanışık İlköğretim Okulu (2 gün), Uluköy Ahudere İlköğretim Okulu (2 gün), Beypınar İlköğretim Okulu (2 gün), Uzundere İlköğretim Okulu (2 gün), Yaygın Puluşağı İlköğretim Okulu (2 gün), Mengin İlköğretim Okulu (2 gün)."
Manisa: -
Kahramanmaraş: -
Mardin: -
Mersin: -
Muğla: -
Muş: -
Nevşehir: -
Niğde: -
Ordu: -
Osmaniye: -
Rize: Çayeli, Çamlıhemşin, Pazar, Güneysu, Hemşin, Kalkandere, İkizdere ilçeleri, Çaykent, Muradiye ve Kendirli beldeleri ile bu yerlere bağlı köyler ile il merkezine bağlı köylerde ilköğretim okulları ve liseler PERŞEMBE günü TATİL... Resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan bedensel özürlü vatandaşlar da PERŞEMBE günü izinli...
Sakarya: -
Samsun: -
Siirt: -
Sinop: -
Sivas: -
Tekirdağ: -
Tokat: -
Trabzon: Şalpazarı ilçesinde 25 Şubat Pazartesi gününe kadar eğitime ara verildi.
Tunceli: -
Şanlıurfa: -
Şırnak: -
Uşak: -
Van: -
Yalova: -
Yozgat: -
Zonguldak: -

Alıntıdır..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj26.10.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar zati mantıklı düşününce anlaşılıyor 29 ekim nediyle perşembe günü tören olucak her sene yapıldığı gibi 30 undada tatil yapıyorlar.Ayrıca domuz gribi var diye (sözde) okulları ilaçlıyacaklarmış.Bu nedenle kapanacakmış.ama arkadaş yukarıda daha doğru bilgi vermiş Exclamation Wink
Mesaj26.10.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.10.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
arkadaşlar zati mantıklı düşününce anlaşılıyor 29 ekim nediyle perşembe günü tören olucak her sene yapıldığı gibi 30 undada tatil yapıyorlar.Ayrıca domuz gribi var diye (sözde) okulları ilaçlıyacaklarmış.Bu nedenle kapanacakmış.ama arkadaş yukarıda daha doğru bilgi vermiş Exclamation Wink

cuma okul tatil değildi son anda oldu!
Mesaj26.10.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgilendirme için teşşekürler
Mesaj26.10.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
heraradiginburda yazmış:

Ama geçen sene evdeydik Mr. Green Mr. Green
8özel bir soru olcak ama şu offline gözükme olayını nası yapıyorsun.
Mesaj26.10.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
hyperend yazmış:
heraradiginburda yazmış:

bu çerez meseli sanırım bilemiyorum doğrusu xS
Mesaj26.10.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
heraradiginburda yazmış:
hyperend yazmış:
heraradiginburda yazmış:

bu çerez meseli sanırım bilemiyorum doğrusu xS

hmmm
Mesaj26.10.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tail oması iyi oldu ya 4 gün ense yaparız