Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: F5-Gs Hakkinda.. 3-1 [spor]

FENERBAHCELI TARAFTARLAR SÖYLE BIRSEY SÖYLÜYOR,KEITA´NIN GÖZÜNE ISABET EDEN PLASTIK SU SISESI GALATASARAYLI TARAFTARLARDAN ATILDIGINI SÖYLÜYORLAR,
INSANI GÜLDÜRMEYIN GALATASARAY TARAFTARIN BULUNDUGU ALANIN SAGI SOLU ÜSTÜ KAPALIDIR YANI AG VAR FILE VAR LIGTV´ SITESINDE BIR VIDEO YAYINLANDI VE ATILAN HICBIRSEYIN GALATASARAY TARAFTARINDAN ATILAMIYACAGI TESPIT EDILMISTIR... BUNUN SEBEBI KAFES GIBI BIR YERDE BULUNMASI GALATASARAY TARAFTARLARIN, VE ÜSTÜ SAGI SOLU FILELERLE KAPALI OLDUGU ICIN BIRSEY ATILMASI IMKANSIZIN ÖTESINDE IMKANSIZDIR,
BUNUN ÜZERINE BIR
SIMDI INSANLAR YAPTIGI CIRKIN SALDIRILARI BASKALARIN ÜZERINE ATMASIN MAC BASLAMADAN FENERBAHCE CAMIASININ GALATASARAYI CILEDEN CIKARMA KAMPANYASINI TÜM TURKIYE GÖRDÜ,,,

ben neden bu paylasimi yaptim insanlar yanlis bilgilendiriyor toplumu ve polemige cekiyor

bunun üzerine görüntü söyle
ilk resimde gördügünüz havai fisek denilen yanici madde fenerbahceli taraftarlardan atilmistir...

artik fazla söze gerek yok yanlis aslisiz gereksiz basliklar acmayiniz biz fenerbahce ve galatasaray tartismalarini yok etmek istedikce bir kisim bize inat tavirlar aliyor.........

bu baslik sadece bilgilendirme amaciyla acilmistir
ve kitlenmesini istiyorum............
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj28.10.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet Teşekkürler Ua bu fenerlileri güzel bilgilendirir... Uyanın fenerliler Razz Yanlış anlamayın... Tartışma icin demedim. Razz