Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2009, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu: İstenilenTümSitelerdekiTasarımSitenizeBirebirEntegreEdilir!

Merhaba arkadaşlar..

15 tl yada 100 kontör gibi Cüz-i bir rakamla istediğiniz herhangi bir sitenin tasarımı sitenize tamamen entegre edilir..

Örneğin ; flash siteler , microsoftun sitesi Very Happy , en iyi css tasarımlı siteler , .. aklınıza gelen tasarımını çok beğendiğiniz tüm sitelerin tasarımı sitenize %100 uyumlu şekilde entegre edilir.

Tr.Gg siteler içinde geçerlidir.. !!!

Size bir örnek koyduk ;

http://www.gizliilimler.tr.gg Popüler Okült sitesini bilmeyeniniz yoktur. Tr Gg de en iyi sitelerden birisi örneğin o sitenin tasarımını birebir şekilde , http://hakyolumuz.tr.gg adresine entegre ettik size tek kalan içeriklerinizi eklemek...

Kontak Mail : tugsat( at )diri.net

Msn : tugsatbaris( at )hotmail.com

Önizleme Örneği : http://www.hakyolumuz.tr.gg/

İstediği bir sitenin tasarımını sitesine tamamen entegre ettirmek isteyenler tugsat( at )diri.net adresiyle irtibata geçerek , sitelerine tasarımını %100 entegre etmek istedikleri sitenin url adresini , kendi site url adreslerini , ad ve soyad bilgilerini bize mail ile yollasınlar.Biz o kişiye mail ile dönerek ptt hesap numaramızı yollayacağız o hesaba ücret yatırılır yatırılmaz.Bize mail atıp postanede yatırdıkları ad soyadı belirtecekler.Biz buradan yatırdıklarını anlayacağız.Ve bu işlemden sonra biz tasarımı gerçekleştireceğiz.

Diğer bir yol ise mail adresini yolladıktan sonra biz size telefon numarası mail yoluyla atacağız.Bu numaraya kontör yüklenir yüklenmezde aynı işlem gerçekleştirilebilir.

Kişi hangi yolu kullanacaksa ilk yolladığı mailde bu yolu yazmalı.

Mutlu günler..
Mesaj28.10.2009, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş tr.gg de başka bi kişinin tasarımını izinsiz almak hırsızlıktır eğer hırsızlık yapacaksan buyur ama buna kımse izin vermez (basta benım tasarımımı izinsiz alsan ben ızın vermem) tasarım veya içerik alacagınıza oturun kendınız ugrasıp tasarım yapın ve kımsenın emegını de çalmayın lütfen..
Mesaj28.10.2009, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne alaka kardeşim buda bir ticaret. Bu arada alıntı yapma felan diyorsun ama
http://tasarimci-amca2.tr.gg/ana-sayfa.htm sitene girdim baktım yeni hazırlıyorsunda.
Sözlerinle tezat şeyler görüyorum o zaman tasarımını neden 0 dan hazırlamadın her şey alıntı sitende navbarlar felan koymuşsun başkalarına ait tasarımlar..Ve düzenliyorsun şuan tövbe tövbe bu millet ifla olmaz.
Mesaj28.10.2009, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakyolumuz yazmış:
http://tasarimci-amca2.tr.gg/ana-sayfa.htm sitene girdim baktım yeni hazırlıyorsunda.
Sözlerinle tezat şeyler görüyorum o zaman tasarımını neden 0 dan hazırlamadın her şey alıntı sitende navbarlar felan koymuşsun başkalarına ait tasarımlar..Ve düzenliyorsun şuan tövbe tövbe bu millet ifla olmaz.

nasıl başkasına ait tasarım lar ??

menuyumu dıon ben tasarım yenılıyorum kardesım onların hepsini şimdilik koydum ben bılmeden konusmayalım

Mesaj28.10.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yol al..

Almıyorsa güle güle güzel kardeşim sanamı kaldı nasihat tövbe töve..
Mesaj28.10.2009, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hukuk

Tasarım Sahibi Hakları
Tasarım Tescilinden Doğan Hakların Kapsamı: 554 sayılı KHK’ nin 17. maddesine göre “Tasarımın kullanılması hak ve yetkileri münhasıran tasarım hakkı sahibinindir. Üçüncü kişiler, tasarım hakkı sahibinin izni olmadan koruma kapsamındaki tasarlanan veya tasarımın uygulandığı bir ürünü üretemez, piyasaya sunamaz, satamaz, sözleşme yapmak için icapta bulunamaz,ithal edemez, ticari amaçlı kullanamaz veya bu amaçlarla elde bulunduramaz.”

Tasarım Hakkına Tecavüz Sayılan Fiiller: 554 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 48. maddesine göre aşağıda yazılı fiiller tasarım hakkına tecavüz sayılır.
-Tasarım hakkı sahibinin izni olmaksızın tasarımın aynını veya belirgin şekilde benzerini yapmak, üretmek, piyasaya sunmak, sözlşeme akti için icapta bulunmak, kullanmak, ithal etmek ve bu amaçlarla elde depolamak, elde bulundurmak” tasarım hakkına tecavüz sayılmaktadır
-Tasarım belgesi sahibi tarafından lisans yoluyla verilmiş hakları izinsiz genişletmek veya bu hakları üçüncü kişilere izinsiz devir etmek
-Tasarım hakkına tecavüz sayılan filleri yapanlara yardım etmek, bu fiillere iştirak etmek.
-Kendisinde bulunan ve haksız olarak üretilen veya ticaret alanına çıkarılan eşyanın nereden veya nasıl alındığını veya nasıl sağlandığını bildirmekten kaçırmak.

Tasarım Haklarına Tecavüz Suçunu İşleyenlere Verilecek Cezalar:
Başkasının tescilli tasarımını taklit eden, tasarımın taklit edilmesi sonucunda üretilen malları satan, ithal veya ihraç eden, ticari amaçla elde bulunduranlar hakkında, tasarım sahibinin Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulunması sonucunda, güvenlik güçlerince taklit mallara el konularak, suçlular hakkında Savcılık tarafından KAMU DAVASI açılmaktadır. Taklitçiler hakkında hangi cezaların uygulanacağı 4128 Sayılı kanunla düzenlenmiştir.
Bu cezalar şunlardır:
-İki yıldan dört Yıla kadar hapis cezası
-Altı yüz milyon liradan bir milyar liraya kadar para cezası (Bu cezalar her yıl artmaktadır. Örneğin 2002 yılında ortalama 10 milyar Türk Lirası ceza verilmektedir.)
-İşyerlerinin bir yıldan az olmamak üzere kapatılması ve bir yıl ticaretten men cezası verilmektedir.

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Mesaj29.10.2009, 01:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
hakyolumuz yazmış:

nasıl başkasına ait tasarım lar ??

menuyumu dıon ben tasarım yenılıyorum kardesım onların hepsini şimdilik koydum ben bılmeden konusmayalım

ayrıyeten ben sana şunuda söyleyim ben çalmadım bugune kadar zaten beni bilen bilir sende bıl veya bılme bu menu forumda paylaşılmış ve menuyu paylasan arkadas ta sıtesının adını yazmıs ne var bunda ben anlamadım anlamadıgınız işlere burnunuzu sokmayın biz burada birşey biliyoruzki buradayız sizin gibi boş konuşup sagdan soldan tasarım çalıp tr.gg ye uyarlamaya çalışmıyoruz + paralı bile yapmıyoruz amacımız sadece yardım kendi çıkarımız için uğraşsak şu anda buralarda olmazdık bunuda bil ona göre konuş .