Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2009, 03:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bak Benim Taktikleri İzleyince Backlink Olmadan PR Alınıyormuş Bak Cool

O zmn Senin Siten Neden 4 yada Daha Fazla Değil Smile
Mesaj31.10.2009, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik güzel ama. ice blue oldugu için ne kadar guzel olursa olsun göze hitap etmiyor Smile
Mesaj31.10.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

nigdelive yazmış:
İçerik güzel ama. ice blue oldugu için ne kadar guzel olursa olsun göze hitap etmiyor Smile

Sağol ama iceblue daha iyi indeksleniyor çünkü daha önceleri hep css kullanıyordum en fazla 10 sayfam indeksleniyordu ama iceblue yapınca 30 sayfam felan oldu Wink

yakamoz-radyosu yazmış:
Alıntı:
Bak Benim Taktikleri İzleyince Backlink Olmadan PR Alınıyormuş Bak Cool

O zmn Senin Siten Neden 4 yada Daha Fazla Değil Smile

Arkadaşım benim sitem 2 aylık onunki 7 8 günlük bir site ama sen hiç sitesine girmemişsin galiba ziyaretçisi 8 günde ne kadar çok farketmedin herhalde ama neyse ve mantıklı düşününce 8 günde pr nin artmayacağını anlayabilirsin. Mad Wink
Mesaj31.10.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
[quote="heraradiginburda"]
nigdelive yazmış:

Sağol ama iceblue daha iyi indeksleniyor çünkü daha önceleri hep css kullanıyordum en fazla 10 sayfam indeksleniyordu ama iceblue yapınca 30 sayfam felan oldu Wink

anlıyorum. bu arada sitene az once girdim bayıldım Very Happy özellikle saglık bölümüne Wink yararlı olmus gercekten.
Mesaj31.10.2009, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burdanda anlaşılacağı gibi sitenin domain ismi çok önemli. Mesela benim sitemin ismini kimse bilmiyor tugsat.tr.gg ancak saatlerimi vererek hazırladığım.Yüzlerce konu içeren bir site pr=0 , ancak alan adım çok ilgi çekici birşey olsaydı şuan pr=5 felan olurdu heralde.Ne yapacağımı bilemez haldeyim millet az birşey ekler sitesine pr 3,4 olur benim çok emeğim ve içeriğim olduğu halde pr 0 .. ?
Mesaj31.10.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugsat yazmış:
Burdanda anlaşılacağı gibi sitenin domain ismi çok önemli. Mesela benim sitemin ismini kimse bilmiyor tugsat.tr.gg ancak saatlerimi vererek hazırladığım.Yüzlerce konu içeren bir site pr=0 , ancak alan adım çok ilgi çekici birşey olsaydı şuan pr=5 felan olurdu heralde.Ne yapacağımı bilemez haldeyim millet az birşey ekler sitesine pr 3,4 olur benim çok emeğim ve içeriğim olduğu halde pr 0 .. ?

Senin en önemli sorunun aldığın resimleri kendi sitende upload etmeden sitene koyman... Wink

ben bunu sırf 2 ay denedim.

bi sitem ile upload lı yaptım diğerinide alıp koydum.
arasında pr farkı ortaya çıktı.

Mesaj31.10.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
tugsat yazmış:

Senin en önemli sorunun aldığın resimleri kendi sitende upload etmeden sitene koyman... Wink

ben bunu sırf 2 ay denedim.

bi sitem ile upload lı yaptım diğerinide alıp koydum.
arasında pr farkı ortaya çıktı.

İlginç bilgi teşekkürler bundan sonra eklediğim konulardaki resimleri kendi siteme upload edip ekleyeceğim..
Mesaj31.10.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pr arttırmak için başka ne yapabilirim aylardır ne uğraştıysam 1 bile artmadı Sad Şevk kalmıyor insanda.Yüzlerce konu ekledim tasarımda fena değil.Daha ne yapacağım :S
Mesaj31.10.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugsat yazmış:
Pr arttırmak için başka ne yapabilirim aylardır ne uğraştıysam 1 bile artmadı Sad Şevk kalmıyor insanda.Yüzlerce konu ekledim tasarımda fena değil.Daha ne yapacağım :S

Derdi Bende Smile

benim başlığa gel orda konuşalım ok.. Wink
Mesaj31.10.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin başlık ne bulamadım.Sitemdeki sohbet alanına gel konusalım Smile
Mesaj31.10.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugsat yazmış:
Senin başlık ne bulamadım.Sitemdeki sohbet alanına gel konusalım Smile
Mesaj31.10.2009, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlık resimini daha güzel yapa bilirdin Very Happy yani biraz daha janjanlı olsa süper olur
Mesaj31.10.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="nigdelive"]
Alıntı:
heraradiginburda yazmış:
nigdelive yazmış:

anlıyorum. bu arada sitene az once girdim bayıldım Very Happy özellikle saglık bölümüne Wink yararlı olmus gercekten.

Çok teşekkür ederim böyle güzel yorumlar olunca insanın daha çok ilgilenmesi geliyor. Very Happy

moderatorler yazmış:
başlık resimini daha güzel yapa bilirdin Very Happy yani biraz daha janjanlı olsa süper olur

Önce bir sorsana başlık resmi yapabiliyormusun diye Mr. Green
Onuda öyle paintten yaptım kimsede yapmıyor zaten bana xd Mr. Green
Mesaj31.10.2009, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

Arkadaşım benim sitem 2 aylık onunki 7 8 günlük bir site ama sen hiç sitesine girmemişsin galiba ziyaretçisi 8 günde ne kadar çok farketmedin herhalde ama neyse ve mantıklı düşününce 8 günde pr nin artmayacağını anlayabilirsin. Mad Wink

desingxxkod die bir sitesi var arkadaşın !!
Mesaj01.11.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yakamoz-radyosu yazmış:
Alıntı:

desingxxkod die bir sitesi var arkadaşın !!

Onunla ilgilenmeyi bıraktığı halde pr si 1 olmş Wink