Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2009, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım

[quote="pspsitem"]Sevgili arkadaşlarım freetamplate tasarım indirmek için siteler var tasarımlardan birini indirdim fakat indirdiğim tasarımın dosyasında kod falan yazmıyor bunu bedava sitememden (kendi siteme) nasıl eklerim yardım edene şimdiden teşekkürler ALLAH razı olsun.
saygılar..
Mesaj31.10.2009, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

free tasarımlar sitemde mevcuttur benım gır bak ıstersen
Mesaj31.10.2009, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tasarım

[quote="pspsitem"]
pspsitem yazmış:
Sevgili arkadaşlarım freetamplate tasarım indirmek için siteler var tasarımlardan birini indirdim fakat indirdiğim tasarımın dosyasında kod falan yazmıyor bunu bedava sitememden (kendi siteme) nasıl eklerim yardım edene şimdiden teşekkürler ALLAH razı olsun.
saygılar..

Nası kod yamıyor yazmassa yanlış yere indirmişsindir web sayfası felandamı yok içinde?

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj01.11.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili arkadaşlarım freetamplate tasarım indirmek için siteler var tasarımlardan birini indirdim fakat indirdiğim tasarımın dosyasında kod falan yazmıyor hatta yapılması gerekenin birazını biliorum dosyada çıkan resimleri bedava sitene koyucakmışım devamını bilmiorum bunu (bedava sitememden (kendi siteme) nasıl eklerim) bana lazım olanda bu deil: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25694 anlattığımın devamı lazım ltfn yardım edene şimdiden teşekkürler ALLAH razı olsun
saygılar..
Önceki mesajları göster: