Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
paylasim78 yazmış:
arkadaslar kesinlikle vurdurmayın

içinde civa var arkadaslar

ya vucudunuza dağılmassa civa

off ne biçim acır

BENCE SAKIN VURDURMAYIN

Very Happy

Laughing NEREMİZDEN VURUOLAR Surprised

Mesaj01.11.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim78 yazmış:
seyirmax yazmış:
paylasim78 yazmış:
arkadaslar kesinlikle vurdurmayın

içinde civa var arkadaslar

ya vucudunuza dağılmassa civa

off ne biçim acır

BENCE SAKIN VURDURMAYIN

Very Happy

Laughing NEREMİZDEN VURUOLAR Surprised

Normal Aşı Gibi Koldan.. Wink
Bi Arada Duydum Burundan Sprey Gibi Bişiyle Yapacaklarmış.

Mesaj01.11.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
Kimse Vurulmasın.
İçerisinde CİVA Var.
CİVA'Nın Zararlarını Herkes Biliyordur.. Wink

arkadaşım bilip bilmeden konuşuyorsun...daha civanın ne olduğunu bilmiyorsun, yorum yapıyorsun. aşının içinde bulunan civa, balığın içinde bulunan civadan daha az. insanların boş sözlerine hemen kanıyor hemen mualefet oluyorsunuz. o zaman balıkta yemeyelim?
Mesaj01.11.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
Aşıyı vurduracaklar biraz düşünün setirmax in de dediği gibi ilk meksikada çıktı bizde en son çıkan ülkeler arasındayız ve ilk bize yapıyorlar neden çünkü başka hangi ülke böyle bir a.... yapabilirki hem bizi yönetenler şunu da düşünmüyorlar aşı yaralı birşey olsaydı yan etkisi iyileştirici etkisinden fazla olsaydı ilk önce AB ülkeleri alırdı veya oraya dağıtılırdı ve bence bu yabancı devletlerin oynadığı bir oyundur ki , hatırlarsanız geçen sene kene vardı ondan önce kuş gribi deli dana hastalığı vb hastalıklar vardı. Peki bu hastalıklar mutantlaşıyormu hayır keneyi uçaklarla bırakıyorlardı ki gündemi takip edenler bilirler bir arada piton yılanları bırakıyorlardı karadeniz tarafına bunları biz küçük olduğumuz halde hatırlıyorsak devlet büyükleri niye hatırlamıyor da bizim can sağlığımızı tehlikeye atıyorlar ve böyle oyunlara geliyorlar yani demek istediğim mantıklı düşünün bakın
rebulitew0w yazmış:
Benim babam ilçe başkan vekili.(reklam olsun diye demiyorum) Onun için bazı yetkilirler görüşüyor. Dün hastaneden büyük bir yetkiliyle görüştü. Bende yanlarındaydım. Hiçbir şekilde önermiyorlar. Ailemin isteği üzerine olmayacam. Ama ben normalde olmak istiyorum. Fakat aile istemiyor, mecbur olmayacaz Neutral

gördüğünüz gibi bir milletvekili sağlığını düşünüp araştırmış ama malasef Başbakanımız bile araştırmıyor.

Bunlar benim gözlemlerim sonucunda oluşan şahsi fikirlerimdir sizin yorumlarınızıda bekliyor ve Seyirmax bu konuya deyindiğin için teşekkür ederim. Wink

Bu yabancı ülkelerin bir oyunu çok doğru söylüyorsun mesela bir örnek Çin 2002 yılında Ekonomide tavan yapmış ve ABD'yi geride bırakmıştı ekonomide dünya ziresinde Çin görünüyordu dünyanın yeni patronu olabilecek güçtelerdi ama ABD izin vermedi bir hastalık bulaştırdılar ve ilacı bizde diye br bahane attılar Çİnlilerde hastalığın ne olduğunu bilmedikleri için ABD'nin ilaçlarını aldılar ve aşı olaraq vurmaya başladılar souç 200 bin Çinli öldü 2 ekonomilerini düzelteediler ABD'de istediğini yapmış oldu.Bunu bir arkadaş uyazmştı bnde tekrarlamak istedim ve ilavem..
Şimdi Türkiye'de bu güçte bir ülke NATO'da yer alıyor ve en güçlü 12 ülkeden biri Allah'a şükürkü birçok ülkeden daha iyi bir ekonomiimiz war,daha ii bir teknoloji,dünyanın zirvedeki ülkelerindeniz,askerlermiz ve ordu güçlerimiz dünyada Rusya ve ABD'den sonra 3 sırada eyr alıyor bizi bu gibi oyunlarla yenilgiye zorluyor lütfen biraz uyanık olalım arkadaşlr..2.ci bir ATATÜRK bir daha asla gelmez !
Mesaj01.11.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
iceblueking yazmış:
Kimse Vurulmasın.
İçerisinde CİVA Var.

arkadaşım bilip bilmeden konuşuyorsun...daha civanın ne olduğunu bilmiyorsun, yorum yapıyorsun. aşının içinde bulunan civa, balığın içinde bulunan civadan daha az. insanların boş sözlerine hemen kanıyor hemen mualefet oluyorsunuz. o zaman balıkta yemeyelim?

Ancak BalıkDa Vücüda Çok Yararlı Olan Besinler Var Buda CİVA'nın Etkisini Azaltıyor.. Wink
Mesaj01.11.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım çok biliyorsun Smile öncelikle balıkda değil balıkta, vücüda değil vücuda. gelelim esas meseleye, balığın dediğin gibi çok yararı var, fakat anlatmak istediğimi anlamıyorsun. Civanın türlerimi var? zararlı civa? yararlı civa? balıktaki yararlı, aşıdaki zararlı? ne alakası var yahu! oda civa, diğeride civa. hatta balıktaki civadan daha az o aşıdaki civa. domuz gribi hakkında 2 seminere katıldım. buradaki doktorların, uzmanların söylediklerini sizlerle paylaşıyorum. bende sağlık okuyorum bende biliyorum balığın yararlarını... domuz gribi aşısına karşı olmamım sebebi civa değil, düzgün testlerden geçememiş olmasıdır.
Mesaj01.11.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
tekfurdag yazmış:
iceblueking yazmış:
Kimse Vurulmasın.
İçerisinde CİVA Var.

Ancak BalıkDa Vücüda Çok Yararlı Olan Besinler Var Buda CİVA'nın Etkisini Azaltıyor.. Wink

Evet bilip bilmeden konusan belli zaten Wink

ABLAM BU İŞLERLE UĞRAŞIYOR TAMAM MI ?

O ANLATTI BANA

Mesaj01.11.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim78 yazmış:
iceblueking yazmış:
tekfurdag yazmış:
iceblueking yazmış:
Kimse Vurulmasın.
İçerisinde CİVA Var.

O ANLATTI BANA

Ablan İtalyada Novartis firmasında çalışıyor ki, sen bu kadar emin konuşuyorsun?
Mesaj01.11.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
Arkadaşım çok biliyorsun Smile öncelikle balıkda değil balıkta, vücüda değil vücuda. gelelim esas meseleye, balığın dediğin gibi çok yararı var, fakat anlatmak istediğimi anlamıyorsun. Civanın türlerimi var? zararlı civa? yararlı civa? balıktaki yararlı, aşıdaki zararlı? ne alakası var yahu! oda civa, diğeride civa. hatta balıktaki civadan daha az o aşıdaki civa. domuz gribi hakkında 2 seminere katıldım. buradaki doktorların, uzmanların söylediklerini sizlerle paylaşıyorum. bende sağlık okuyorum bende biliyorum balığın yararlarını... domuz gribi aşısına karşı olmamım sebebi civa değil, düzgün testlerden geçememiş olmasıdır.

Çeto Son Sözü SöyLemiştir [ . ] Bravo Çeto Başkan Mr. Green

Mesaj01.11.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
paylasim78 yazmış:
iceblueking yazmış:
tekfurdag yazmış:
iceblueking yazmış:
Kimse Vurulmasın.
İçerisinde CİVA Var.

O ANLATTI BANA

Ablan İtalyada Novartis firmasında çalışıyor ki, sen bu kadar emin konuşuyorsun?

Arkadaşlar tartışmaya gidiyor lütfen ben bilgilendirmek için yazdım bu konuyu tartışmak için değil..
Mesaj01.11.2009, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
paylasim78 yazmış:
iceblueking yazmış:
tekfurdag yazmış:
iceblueking yazmış:
Kimse Vurulmasın.
İçerisinde CİVA Var.

O ANLATTI BANA

evet Mr. Green

tamam üff yerim domuz gribini bi domuz gribi için kendimizide öldürelim bari

Mesaj01.11.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgi için sağol, fakat tartışılması gereken bir konu. forum dediğimiz nedir ki zaten?
Mesaj01.11.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
Bilgi için sağol, fakat tartışılması gereken bir konu. forum dediğimiz nedir ki zaten?
Hklısın tartışmaslısınız ama ! hakeeretlere doğru gidiyordu yada ben öyle algıladım neyse boşwer tekrar söylüyorum arkadaşlar aşı olmayın !!!!
Mesaj01.11.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodkeyf-i yazmış:
tekfurdag yazmış:

Çeto Son Sözü SöyLemiştir [ . ] Bravo Çeto Başkan Mr. Green

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

desingxxkod'un "Zaaa Mr. Green " sözü süper oLurdu.. Mr. Green

Tartışmaya gerek yok..

Ben aşıyı oLucam bana bir şey oLursa siz oLmazsınız.. Rolling Eyes
Mesaj01.11.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:

İyi Sen Bilirsin.
Aşıyı Vurulursun.
2 Güne Kalmadan Amerika'daki Amigo Kız Gibi Olursun (ALLAH KORUSUN)