Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.01.2010, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

masterbs yazmış:
ualturkcem yazmış:
En iyi virüs programı "G Data TotalCare" dır ama interneti biraz yavaşlatır çünkü girdiğin her sayfanın dökümanını indirir ve tarar ...

Bu program pcdeyken virüs girmesi imkansızdır
Şu ana kadar en iyisi bu Nod 32 çok saçma şeylere bile virüs dediği için ona pek güvenmiyorum. Ayrıca Bilgisayardan anlarsanız virüs sistemine gerek bile kalmaz

Aslında Deep Freze programıda güzel.Her yeni yüklediğini siliyor.Ama kaldırdığın zaman sistem dosyalarınıda siliyor.

Bir bankada güvenlik sistemi olarak Nod32 kullanıyor.Ve çok yerde Staj yaptım format atılan bilgisayarlara Nod32 kuruluyor. Wink

McAffee unutmamak lazım.Birde o var. Cool
Mesaj11.04.2010, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Microsoft Security Essentials kesinlikle öneririm hem microsoft'un hemde kaspersky kadar iyi hiç bir sorun çıkarmadı bana.
Mesaj21.04.2010, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence

Arrow norton
Arrow ad aware
Mesaj14.05.2010, 00:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle
KasperSky değil Kaspersky (Rus yapımıdır)
En iyi antivirüs programlarının başında gerli

Başlıca tavsiyelerim:
Kaspersky
NOD32

Bu arada NOD32 Bilgisayarı kolay kolay kasmaz. Kasma gibi bir problem oluyorsa o bilgisayar işlemci ve bellek bakımından şuan ki standartlara uymuyor demektir.

Alternatif:
McAfree
Bit Defender

Ücretsiz:
Avast
AVG Antivirüs

Reklam önleyici Ad aware

Çeşitli güvenlik yazılımları:
Norman Malware Cleaner (Sürekli güncellenir ve ücretsizdir)
ComboFix
Mesaj19.06.2010, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardşe şu anda en iyi antivürüs programı kaspersky 2010 sürekli veritabanı yenileniyor ve veritabanını guncel tuttuğun surece çok verim alırsın fakat dezavantajı bilgisayarının işlemcisi ram düşükse hiç yuklemeni tavsi etmem çünkü bilgisayırı çok kasıyor ama diyorsanki ben bilgisayrı kasmayan bir antivürüs programı istiyorum nod32 yi yukle hiç pc yi kasmaz
Mesaj19.06.2010, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

En iyisi AGV diye biliyorum.Avast kullanıyorum ama nod 32 en az CPU kullanan virüs programı.(Hala öyle mi bilmiyorum).Bu yüzden nod 32 derim.
Mesaj16.08.2010, 00:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tşk!

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj22.08.2010, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

nod 32 eski sürümünü kimseye tavsiye etmiyorum olur olmaz şeylerde virüs saptıyor ama yeni sürümü öyle deil tavsiyen yeni sürümüne bak istersen link atarım sana p.m. dan bana ulaş

kayıt tarihi 21.05.2010 11:02:55
Mesaj22.08.2010, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Eski konulara özen göstermeyelim konuyu açan üye'nin web sitesi silinmiş.
Mesaj27.08.2010, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
En İyi Virüs Programı Bence Kasper Sky

Avast'da Lisans İstemediği İçin Oda Kullanışlıdır.. Wink

avast cok ben onu kullaniyorum arkdasin dedigi gibi lisans gerekiyor biraz google arastirisan kodunu bula bilirsin

Önceki mesajları göster: