Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2009, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu: SIZCE ARKADASLIK BUMU

öncelıkle selamun aleykum butun b s sıte sahıplerı bızler su ucgunluk dunyaya allah yolunda yurumek ıcın allahu taala bızı yeryuzune kendıne kulluk etsındıye gondermıs ama bakıyorum burda bazı kendını bılmez sımarık cocuklar agza yakısmaya kelımeler kullanıyor ve bır konuda yardım ıste bırınden hemen yakontur ıster nede asaglayıcı kelımeler kullanır halbukı sızler bılmeyenlere yardım edersenız onlarda belkı koyundekı ınsana yardımı olacak faydalı bılgıler sunacak sevgılı arkadaslar ben mısal olarak bılmıyorum bu tasarım ısını ama kımseyı kucuk dusurmek kımseye dusmemıs bence bumu arkadaslık bumu yardımlasma bumu kardeslık lutfen kendınıze gelın su ucgunluk dunyada kımseyı kırmayın zamanınızı aldıgım ıcın hakkınızı helaledın ben bunu bana yorum yazasınız dıye yazmıyorum bunu bır tepkı olarak yazıyorum sıtem olarak
Mesaj04.11.2009, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve aleykumselam

bende haklısın ve güzel düşünmüşsün diyorum Wink
Mesaj04.11.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bedava-sitem üyelerinin çoğu 10-17 yaş grubu arasında bir kusur islediyseler biz büyükleri olarak affetmeliyiz. Neticede çoğu kişinin aklı henüz kemale ermemiş hepside masum melekler (en azından benim düşüncem bu ) yardıma karşılıksız açığım ama şunuda belirteyim ben cep telefonundan giriyorum her zaman. Bilgisayarım yok o sebeple yapabileceğim yardım sadece bilgilendirmek olabilir. Smile bende bilgilendirmek için elimden geleni yapabilirim
Mesaj04.11.2009, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu: SIZIN DUSUNCENIZ

dusuncenıze saygım var fakat bızler buyuk olaraktan onların elınden bız tutmalıyız onları kotu yola ıten sey neyse bızım onlara dogru yol gostermelıyızkı yarın topluma faydalı nesıller yetıstırmek bızım boynumuzun borcu sımdı burada kufurlu kelımeler yazanlar 15 yasgurubu olduguna ınanmıyorum eyer o gurup cocuk gurubuysa bızlerde bunları tesbıt edıp onlara dogru yolu gostermelıyız bakın bu sıte sayesınde ınsan neler goruyor deyılmı bazen guzel koyler bazen guzel ınsanlarla karsılasıyoruz burda nıye burda kotu soz soyleme gereyı duyalımveya nıye onlara goz yumalım karsılıksız bu dunyada hıc bır ısını yaptıramayacazmı artık yazık bence gercekten nesıl ve ınsanlık bıtme durumune gelmıs bulunuyoruz ama hersey bızım elımızde bız ıstersek hersey olur allahın ıznıyle saygılarımla
Önceki mesajları göster: