Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

onlinephotoshop yazmış:
bn bundan sora bs nin birtek resim upload sistemini kullanırım Very Happy

Resim upload sistemi çok kaliteli.3 ay gibi bir sürede resimler silinmiyor Mr. Green
Mesaj05.11.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bsbagimlisi yazmış:
Yakışmıyor ama neden diye sorarsanız;Bedava-sitem.com daha çok kazanç sağlamak için ve iyi bir hizmet vermek için. Wink

Kazanç İcin Cok abartılı reklamlar Smile Sitelerde var forumda var Direk girişde var sitene girişde Daha neresi kaldı yakında her sayfaya eklerler artık tasarım üstü yetmez belki Very Happy

İçerik Bölümümlerinin El Üst ve En Alt Bölümede Eklerlerse Yandık.
Mesaj05.11.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemize son olarak yeni eklenen reklam bannerlarını kaldırma yolu yok mu ? ya da daha küçük hale getirmenin?
Mesaj05.11.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada bir söz verildi. Reklam boyutları hiç bir zaman büyümeyecek diye. Evet, büyümedi. Büyümenin 2 katı oldu. Burada siz boyutlara değil verilen söze bakıcaksınız. Hepinizin canının sağlığı. Bu arada bu reklamlar hakkında ' webme daha çok imkan vericek ' diyenlere de son söz.

'Webme felan hayal! Adamlar sadece daha çok para kazanmayı hedefliyor'
Mesaj05.11.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım cok guzel deginmisin ben koylu vatandasım cevrem cok tur reklamların hic duzeni yok cıplakda cıkıyor bu nededir kardesim senin dedgin gibi direk site sahipleinde azda olsa cuzzu bi paraq talep etsinler ozaman eminin hetrkes verir zaten25 milyona 1 yıllıgı olan com uzantılı siteler var yaw bu turkıye disbüroteri yokmu neden ses vermi yor okadar arkadasn var sesimiiz nedne duyuramıyoruz introda siteye girisei bir kodla engelleyelim kımse girmesin bir kac gun eylem yapalım derim katılmanızı temenni ederim saygılarımla
Mesaj05.11.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık Reklamlar Burada bişey yapamayız.... Saten Ayrılanlar oldu aralarında bende varım... Eğer Üstün bir hizmet verildiğini düşünüyorsa webme Cok yanılıyor Diyelim maddi sıkıntıları olabilir ve reklam boyutlarını büyültebilirler ama ilk bunları bize söylemeleri gerekti... Yani şöyle şöyle diye Hic bir neden olmadan reklamlar büyüyor Ne kazançınız olacak bu reklamlardanki sanki Hadi oldu diyelim ama cok Kişi kaybeddiler farkına varcaklar ama İş işden gecmiş olacak Şöyle bir söz var Her yükselişin bir inişi vardır mutlaka, Titanik nasıl batmaz diyorlardı ve Battı Tr.gg de Bir yere çarparak duracakdır. eminim Eğer böyle giderse Ayrıca Almanya ve Türkiye arasındaki webme de kocaman fark var Bizde yönetici yok ya hani Onlarda var Onlarda Hemde gece modu bile var Smile Neyse reklamları isterlerse Dahada büyütsünler böyle sayfaa içlerine kadar zoomlasınlar Artık beni ilgilendirmez Sadece Yazıkk diyorum