Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.11.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
www-kral yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Ya şimdide haberLerde kuzeni tarafından öldürüldü diyordu..

Eczanede şans eseri görmüştüm.. Idea

hangi kanal

KanaLTürk yada Haber Türk oLabiLir..

Ek oLarak Atv'de idi sanırsam Müge Anlı idi sanırsam sunucunun ismi,

Orada Musa'yı öLdüren kuzeni gibi bir şey yazıyordu.. Wink

Dur ben bir araştırayım,buLdukLarımı payLaşırım.. Wink

Bknz: http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1161172&Date=12.11.2009&b=Musanin katil suphelisi kuzeni tutuklandi&KategoriID=15
Mesaj12.11.2009, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Musa'nın katil şüphelisi kuzeni tutuklandı
ERZURUM DHA

Erzurum’da Musa Kanğ cinayetiyle ilgili olarak tutuklanan zanlının, cesedin aileye teslim edildiği dakikalarda Musa’nın okulunun önünde olduğu fotoğrafla belgelendi. 3 Kasımda kaybolan, 10 Kasımda Demiryolları Gar binasının kuzeyindeki metruk bir binada bulunan Musa Kanğ’ın cesedi kaldırıldığı Aziziye Araştırma Hastanesi morgunda aile teslim edildiği dakikalarda, MOBESE görüntülerinde Musa Kanğ’ın birlikte yürüdüğü şüpheli sıfatıyla yakalanan ve teşhis edildikten sonra tutuklanan S.K, Musa Kanğ’ın okulu önünde AA objektiflerine takıldı. Fotoğraflar, S.K.’nın yanında çalıştığı babasına ait demirci iş yerindeki komşularınca teşhis edildi.

Erzurum'da, 3 Kasım salı günü sabah okula giderken kapüşonlu bir genç tarafından kaçırıldığı ileri sürülen ve bir hafta sonra cesedi bulunan ilköğretim okulu öğrencisi Musa Kang’ın (13) katil şüphelisi olduğu iddiasıyla, 17 yaşındaki kuzeni S.K. tutuklandı. Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, cinayette Musa Kang’ın başının ezilmediğini, kolları ve bileklerinin kesilmediğini, bu konuda yansıyan bilgilerin doğru olmadığını belirtti.

Erzurum Emniyet Müdürlüğü'nün, olayın failini yakalamak için özel ekip oluşturarak sürdürdüğü yoğun operasyonlar önceki akşam olumlu sonuçlandı. Öldürülen Musa Kang'ın güvenlik kameralarına yansıyan son görüntülerinde yanındaki kopüşonlu gence benzeyen yaklaşık 350 kişi kimlik kontrolünden geçirildi.

Eldeki tüm ipuçlarını değerlendiren ekipler, cinayet şüphelisi olarak Kang'ın amcasının oğlu S.K.'yı önceki gece gözaltına aldı. Musa'yı yanındaki gençle son gören arkadaşları, S.K.'yı teşhis etti. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi'nde sorgulanan S.K., çıkarıldığı nöbetçi mahkemede cinayet şüphelisi olarak tutuklandı.

Tanıklar teşhis etti
Basın toplantısı düzenleyen Vali Öztürk, tanıkların yüzleştirme sırasında teşhis ettiği cinayet şüphelisi S.K.'nın "kasten adam öldürmek" suçundan tutuklandığını bildirdi. Zanlının babasıyla birlikte demirci atölyesinde çalıştığını belirten Öztürk, şunları söyledi:
Saat 03.30'da mahkemede
"Şüpheli S.K.’nın yaşının küçük olması nedeniyle Çocuk Şube Müdürlüğü'nde, Çocuk Cumhuriyet Savcılığı tarafından müdafi, psikolog ve abisi M.K. huzurunda ifadesi alınmış, ardından Cumhuriyet Savcılığınca 'nitelikli kasten adam öldürme' suçundan saat 03.30 sıralarında nöbetçi mahkemeye sevk edilmiş, kişi mahkemece tevkif edilerek Erzurum E Tipi kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir."
Yardım eden olabilir
Zanlının çocuk olması nedeniyle Emniyette bir sorgulama yapılmadığını, tutuklamada "teşhis"in esas olduğunu, cinayetle ilgili soruşturma ve çalışmaların devam ettiğini anlatan Öztürk, "Otopsiye gönderdiğimiz şeyler var. Henüz sonuç gelmedi. Ankara’ya kriminale gönderdiğimiz şeyler var. Bekliyoruz. Bunlar geldiğinde durum şekillenecektir. Buna yardım eden kişiler de olabilir" diye konuştu.

İnternet oyun iddiası spekülasyon Cinayetin internet oyunu ile ilgisi olduğuna dair ellerinde bir bilgi bulunmadığını, bu iddianın bir spekülasyon olarak yayıldığını belirten Öztürk, internet ve oyun olayı üzerinde ayrıca durulduğunu söyledi.
Mesaj12.11.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkod içeriği paylaştığın için sağoL.. Wink
Mesaj12.11.2009, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazık Olmuş Çocuğa Sad

Yaptığı Ayıp Ama Benim Çarımıda Çalmışlardı.

69 Level Çok Üzüldüm Ve Çok Sövmüştüm Smile
Mesaj12.11.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı şey silkroadadlı oyunda yapılsa adamın kafasını keserler vallahi silkroad adlı oyun bundan daha beter bi cins Very Happy
Mesaj12.11.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoabi yazmış:
aynı şey silkroadadlı oyunda yapılsa adamın kafasını keserler vallahi silkroad adlı oyun bundan daha beter bi cins Very Happy

aynen silkroad bana göre daha güvenilir bi oyun yani char çalmak o kadar basitte degil Mr. Green
Mesaj12.11.2009, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çoçuk Hak Etmiş Ama

Sırf Emek Hırsızlığı